Royal Enfield Himalayan 450

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Γλυκαθηκα που είδα τους Βορείους και παρέλαβαν τρεια διαμαντακια από τα βάθη της Ανατολής και είπα να πάρω τον petsa για ερώτηση τεστ ραιντ....Με πληροφόρησε από τέλος του μήνα να καλέσω ξανά..... Άντε να δούμε θα μας βάλει σε σκέψεις;;;

xrv_world_explorer
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Γλυκαθηκα που είδα τους Βορείους και παρέλαβαν τρεια διαμαντακια από τα βάθη της Ανατολής και είπα να πάρω τον petsa για ερώτηση τεστ ραιντ....Με πληροφόρησε από τέλος του μήνα να καλέσω ξανά..... Άντε να δούμε θα μας βάλει σε σκέψεις;;;

xrv_world_explorer
ΕΣΥ θα έρθεις σε εμένα!.-
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κανένα πουρο.. θέλετε στην παρέα..;;;
Φυγαμεεεεε πέτραν ...... Σαγαπαω ouzakias δεν το ξερά και έχεις και ωραίες διαδρομές εκεί πάνω!!!!

xrv_world_explorer
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άμα είσαι καλό παιδί!
Μην το κάνεις αυτό στον βασιλιά των τεστ ραιντ
Ούτε πρεζακι στην Ομόνοια τέτοια αρρωστια
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μην το κάνεις αυτό στον βασιλιά των τεστ ραιντ
Ούτε πρεζακι στην Ομόνοια τέτοια αρρωστια
Σιγά μωρέ κι εσύ υπερβολέα! Φυσικά άμα βρίσκω ευκαιρία σε test ride γουστάρω. Βεβαια εδώ μιλάμε για το himalayan που με ενδιαφέρει και για αγορά αν είναι όπως το θέλω.
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σιγά μωρέ κι εσύ υπερβολέα! Φυσικά άμα βρίσκω ευκαιρία σε test ride γουστάρω. Βεβαια εδώ μιλάμε για το himalayan που με ενδιαφέρει και για αγορά αν είναι όπως το θέλω.
Να ζητήσουμε αγωνιστική τιμή με τέτοιο προμο που έχουμε κάνει .....πιστεύω όπου βρεθούμε μιλάμε για εαυτό , ελπίζω να μας ανταμιψει.... Έχει ολινς ο τασουληςς χαχαζα;;;;

xrv_world_explorer
 
Top Bottom