Ασφάλτινο Πήλιο 2018

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ο κύβος εριφθει, δεν απέμεινε περιθώριο υπαναχώρησης. Προπληρωθήκαν οι 2 διανυκτερεύσεις.
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Ο κύβος εριφθει, δεν απέμεινε περιθώριο υπαναχώρησης. Προπληρωθήκαν οι 2 διανυκτερεύσεις.
Και πάνω που έγραφα ότι τελικά αναβάλλεται

Υ.γ. πλάκα κάνω μην αρχίσετε τις ακυρώσεις όλοι

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

vagio

Μέλος
Περιοχή
Καρδίτσα
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW R 1200 GSA 2014
KTM LC4 640 adv
BETE 200RR 2020
μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε μήπως και γνωρίσω κανένα από κοντά σας έχω δει μόνο μέσα από τις φώτο προφίλ!!
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
μέχρι πότε μπορούμε να δηλώσουμε μήπως και γνωρίσω κανένα από κοντά σας έχω δει μόνο μέσα από τις φώτο προφίλ!!
Δεν υπάρχει περιορισμός. Ένας πάνω ένας κάτω δεν παίζει ρόλο. Δεν υπάρχει κάτι οργανωμένο εξάλλου, παρειστικη βόλτα είναι. Απλά φρόντισε για την διαμονή σου, μην το αφήσεις τελευταία στιγμή ;)

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Δεν υπάρχει περιορισμός. Ένας πάνω ένας κάτω δεν παίζει ρόλο. Δεν υπάρχει κάτι οργανωμένο εξάλλου, παρειστικη βόλτα είναι. Απλά φρόντισε για την διαμονή σου, μην το αφήσεις τελευταία στιγμή ;)

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Συμμετοχή δηλώνει ο καθένας οποτε θελήσει απλά να δείτε όντως το θέμα διαμονής γιατί στο Βόλο υπάρχει μεγάλη ζήτηση στα δωμάτια. Αλλά και πάλι παίζουν άπειρες επιλογές στα κοντινά περίχωρα.Εδω θα είμαστε και θα βοηθήσουμε στα πάντα ακόμη και κάποιος να έρθει χωρίς να έχει κανονίσει τίποτα.Τωρα επειδή για σαββατόβραδο σκεφτόμασταν για μετά την βόλτα όσοι επιθυμούν να πάμε σε μια ψησταριά για τσιτσι εκεί θα θέλαμε να δούμε έναν αριθμό στο περίπου για να πάρουμε ένα τηλ στο μαγαζί

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Συμμετοχή δηλώνει ο καθένας οποτε θελήσει απλά να δείτε όντως το θέμα διαμονής γιατί στο Βόλο υπάρχει μεγάλη ζήτηση στα δωμάτια. Αλλά και πάλι παίζουν άπειρες επιλογές στα κοντινά περίχωρα.Εδω θα είμαστε και θα βοηθήσουμε στα πάντα ακόμη και κάποιος να έρθει χωρίς να έχει κανονίσει τίποτα.Τωρα επειδή για σαββατόβραδο σκεφτόμασταν για μετά την βόλτα όσοι επιθυμούν να πάμε σε μια ψησταριά για τσιτσι εκεί θα θέλαμε να δούμε έναν αριθμό στο περίπου για να πάρουμε ένα τηλ στο μαγαζί

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κύριε κύριε, εγώ είμαι μέσα για το Σαββατόβραδο προτίμηση!!!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Ωχ! Την βλέπω την κοψιδοκατεδάφιση που ερχεται ολοταχώς μετωπικά κατά πάνω μου, δεν ημπορέσω να αντισταθώ, είναι υπεράνω των δυνάμεων μου:brr:
 
Τελευταία επεξεργασία:

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ωχ! Την βλέπω την κοψιδοκατεδάφιση που άρχετε ολοταχώς μετωπικά κατά πάνω μου, δεν μπορέσω να αντισταθώ, είναι υπεράνω των δυνάμεων μου:brr:
Θα είμαστε δίπλα σου....


Μαζί θα τα φάμε!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Κώστα, μεταξύ μας :secret:

θα πέσει τόσο στροφή και περιπέτεια εκεί πάνω που θα παρακαλάνε για το βραδυνό φαγητό....
γιατί ακόμα δεν ξέρουν ότι μεσημεριανό δεν θα έχει κάτι, παρά στο ποδάρ και ότι βρούμε εύκαιρο για να φάμε καλά το βράδυ
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
σε βρίσκω λάθος... κρίμα

γιαούρτι σίγουρα, αλλά και λαχανικά, ειδικότερα αγγουράκι.. τόση κακουχία... χρειάζεται




 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Ο κύβος εριφθει, δεν απέμεινε περιθώριο υπαναχώρησης. Προπληρωθήκαν οι 2 διανυκτερεύσεις.

φίλε Θωμά, δεν πας και στην πρώτη σελίδα post #1 να δηλωθείς στη λίστα????

για να μπορούμε να υπολογίσουμε τα άτομα καλύτερα για το Σάββατο βράδυ???? ;)
 

naftilos

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα Παλληνη-Ηρακλειο Μεσσαρα
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Aprilia Pegaso 650ie - Caponord ETV 1000RR - Futura RST1000
Έλεγα να αφήσω την κατάταξη μου επί του πίνακος δι αργότερον καθόσον είναι πολύ νωρίς ακόμα, αλλά αν αυτή είναι η επιθυμία των επιτελαρχών ας γίνει έτσι
 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
Τα παιδιά θα βγάλουν ωραίες διαδρομές :photo: σίγουρα :biker:


Όσοι κλείνετε δωμάτια βάλτε και που κλείσατε να έχουν ένα μπούσουλα και οι επόμενοι στο περίπου να είμαστε όσο πιο μαζεμένοι γίνεται (αν γίνεται) + συμπληρώστε και όταν είστε φιξαρισμένοι το ονομά σας στην κλασσική ή στην νέα ηλεκτρονική λίστα για να ξέρουν και διευκολυνθούν οι φίλοι Βολιώτες ! :ok:


:sav: Σκληροί - μαλακοί - μαλθακοί - ημίσκληροι - ντροπαλοί - ινδιάνοι - καουμπόιδες :)

από Παρασκευή για όσους μπορούν το Παιχνίδι θα ξεκινήσει Δυναμικά αναλόγως γούστων του καθενός δεν θα μείνει Κανείς παραπονεμένος :sneaky:

Φορέστε την καλύτερη ημερήσια και νυχτερινή 'πανοπλία' ;) σας όποιο μηχανάκι υπάρχει διαθέσιμο :ltg: και τα λέμε Βόλο - Πήλιο !































Τα ''εκδρομικά'' ... και ντόπια κοράσια θα επιλέξουν το ''Alpha Male'' μόνα τους όπως λέει η φύση μην αγχώνεστε ... :sav:




 

Jeronimo

Simplicity
Περιοχή
Athens
Όνομα
George
Μοτό
Suzuki GT1000
Honda Super Cub C125
Honda SH350
H kράτηση μόλις έγινε... :hungry:
Και επειδή η λεπτομέρεια κάνει την διαφορά με το όνομα "AnakARA" :secret:
δεν χάνεις Ποτέ &
δεν συζητάς τπτ παραπάνω :mooning::muted:



@Simitis
@dimos47ki7



Και ότι άλλο ...:sav:


Σειρά οι επόμενοι αγόρια , λιγοστεύουν τα δωμάτια :w2:


Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Νέα Ιωνία!!Γουστάρω!!Πολύ κοντά σε μένα.Θα έρχομαι να κορνάρω για να φεύγουμε!!:ltsg:
 
Top Bottom