Για όποιον θέλει να ανέβει χωμάτινα την Παρασκευή στο ADVtrOFFy.

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Καλημέρα αλάνια, καλό δρόμο και το νου σας.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ναι παίδες 0800 αναχώρηση αυστηρά να είμαστε 6μιση Ελάτη, το κοκορέτσι περιμένει.

Στάλθηκε από το ASUS_AI2302 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σιγά μην βρεις κοκορέτσι,θα είμαι εκεί πολλές ώρες πριν :friend:θα σου χω κρατήσει ως κρουασάν μην πάθεις κ τίποτα :yew:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλό δρόμο και προσοχή...!
 

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
Καλό δρόμο!
Περιμένω νέα για Μαυροματα και Νιαλα...?

Αν είναι σχεδόν σίγουρο πως θα απαντήσει πρώτος ένας από τά ανατολικά προάστια με χρεπι 30ετιας... :friend:
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Εγκατέλειψα εγω μη με ψάχνετε ..
μετα το χωματόδρομο παυλιανη μαύρο λιθάρι , πηγα Λαμία κ επέστρεψα πιςω γιατι με τσιμπαγε αρκετά ο τετρακεφαλος απο 1 τροχαίο που ειχα πριν κανα μήνα ..
Ειχε πολυ λαςπη το βουνό μετα τη ΠΑΥΛΙΑΝΗ προς ΜΑΥΡΟ ΛΙΘΑΡΙ απο τη πρόσφατη βροχή κ γλίστρησα με τη φορτωμένη με σάκους μηχανή κ επεσα 2-3 φορες κ δεν ήμουν κ στη καλύτερη φυσική κατάσταση μετα .. οποτε δε ρίσκαρα γιατι παράλληλα ειχα κ αρκετά φθαρμένο πιςω λαστιχο , ειχε ελάχιστο τακούνι .. ήθελε Φούλ off road 50-50 ,τρακτερωτο για να περνάς με αςφαλεια απο λάσπες

ΤέλοςΠαντων , τη δοση μου , τη πηρα , στο πενεμορφο βουνό που πέρασα ..

Παυλιανη


Λαμία
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Εγκατέλειψα εγω μη με ψάχνετε ..
μετα το χωματόδρομο παυλιανη μαύρο λιθάρι , πηγα Λαμία κ επέστρεψα πιςω γιατι με τσιμπαγε αρκετά ο τετρακεφαλος απο 1 τροχαίο που ειχα πριν κανα μήνα ..
Ειχε πολυ λαςπη το βουνό μετα τη ΠΑΥΛΙΑΝΗ προς ΜΑΥΡΟ ΛΙΘΑΡΙ απο τη πρόσφατη βροχή κ γλίστρησα με τη φορτωμένη με σάκους μηχανή κ επεσα 2-3 φορες κ δεν ήμουν κ στη καλύτερη φυσική κατάσταση μετα .. οποτε δε ρίσκαρα γιατι παράλληλα ειχα κ αρκετά φθαρμένο πιςω λαστιχο , ειχε ελάχιστο τακούνι .. ήθελε Φούλ off road 50-50 ,τρακτερωτο για να περνάς με αςφαλεια απο λάσπες

ΤέλοςΠαντων , τη δοση μου , τη πηρα , στο πενεμορφο βουνό που πέρασα ..

Παυλιανη


Λαμία
Στην επόμενη μεγάλε,εσύ να Σάι καλά, περαστικά!
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Εγκατέλειψα εγω μη με ψάχνετε ..
μετα το χωματόδρομο παυλιανη μαύρο λιθάρι , πηγα Λαμία κ επέστρεψα πιςω γιατι με τσιμπαγε αρκετά ο τετρακεφαλος απο 1 τροχαίο που ειχα πριν κανα μήνα ..
Ειχε πολυ λαςπη το βουνό μετα τη ΠΑΥΛΙΑΝΗ προς ΜΑΥΡΟ ΛΙΘΑΡΙ απο τη πρόσφατη βροχή κ γλίστρησα με τη φορτωμένη με σάκους μηχανή κ επεσα 2-3 φορες κ δεν ήμουν κ στη καλύτερη φυσική κατάσταση μετα .. οποτε δε ρίσκαρα γιατι παράλληλα ειχα κ αρκετά φθαρμένο πιςω λαστιχο , ειχε ελάχιστο τακούνι .. ήθελε Φούλ off road 50-50 ,τρακτερωτο για να περνάς με αςφαλεια απο λάσπες

ΤέλοςΠαντων , τη δοση μου , τη πηρα , στο πενεμορφο βουνό που πέρασα ..

Παυλιανη


Λαμία
Περαστικά George, κατεγράφεις και εσύ σε αυτους που μαζεύω για την επανάληψη ;)
 

GeorgeKor

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
ΚΤΜ 790adv
Περαστικά George, κατεγράφεις και εσύ σε αυτους που μαζεύω για την επανάληψη ;)
Ναι ΣΤΑΝΤΑΡΤ , θα κανονίσουμε .. αυριο θα ειναι σιγουρα , πολυ πιο ωραία κ με καλο καιρο .. σήμερα ειχε παρα πολυ ομίχλη δεν έβλεπες στα 40 μέτρα, πάρολαυτα
και σημερα σουπερ ήταν, ειχε σασπένς στην ΟΙΤΗ, άσχετα αν εγω πηρα μια συνετή αποφαση για τη πάρτη μου , κ έγινα λαγός :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Καλό δρόμο!
Περιμένω νέα για Μαυροματα και Νιαλα...?

Αν είναι σχεδόν σίγουρο πως θα απαντήσει πρώτος ένας από τά ανατολικά προάστια με χρεπι 30ετιας... :friend:
Δεν έχει ποτάμι κει πάνω..
Πιο χαμηλά ειναι το στοιχείο σου ...κουαξ.. :ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
GeorgeKor

Καλά έκανες Γιώργο, δεν υπάρχει λόγος να ρισκάρεις περαιτέρω τραυματισμους, τα βουνά εκεί είναι.

Άσε που η διαδρομή είχε αρκετή λάσπη μέχρι το τέλος.
 
Top Bottom