Εντυπώσεις Εορταστικής Χωματάδας Κυριακή 17 Δεκέμβρη

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Εχεις παίξει ποτέ μπόΟυλινγ ?
Πρέπει να'σαι πολύ καλός φίλε.
Για δες το.
:ha
και στο μπιλιαρδο καλός θα είναι ;)

:p:roflmao::laugh:
 

dtz

Μίζα-μανιβέλα (Ευτραφής Περτικαλής Κυριούλης)
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
BMW R 1200 GS
KTM 690 Enduro
Εγώ κ με ένα 690 κάνω τα στραβά μάτια
να σου πω ... αυτό που θέλω να κάνω στη χοντρή, μάλλον φθηνότερα θα στοιχίσει ένα 690 ...:D
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Pele επί το έργον
Ο Pele μας εδωσε το κινητο του να τοχουμε αν μας ξανα-πιασει λαστιχο κοντα στη Θηβα ωρες που τα μαγαζια ειναι κλειστα ωστε ν'ανοιξει το μαγαζι να μας το φτιαξει (διευθυνση Οπλαρχηγου Βογκλη 20, Θηβα), το βαζω εδω: 6980510767.

Σημειωση: ειναι λαστιχαδικο αυτοκινητων και πιθανα να μην εχει σαμπρελες για μοτο, αρα καλο θαναι ναχει καποιος εφεδρικη σαμπρελα μαζι του.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Sevax

Πλανόδιος
Περιοχή
Νεα Σμυρνη
Όνομα
Γιωργος
Μοτό
F800 Κορωνέικο
Ο Pele μας εδωσε το κινητο του να τοχουμε αν μας ξανα-πιασει λαστιχο κοντα στη Θηβα ωρες που τα μαγαζια ειναι κλειστα ωστε ν'ανοιξει το μαγαζι να μας το φτιαξει, το βαζω εδω: 6980510767.

Σημειωση: ειναι λαστιχαδικο αυτοκινητων και δεν εχει σαμπρελες για μοτο, αρα πρεπει ναχει καποιος εφεδρικη σαμπρελα μαζι του.
Ίσως θα ήταν καλό να μπει και στο biker’s help ...
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Ο Pele μας εδωσε το κινητο του να τοχουμε αν μας ξανα-πιασει λαστιχο κοντα στη Θηβα ωρες που τα μαγαζια ειναι κλειστα ωστε ν'ανοιξει το μαγαζι να μας το φτιαξει, το βαζω εδω: 6980510767.

Σημειωση: ειναι λαστιχαδικο αυτοκινητων και δεν εχει σαμπρελες για μοτο, αρα πρεπει ναχει καποιος εφεδρικη σαμπρελα μαζι του.
Eχει σαμπρελες για μοτο σχεδον παντα. Μπορει να ετυχε και να μην ειχε αυτη τη φορα.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ίσως θα ήταν καλό να μπει και στο biker’s help ...
Δεν ξερω που παιδες, βαλτε το καποιος :ok:

Eχει σαμπρελες για μοτο σχεδον παντα. Μπορει να ετυχε και να μην ειχε αυτη τη φορα.
ΕΒγαλα συμπερασμα οτι δεν ειχε επειδη ητανε λαστιχαδικο αυτοκινητων και επειδη μου ζητησε τη σαμπρελα που ειχα χωρις να πει "εχω, κρατα τη για εφεδρικη" ή κατι τετοιο. Αν εχει παντα ακομα καλυτερα :ok: (Βεβαια οταν βγαινουμε στο βουνο καλο ειναι ναχουμε σαμπρελες/λεβιεδες/αερα μαζι γιατι δεν παιζει παντου ..Πελέ παραδιπλα ;)).
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Ίσως θα ήταν καλό να μπει και στο biker’s help ...
Δεν ξερω που παιδες, βαλτε το καποιος :ok:
..Πελέ παραδιπλα ;)).
Θα μπει παιδες απλα ειμαστε σε διαβουλευση η ομαδα του ADVride γιατι...Πελε,..και απαγορευονται τα αθλητικα εδω μεσα:UH:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
@HAWK_46

@Phoenix

Δημήτρης

Σαν σκηνη απο άγρια δύση
Ινδιάνοι πάνω στα άλογα έτοιμοι για ενέδρα.
Εμένα τουλάχιστον έτσι μου κάνει.


Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom