Βόλτα @Βάλια Κάλντα - Γράμμος 5-6 Μαΐου

stefanos

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Honda Africa twin 750
Το πρώτο Σαββατοκύριακο του Μαΐου (5-6) θα εκδράμουμε μαζί με τον Μάνο @manosxlv στον Γράμμο. Το πλάνο είναι γενικό & θα διαμορφωθεί ανάλογα με τις δυσκολίες που αναμένεται να συναντήσουμε στην διαδρομή.
Σάββατο πρωί είσοδος από Μηλιά Κρανιά για διάσχιση της Βάλια Κάλντα, συνεχίζουμε χωμάτινα μέχρι Αβδέλλα. Διανυκτέρευση στις Λίμνες Μουτσάλια - Αρένες σε σκηνές. Την Κυριακή θα βολτάρουμε στο Γράμμο (ελπίζουμε να μας ξεναγήσει ο Θανάσης @thn ). Απαραιτήτως χωμάτινα λάστιχα, εξοπλισμό ασφαλείας & καλή διάθεση.
Όποιος θέλει να έρθει καλοδεχούμενος....

Υ.Γ. Ο Μάνος @manosxlv , θα ξεκινήσει μεσημέρι και θα μας βρει κάπου στην διαδρομή.

Δυστυχώς η εκδρομή θα πρέπει να αναβληθεί! Σήμερα ο Θανάσης @@thn έκανε μια αναγνωριστική στην περιοχή αλλά χιόνια κ κομμένοι δρόμοι δεν του επέτρεψαν να προσεγγίσει ούτε τις αρένες. Για να απολαύσουμε τις διαδρομές στην περιοχή, να δούμε τα -σχεδόν αλπικά- λιβάδια του Γράμμου, αναβάλλουμε την εκδρομή για αργότερα. Θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση με την νέα ημερομηνία.
Όμως η ημερομηνία είναι κενή κ η ανοιξιάτικη Ρούμελη αυτή την εποχή είναι εξαιρετικός προορισμός....
 
Τελευταία επεξεργασία:

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Με το καλό η βόλτα παίδες !!! Γουστάρω πολύ να έρθω αλλά εκείνη την παρασκευή μπαίνει η χοντρουλά για σέρβις για ετοιμαστεί σιγα σιγα για το Troffy!!

Ps : θέλω πολυ να κανω την Βαλια καλντα!! οποια και να ειναι η διαδρομή!! Θα περιμενω φωτο !!
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Με το καλό η βόλτα παίδες !!! Γουστάρω πολύ να έρθω αλλά εκείνη την παρασκευή μπαίνει η χοντρουλά για σέρβις για ετοιμαστεί σιγα σιγα για το Troffy!!

Ps : θέλω πολυ να κανω την Βαλια καλντα!! οποια και να ειναι η διαδρομή!! Θα περιμενω φωτο !!
Πες του απο Δευτερα και ελα
 

ELF

Μέλος
Περιοχή
Βόλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW 1200 GS ADVENTURE
προσπαθώ να ρυθμίσω κάποια κενά με την δουλειά,θέλω ένα καινούργιο λαστιχάκι με φρέσκο τακούνι για πίσω και θα είμαι και εγώ έτοιμος να σας ακολουθήσω!Εάν όλα πάνε καλά την επόμενη εβδομάδα θα ξέρω για να δηλώσω συμμετοχή!!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ζυγωνει η ωρα να φορέσουμε τα τακούνια...:)
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Όλα ανοιχτά... Θα παρακολουθώ από κοντά μπας και κάτσει... Γιατί ήδη έχω ρίξει 2 άκυρα....

Μήτσο @ELF ακούει?????

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
Υπαρχει κανεις απο Εγνατια μερια να ανεβει? Να παμε παρεα απο Κοζανη ή Βεροια?Το σκεφτομαι να παω(αν βολεψει απο δουλεια)....
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Υπαρχει κανεις απο Εγνατια μερια να ανεβει? Να παμε παρεα απο Κοζανη ή Βεροια?Το σκεφτομαι να παω(αν βολεψει απο δουλεια)....
εγω αν σε βολευει που θα φυγω μεσημερι Σαββατου θα ανεβω απο Δεσκατη προς Αβδελλα αναλογα και την ωρα για να συναντηθω με το πρωινο γκρουπ.Αν δεν τους προλαβω θα βγω λογικα κεντρικα για να φτασω στο σημειο δ/ν.
 

tasosbob

Μέλος
Περιοχή
Εδεσσα
Όνομα
Τασος
Μοτό
Honda Transalp 650
εγω αν σε βολευει που θα φυγω μεσημερι Σαββατου θα ανεβω απο Δεσκατη προς Αβδελλα αναλογα και την ωρα για να συναντηθω με το πρωινο γκρουπ.Αν δεν τους προλαβω θα βγω λογικα κεντρικα για να φτασω στο σημειο δ/ν.
Οκ θα δω με την δουλεια τι θα γινει...οι πρωινοι απο Λαρισα μερια θα ανεβουν?
 
Top Bottom