Γεωργια Αρμενια Αζερμπαιτζαν

Georgnik

Μέλος
Περιοχή
Πλέον St. Gallen
Όνομα
Γιώργος Νικολαΐδης
Μοτό
R1200GS - 2011
Καλησπέρα σας από Τιφλίδα όπου και βρίσκομαι εδώ και 10 μέρες και θα παραμείνω μέχρι και αρχές Μαΐου το νωρίτερο. Λοιπόν:

1. Γεωργία, ΔΕΝ χρειάζεται διαβατήριο, αρκεί να έχεις ταυτότητα που τα γράφει και στα λατινικά (από το 2000 και μετά δηλαδή)
2. Αρμενία και Αζερ, θέλει διαβατήριο.
3. Δεν έχω κάνει ακόμα πολλές εξορμήσεις. Αλλά μου έχουν πει τα καλύτερα για κάποιες περιοχές εδώ στη Γεωργία (Εθνικά Πάρκα κλπ). Το Πάσχα μάλλον θα το περάσω στο Υερεβάν. Ενώ ΠΡΕΠΕΙ οπωσδήποτε να επισκεφτώ πριν φύγω και το Μπακού. Αν πάω, θα ενημερώσω ανάλογα.

Για Τιφλίδα πάντως είμαι έτοιμος για περισσότερες λεπτομέρειες, που αφορούν φαγητό, καφές, μπύρα καιιιιι μετά την μπίρα ;)
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
γιωργο για ριξε μου καμια ενημερωση!!!!για ποτε λες κατα κει!!!!!!!!!!!
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Καλησπέρα σας από Τιφλίδα όπου και βρίσκομαι εδώ και 10 μέρες και θα παραμείνω μέχρι και αρχές Μαΐου το νωρίτερο. Λοιπόν:

1. Γεωργία, ΔΕΝ χρειάζεται διαβατήριο, αρκεί να έχεις ταυτότητα που τα γράφει και στα λατινικά (από το 2000 και μετά δηλαδή)
2. Αρμενία και Αζερ, θέλει διαβατήριο.
3. Δεν έχω κάνει ακόμα πολλές εξορμήσεις. Αλλά μου έχουν πει τα καλύτερα για κάποιες περιοχές εδώ στη Γεωργία (Εθνικά Πάρκα κλπ). Το Πάσχα μάλλον θα το περάσω στο Υερεβάν. Ενώ ΠΡΕΠΕΙ οπωσδήποτε να επισκεφτώ πριν φύγω και το Μπακού. Αν πάω, θα ενημερώσω ανάλογα.

Για Τιφλίδα πάντως είμαι έτοιμος για περισσότερες λεπτομέρειες, που αφορούν φαγητό, καφές, μπύρα καιιιιι μετά την μπίρα ;)

Ωραίος ..
πληροφορίες λένε οτι βόρεια Γεωργία έχει φανταστικές κορφές και βουνα... καυκασος βλέπεις .. Και το Μπακού αξίζει ..
για κάνε καμία αναγνωρίση..
Μιας που είσαι εκει ..
Και που'σε ..και στις μπύρες και μετα τις μπύρες ..:)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Υπαρχει τροπος, να πας σε αυτα τα μερη, χωρις να χρειαζεται να περασεις τουρκια????
Το ρωταω...γιατι με κατι προχειρους υπολογισμους...απο αθηνα και την τιμη βενζινης στην τουρκια, θελεις ενα χιλιαρικακι καυσιμα

Στάλθηκε από adveφον
 

GEORGE

Μέλος
Περιοχή
ΑΘΗΝΑ-ΛΟΥΤΡΑΚΙ
Όνομα
Γιωργος
Υπαρχει τροπος, να πας σε αυτα τα μερη, χωρις να χρειαζεται να περασεις τουρκια????
Το ρωταω...γιατι με κατι προχειρους υπολογισμους...απο αθηνα και την τιμη βενζινης στην τουρκια, θελεις ενα χιλιαρικακι καυσιμα

Στάλθηκε από adveφον
πρεπει να υπαρχει καραβι απο Βαρνα η Μπουργας για Βατουμ...Εγω θα κανω κυκλο τουρκια ,αν δεν εχεις παει , ειναι ευκαιρια .Να το δεις.
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Γιωργ
ηταν για Ιουνιο αλλα,αν οχι 15Αυγουστο παει Σεπτεμβρη ..Και αυτο γιατι θελει μερες 15και
Πολυ μακρινός σχεδιασμός !!!!!
 
Top Bottom