Αγραφα το Σαββατο κ Κυριακή επιστροφή

Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
. Προορισμός αγνωστος για εμενα που περιμένω την ευκαιρια να επισκεφτω. Ενδιαφέρεται καποιος; Το συζητω με ενα φιλο ειδη .

Στάλθηκε από το Vodafone 975 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Θα πατε σιγουρα??
Θελεις καμμια πληροφοριουλα??:D
Να το βαλουμε και στο gallery?
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Θα πατε σιγουρα??
Θελεις καμμια πληροφοριουλα??:D
Να το βαλουμε και στο gallery?
εχω ολη την καλη διαθεση για βολτουλα φιλε,τωρα δεν ξερω αν αλλαξει κατι, καιρικα φαινόμενα δουλεια κ τετοια δηλ.
Βασικα το φιλαρακι δεν πολύ γουσταρει το χωμα κ αποφευγει τους κακοτραχηλους δρομους με την αγελαδα του.....όπως εσυ:p.....
Για αρχη αν ξερει καποιος από Κερασοχωρι μεχρι Τροβατο, Βραγγιανα αν είναι βατος,χωρις κροκάλες.
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
εχω ολη την καλη διαθεση για βολτουλα φιλε,τωρα δεν ξερω αν αλλαξει κατι, καιρικα φαινόμενα δουλεια κ τετοια δηλ.
Βασικα το φιλαρακι δεν πολύ γουσταρει το χωμα κ αποφευγει τους κακοτραχηλους δρομους με την αγελαδα του.....όπως εσυ:p.....
Για αρχη αν ξερει καποιος από Κερασοχωρι μεχρι Τροβατο, Βραγγιανα αν είναι βατος,χωρις κροκάλες.
Ναι ειναι βατος με 3Α αλλα η ταπεινη μου γνωμη ειναι πως σε τετοια γουστα δεν πας με καποιον που δεν του αρεσουν τα χωματα.
Οσο και να μην κοπαναει ειναι αρκετα τα
χιλιομετρα.

Εικονα απο τις 10-7-16








adv phone
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Ναι ειναι βατος με 3Α αλλα η ταπεινη μου γνωμη ειναι πως σε τετοια γουστα δεν πας με καποιον που δεν του αρεσουν τα χωματα.
Οσο και να μην κοπαναει ειναι αρκετα τα
χιλιομετρα.

Εικονα απο τις 10-7-16








adv phone
Καποιος πρεπει να τον βαλει στο σωστο δρομο:D.......περα της πλακας ετσι είναι, θα το συζητήσουμε πολύ σοβαρα το θεμα κ το πολύ πολύ να μην ερθει:D
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Απο τη λίμνη κρεμαστών προς Άγραφα το στρώνανε 3Α για άσφαλτο πριν 3χρονια, άραγε τελείωσε ποτε αυτο το έργο;
Εφτασε μεχρι τη Βαρβαριαδα...

adv phone
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Το καλοκαίρι έκανα το κομμάτι από Κερασοχωρι - Μοναστηρακι- Επινιανα-Αγραφα- Νιαλα- Βραγγιανα- Τροβατο...
Βραγγιανα μέχρι Τροβατο αν θυμάμαι καλα είναι άσφαλτος.ολο το υπόλοιπο ειναι χώμα πλην του κομματιού που οδηγεί ανηφορικά προς Μοναστηρακι το οποίο είναι άσφαλτος.
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Ναι ειναι βατος με 3Α αλλα η ταπεινη μου γνωμη ειναι πως σε τετοια γουστα δεν πας με καποιον που δεν του αρεσουν τα χωματα.
Οσο και να μην κοπαναει ειναι αρκετα τα
χιλιομετρα.

Εικονα απο τις 10-7-16








adv phone
Μία μερα μετά περνούσα από εκει!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Λεωνιδα θα διασχισετε Νιαλα για να βγειτε Βραγγιανα?

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λεωνιδα θα διασχισετε Νιαλα για να βγειτε Βραγγιανα?

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
δεν ξερω Κωστα ακομα σιγουρα,ελεγα πως όχι αλλα αν ερθει κ καποιος άλλος το συζητάμε κ ότι κανονισουμε
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Λεωνιδα θα διασχισετε Νιαλα για να βγειτε Βραγγιανα?

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
θα την διασχεισουμε αν είναι να ερθεις:D
 

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Χχαχαχαχα,ελεγα να πάω Ολυμπο το ΣΚ, δε ξέρω ακόμα και με τη δουλειά μου που ζήτησα άδεια τι θα γίνει.τελευταια στιγμή θα μάθω ως συνήθως.εχω βάλει πλάνο, αν πάρω την άδεια, ΣΚ Ολυμπο, μετά δύο μέρες Κατερινη στους δικούς μου και μετά Τέταρτη-πεμπτη Γραμμο που άφησα χρωστουμενο από το καλοκαιρι

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Χχαχαχαχα,ελεγα να πάω Ολυμπο το ΣΚ, δε ξέρω ακόμα και με τη δουλειά μου που ζήτησα άδεια τι θα γίνει.τελευταια στιγμή θα μάθω ως συνήθως.εχω βάλει πλάνο, αν πάρω την άδεια, ΣΚ Ολυμπο, μετά δύο μέρες Κατερινη στους δικούς μου και μετά Τέταρτη-πεμπτη Γραμμο που άφησα χρωστουμενο από το καλοκαιρι

Στάλθηκε από το MotoG3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ομορφα θα είναι στον Ολυμπο με τα αλλα παιδια, στο τσακ αλλαξα γνωμη αλλα δεν ξερω ποτε θα εχω την ευκαιρια για Αγραφα παλι κ στον Ολυμπο ειχα παει πριν 2 χρονια. Όπως κ να εχει καλα να περασουμε κ κανονησε μια καταδρομικη Πλαταιες για τυλιχτο σουβλακι:)
 
Top Bottom