Εξοπλισμός Enduro σε αριστη κατάσταση

antonis_dov

Μέλος
Περιοχή
Δάφνη
Όνομα
Αντωνης
Μοτό
KTM 790 Adventure 2024
Πωλείται εξοπλισμός εντούρο

Θώρακας Enduro FOX Titan Sport Jacket Μέγεθος Medium Χρωμα Μαύρο Αμεταχειριστος καινούργιος αριστος.130€

Επιγονατίδες Enduro Raven Tibia Knee Brace - Medium σε αριστη κατάσταση. 20€

Παντελόνι Enduro Answer Syncron Voyd MX χρωμα μαύρο μέγεθος 32. 30€



Γάντια Enduro Acerbis Zero Degree 3.0 MX χρωμα μαύρο με κίτρινο φλουο μέγεθος Medium. 20€





Μάσκα Enduro 100% Strata 2 Izipizi MX χρωμα μαύρο με κίτρινο φλουο σε αριστη κατάσταση. 20€





Μπλούζα Enduro Alpinestars Fluid Chaser MX Jersey χρωμα μαύρο με κίτρινο φλουο μέγεθος Medium. 20€




 
Τελευταία επεξεργασία:

antonis_dov

Μέλος
Περιοχή
Δάφνη
Όνομα
Αντωνης
Μοτό
KTM 790 Adventure 2024
Αναστέλλεται η πώληση επ αόριστον λόγω επαναφοράς χωμάτινης βόλτας...
Να κλειδώσει παρακαλώ!!
:friendship:
 

Giwrgosv

Μέλος
Όνομα
Giwrgos
Μοτό
Tiger 800 xc
Αν κάποια στιγμή επιθυμήσεις να τα ξανά δώσεις ενδιαφέρομαι παντως
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αναστέλλεται η πώληση επ αόριστον λόγω επαναφοράς χωμάτινης βόλτας...
Να κλειδώσει παρακαλώ!!
:friendship:
Τσιμπήσες 10 points advride σε ένα ποστ. Διατήρηση χωμάτινου εξοπλισμού και αναστολή πώλησης σε αγγελία. Vip member υποψήφιος.
 

antonis_dov

Μέλος
Περιοχή
Δάφνη
Όνομα
Αντωνης
Μοτό
KTM 790 Adventure 2024
Τι να κάνω είμαι λίγο αναποφασιστος... Σκέφτηκα να τα δώσω όλα μιας που έδωσα τις μποτες μου (σχεδόν μου τις άρπαξαν... :p) Αλλά αποφάσισα να πάρω καινούργιες να κρατήσω και τον εξοπλισμό έτσι για να μαι ετοιμοπόλεμος... Καλές βόλτες!!!! :friendship:
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Τι να κάνω είμαι λίγο αναποφασιστος... Σκέφτηκα να τα δώσω όλα μιας που έδωσα τις μποτες μου (σχεδόν μου τις άρπαξαν... :p) Αλλά αποφάσισα να πάρω καινούργιες να κρατήσω και τον εξοπλισμό έτσι για να μαι ετοιμοπόλεμος... Καλές βόλτες!!!! :friendship:
Έτσι! Μόνο ασφαλτινος = μισές δουλειές!
 

Aetos

aetos
Περιοχή
Λαγονησι
Όνομα
Μενιος
Μοτό
Voge 300 Rally
Πολύ σοφά σκέφθηκες Αντώνη γιατί η απόλαυση της χαράς είναι πολύ μεγαλύτερη στο βουνό και στις χωμάτινες εντουροδιαδρομές μέσα στην μαγεία της φύσης, παρά στο τρεχαλητό και καυσαέριο της ασφάλτου.
 
Top Bottom