Ασφάλτινο Πήλιο 2018

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Δραστηριοποιηθειτε και οι υπολοιποι και όσοι ακόμα το σκέφτεστε.
Οι βολιωτες ιχνηλατες μας ενημέρωσαν ότι οι βλάβες στους δρόμους αποκαταστάθηκαν, άρα η διαδρομή του Σαββάτου παραμένει ως έχει. Ενταξει, σε κάποια σημεία μπορεί να έχει λίγο χωματακι, αλλά τι σοι βόλτα του advride θα ήταν αν δεν σκονιζαμε έστω και λίγο τα λάστιχα μας?

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Είμαι σχεδόν έτοιμος να δηλώσω συμμετοχή.Τα ξενοδοχεία που βρίσκω Νέα Ιωνία δεν βλέπω να έχουν πάρκιν.Θα είναι κομπλέ να παρκάρω απέξω από θέμα ασφάλειας.Ευχαριστώ!!
Εξαρτάται το μηχανάκι. Αν έχεις aprilia όπως εγω, δεν κινδυνεύεις. Ούτε οι γύφτοι δεν τα παίρνουν :) :)

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Χαχαχα.Το κατεμι το παίρνουν για παλιοσίδερα;Ή φοβούνται μην μπλέξουν κάθε τρίτη με μάστορα;
Νομίζω μια καλή λύση είναι να πάρεις τηλέφωνο στο ξενοδοχείο που σε ενδιαφέρει και να ρωτήσεις. Μπορεί να έχουν έναν μικρό χώρο όπου να χωράει μια μηχανη. Ή αν έχουν 24ωρη ρεσεψιόν που βλέπει στον δρομο, να τους ρωτήσεις αν μπορείς να παρκάρεις την μηχανή μπροστά στην ρεσεψιόν για ασφάλεια

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
@Spyrious Σπύρο, θα έρθω να πάρω εγώ το κατέμι, να σου δώσω το δικό μου, που ούτε αυτό το κλέβουν και όλοι θα είμαστε ικανοποιημένοι :)

θα συμφωνήσω με τον αποπάνου!!!

(παρόλα αυτά, δώσε πληροφορίες με π.μ. να πάω για επιτόπου αυτοψία αύριο ;) )
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Είμαι σχεδόν έτοιμος να δηλώσω συμμετοχή.Τα ξενοδοχεία που βρίσκω Νέα Ιωνία δεν βλέπω να έχουν πάρκιν.Θα είναι κομπλέ να παρκάρω απέξω από θέμα ασφάλειας.Ευχαριστώ!!
Γενικά η Νέα Ιωνία έχει πολλά αλάνια που θέλουν προσοχή αλλά νομίζω στα ξενοδοχεία μπροστά δεν θα έχεις θέμα.Αλλά θα βρεθούμε όταν με το καλό φτάσετε Βόλο και θα το δούμε από κοντά γιατί μπορώ στο Πάρκινγκ κάτω από το σπίτι μου να χώσω ακόμη ένα μηχανάκι σίγουρα..Και σε πετάω εγώ στο ξενοδοχείο και το πρωί αντίστοιχα.
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
θα ορίσουμε ένα rantevouz την παρασκευή το απόγευμα σε ένα σημείο στο βόλο(καφέ - τσιπουράδικο θα δείξει) για να συντονιστούμε και από κοντά και να δούμε τυχόν θέματα διαμονής και ασφάλειας,εάν τυχόν κάποιος έχει πρόβλημα.Θα δοθεί το όνομα του μαγαζιού και συντεταγμένες!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Δήλωσα συμμετοχή και εγώ.Παρασκευή απόγευμα ή βράδυ φθάνω.Διαμονή έκλεισα στο Hotel Anastasia στην Νέα Ιωνία στην εκκλησία.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μάλλον και εγώ μέσα αλλά Κυριακή είμαι αγκαζέ, οπότε θα ξεκινήσω Σαββάτο πρωί και θα επιστρέψω Σαββάτο βράδυ.
Νταξ, θα κάνω καμιά 800αριά χλμ αλλά.....τσάμπα έφτιαξα τη σέλα?? :hh:
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Μάλλον και εγώ μέσα αλλά Κυριακή είμαι αγκαζέ, οπότε θα ξεκινήσω Σαββάτο πρωί και θα επιστρέψω Σαββάτο βράδυ.
Νταξ, θα κάνω καμιά 800αριά χλμ αλλά.....τσάμπα έφτιαξα τη σέλα?? :hh:

Γιαννη, μπορει να παμε και παρεα... (θα ξερω σε λιγες μερες)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αφιερωμένο στους οικοδεσπότες...
Κατευθείαν απο την Μέση Ανατολή...!!!
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Καλημέρα!!Σπύρο στο ξενοδοχείο που έκλεισες νομίζω ότι θα είσαι κομπλέ..Παρκάρεις ακριβώς έξω από την κεντρική του είσοδο.Υπάρχει άνθρωπος εκεί σχεδόν όλο το βράδυ.Αλλά αν κάτι δεν σου αρέσει δίπλα είμαι :friendship:
 

Spyrious

Μέλος
Περιοχή
Ιωάννινα
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
00' TL1000R
22' 701 Enduro
Καλημέρα!!Σπύρο στο ξενοδοχείο που έκλεισες νομίζω ότι θα είσαι κομπλέ..Παρκάρεις ακριβώς έξω από την κεντρική του είσοδο.Υπάρχει άνθρωπος εκεί σχεδόν όλο το βράδυ.Αλλά αν κάτι δεν σου αρέσει δίπλα είμαι :friendship:
Ναι πήρα τηλέφωνο έχουν και κάμερα και 24ωρη ρεσεψιόν. Ευχαριστώ

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
Επειδή θα ξεκινήσω το Σάββατο το πρωί τι ώρα περίπου θα έχουμε μάζωξη;
10 θα βρεθούμε στο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας που βρίσκεται πάνω στην Ιάσωνος, πάνω από την παραλία.Δηλαδη με την είσοδο στο Βόλο συνεχίζεις ευθεία και θα το συναντήσεις στο δεξί σου χέρι.Θα είμαστε εκει!


Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
ενημερώθηκε το αρχικό ποστ με την διαδρομή της Κυριακής ;)

θα έχει και καταπληκτικό καιρό.....
 
Top Bottom