Εντυπώσεις Εορταστικής Χωματάδας Κυριακή 17 Δεκέμβρη

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
@Sevax , τι εγινε με το κρανος ? σε φανταζομαι σαν τον sting στο top gear :allk:
Πρώτες εντυπώσεις...

Στον υπνο δεν με ενόχλησε καθόλου... :wacky:
Καθιστός στον καναπέ πρεπει να ανεβάσω δυο κλικ το volume στην tv...:Watching::geek:
Στον καμπινέ , κανενα πρόβλημα...:mooning: ειδικά με κλειστή τη ζελατίνα


Σήμερα εκατάφερα να το φορέσω για λίγο στην μηχανή για κανα μισάωρο...
Τωρα ,ειναι λιγο σφηχτό , χωρίς να ενοχλεί ιδιαίτερα...
Αϊ αμ λιτλ κονφιουζντ....
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Πρώτες εντυπώσεις...

Στον υπνο δεν με ενόχλησε καθόλου... :wacky:
Καθιστός στον καναπέ πρεπει να ανεβάσω δυο κλικ το volume στην tv...:Watching::geek:
Στον καμπινέ , κανενα πρόβλημα...:mooning: ειδικά με κλειστή τη ζελατίνα


Σήμερα εκατάφερα να το φορέσω για λίγο στην μηχανή για κανα μισάωρο...
Τωρα ,ειναι λιγο σφηχτό , χωρίς να ενοχλεί ιδιαίτερα...
Αϊ αμ λιτλ κονφιουζντ....

Θεος....:roflmao::roflmao::roflmao:
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Πρώτες εντυπώσεις...

Στον υπνο δεν με ενόχλησε καθόλου... :wacky:
Καθιστός στον καναπέ πρεπει να ανεβάσω δυο κλικ το volume στην tv...:Watching::geek:
Στον καμπινέ , κανενα πρόβλημα...:mooning: ειδικά με κλειστή τη ζελατίνα


Σήμερα εκατάφερα να το φορέσω για λίγο στην μηχανή για κανα μισάωρο...
Τωρα ,ειναι λιγο σφηχτό , χωρίς να ενοχλεί ιδιαίτερα...
Αϊ αμ λιτλ κονφιουζντ....
:hlb::hlb::hlb::ha:ha:ha:ha:ha:ha:ha
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Από κινητό 2 βίδεα στα γλήγορα.
Στο πρώτο λίγο από την άφιξη Αρβανίτσα (διακρίνονται @ouzakias @BoxerGarage @el-Gatto και κάποια παιδιά που μου διαφεύγουν τα nickname τους.... και στο δεύτερο λίγο από @achalatsis playing.


 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΜΦΟΡΗΣΗ ΣΤΑ 20 ΜΕΤΡΑ
Κ Α Θ Υ Σ Τ Ε Ρ Η Σ Ε Ι Σ



:ha:ha:ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΜΦΟΡΗΣΗ ΣΤΑ 20 ΜΕΤΡΑ
Κ Α Θ Υ Σ Τ Ε Ρ Η Σ Ε Ι Σ



:ha:ha:ha

:ha

Δε μπορώ όταν βλέπω γιαπωνέζικο...

ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ !
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Ηταν και το φαρασι μου ο @dtz ντεφορμε....:p

Πρωινο μαζεμα καιο π[αρα τον ασχημο καιρο σχεδον ολες οι δηλωμενες και αδηλωτες ηταν εκει!
αγαπητή σκούπα, όχι απλά ντεφορμέ, το μηχανάκι ήταν ξένο σώμα κάτω απ τα πόδια μου ...:oops:
με εχει χαλάσει μάλλον η πορτοκαλάδα, και η πολλή δουλειά ...

Πάντως η βόλτα ήταν πολύ ωραία, και μόνο η βρεγμενη άσφαλτος ήταν λίγο σπαστική.
Και φυσικά ο αδερφός Βούλης σε μεγάλα κέφια

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ σε όλους, άντε και του χρόνου με upside down, και 21"-18" ...:D
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Θελω να ευχαριστησω οσους συμμετειχαν στην βολτα και να πω 1200 μπραβο σε ολους και για ολα!
Για αυτον που εριξε την ιδεα να γινει η βολτα, τον πλοηγο, τις σκουπες, τα φαρασια, μικρους, μεγαλους.......που δειχνουν τοσο μεγαλη εμπιστοσυνη στην προσπαθεια που κανουμε να βολταρουμε πολλα μηχανακια στο χωμα!
Δεν ειναι ευκολο ολο αυτο που γινεται σε καθε βολτα μας και μπραβο σε ολους!
Εχουμε ανεβασει τον πηχη πολυ ψηλα και αυτο οφειλεται στις πολλες συμμετοχες και την ποιοτητα των συμμετοχων!

Ευχομαι σε ολους να ειστε γεροι και να συνεχισουμε ολοι μαζι και του χρονου να σηκωνουμε σκονη εκει ψηλα!!:friendship:

Οντως ο πηχης ειναι πολυ ψηλα και αυτο το διαπιστωσα απο την πρωτη βολτα στο Καλλιδρομο. Τελικα δεν μετραει ποσοι ειμαστε αλλα ποσο αυτονομοι ειμαστε και το λεω γιατι δεν ειναι τυχαιο που σχεδον κανενας δεν χαθηκε. Ειναι πολυ καλο το επιπεδο και βοηθαει πολυ οταν εχουν αρκετοι πλοηγηση και ετσι δεν χανομαστε!
Την επομενη φορα θα φτιαξω αυτοκολλητα μιας χρησης με εντονο φωσφοριζε για να τα κολλαμε στο πισω μερος του κρανους στους πλοηγους. Ετσι θα ειμαστε ακομη πιο καλοι!

 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εχεις παίξει ποτέ μπόΟυλινγ ?
Πρέπει να'σαι πολύ καλός φίλε.
Για δες το.
:ha
Ηθελα να πετυχω και το Γιώργο αλλά μου ξέφυγε ο άτιμος!

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

paraskeyas bg

Μέλος
Όνομα
paradkeyas
Μοτό
F 650 gs sh 150 rmz450 f 650.800 twin
αγαπητή σκούπα, όχι απλά ντεφορμέ, το μηχανάκι ήταν ξένο σώμα κάτω απ τα πόδια μου ...:oops:
με εχει χαλάσει μάλλον η πορτοκαλάδα, και η πολλή δουλειά ...

Πάντως η βόλτα ήταν πολύ ωραία, και μόνο η βρεγμενη άσφαλτος ήταν λίγο σπαστική.
Και φυσικά ο αδερφός Βούλης σε μεγάλα κέφια

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ σε όλους, άντε και του χρόνου με upside down, και 21"-18" ...:D
Εγώ κ με ένα 690 κάνω τα στραβά μάτια
 

Goukos

Once a Marine always a marine....
Περιοχή
SaloniKa .....again.....
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
R1200GSA
Επιστροφη και για μας πριν κανα μισαωρο χοντρικα!! Η βολτα ηταν σουπερ και οπως παντα τερμα γκαζι τα κατεμια :D Μετα τον καφε ειδα 1 bar πιεση και αφου το εδαφος ηταν πετρωδες ειχε σταση να βαλω αερα με τα κομπρεσερ των φιλων :cool: αφου ανεβασα bar ανεβασα και πιεση καθως εβλεπα στον μετρητη απο 1.7 που εβαλα μετα απο λιγα μετρα να πεφτει και να πεφτει με αποτελεσμα να σταματησουμε ενα μεγαλο γκρουπακι να δουμε τι γινεται. Η ζαντα ηταν φουλ στραβωμενη σε ενα σημειο και εχανε αερα o_O εφαγε το απαραιτητο κοπανημα ηρθε ελαχιστα ξανα αερα και φυγαμε :D ημουν σταθερος στο 1 bar για αρκετα χλμ τερμα γκαζι να μην παταει ο τροχος μπροστα και ολα καλα;) στο τελειωμα της βολτας κανα 2 χλμ πριν την ταβερνα στο κατηφορικο πολυ πετρωδες κομματι καποια πετρα εκανε ενα μικρο σκισιμο δεξια στο λαστιχο και αερας γιοκ :mad: φαγαμε ιπιαμε τα ειπαμε με.την παρεα γεμιζω απο του μανιακ το κομπρεσερ αερα και φυσικα μετα απο λιγο και ξανα και ξανα και ξανα. Τελικα ειπα να δοκιμασω φαστ και ευχαριστω παρα πολυ τα παιδια που μου εδωσαν :) πριν το βαλουμε και ενω η μηχανη ειναι στο μονο σταντ ξαφνικα πεφτει δεξια:mad: αν δεν ειναι αυτο ματι τοτε τι ειναι ;;; o_O γρατσουνιες στα καγκελα και ραισμα στο καπακι της ακραπας. Βαλαμε το φαστ ξεκιναω κανω λιγα χλμ και στο πρωτο βενζιναδικο σταματαω για αερα ξανα και κοπανημα της ζαντας με βαρια o_O κατι ψιλοεγινε αλλα δεν ηταν αρκετο. Τελικα φτασαμε Θηβα οπου Βρηκαμε τον Αποστολη στο τηλεφωνο και πηγαμε στο συνεργειο του φιλου του ( klr πρασινο ) οπου εδωσαν πηραν τα παιδια μου εβαλαν ενα παλιο λαστιχο που ειχαν με σαμπρελα 18αρα μπροστα;)Σας υπερ ευχαριστω παιδια πραγματικα σας ειμαι υποχρεως και χρωσταω μεγαλο κερασμα . Ευχαριστω πολυ και τον Μανιακ το Πουλι και το Γιωργο γισ την υπομονη τους να γυρισουμε μαζι Αθηνα :).

Ραντεβου το 2018 παιδες ... καλες γιορτες σε ολους ευχομαι :)

Συμφωνα με τα γραφομενα σου πρεπει να εισαι πολυ ADV τυπος.
Θα ηθελα να σε γνωρισω απο κοντα. :wtng:
 
Top Bottom