Μηχανές και ηφαίστεια!

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ενδιαφέρουσα και πρωτότυπη ενότητα!:ok:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Από Σαντορίνη (Θηρασιά) αποκλείεται να δούμε:D
Δεν περνάει μηχανάκι... πρέπει να φτιάξουμε ένα αμφίβιο:cool:
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
Με την αλληγορική έννοια της λέξης:





.............και τί ηφαίστεια...........
:D

Κανόνισε να μου χαλάσεις το θέμα και να μου το κάνετε εδώ μέσα sexy girls on bikes Vol II...!

Θα βγάλω τσόκαρο, παντόφλα, γόβα στιλέτο και μπότα εντουράδικη και θα σας κυνηγάω ούλους!!!


ΥΓ: βλέπω ένα κόλλημα με την πρώην ή ιδέα μου είναι? :p:p
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Βάλε... μηχανή έχει κι αυτό, κάπου καβαντζωμένη για τα δύσκολα!

Ασε που βλέπω να μην μπαίνει άλλη φωτό... ρε γμτ... ούτε ένας δεν πήγε Σικελία??
Κάπου υπάρχει ένα μέλος Ιταλός.....
για ψάξε ;) Αυτός θα έχει :)
 
Περιοχή
ΚΑΒΑΛΑ
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
XRV 650 - XRV 750 - Varadero - VFR 800 - CB 750 F Bol d' Or
Κανόνισε να μου χαλάσεις το θέμα και να μου το κάνετε εδώ μέσα sexy girls on bikes Vol II...!

Θα βγάλω τσόκαρο, παντόφλα, γόβα στιλέτο και μπότα εντουράδικη και θα σας κυνηγάω ούλους!!!
Τηλεθέαση σου κάνω βρε κουτό (που έλεγε και η Μαλβίνα) γιατί από γεωλογικά ηφαίστεια δεν βλέπω χαΐρι.

ΥΓ: βλέπω ένα κόλλημα με την πρώην ή ιδέα μου είναι? :p:p
Κορίτσι μου, από όλες που πέρασαν από την ζωή μου έχω κρατήσει τις καλές αναμνήσεις, η κάθε μία ήταν μοναδική, ξεχωριστή. Για την συγκεκριμένη έχω ακόμα ένα soft-spot (όπως θα έλεγε και η Αγγλίδα κουβερνάντα μου) μιας και από σπόντα ήρθε στην ζωή μου και κατά λάθος έφυγε.......... Πάντα θα αναπολώ τις στιγμές που ζήσαμε μαζί. (Για την Goldwing μιλάμε όπως κατάλαβες) ;)
 

vaelsod

Μέλος
Όνομα
Ελένη
Μοτό
XR 250 Baja & Pegaso 660
.... Για την συγκεκριμένη έχω ακόμα ένα soft-spot (όπως θα έλεγε και η Αγγλίδα κουβερνάντα μου) μιας και από σπόντα ήρθε στην ζωή μου και κατά λάθος έφυγε.......... Πάντα θα αναπολώ τις στιγμές που ζήσαμε μαζί. (Για την Goldwing μιλάμε όπως κατάλαβες) ;)
:laugh::roflmao::laugh:
δεν παίζεσαι!!!!!!!!!!!
 

stavrouliasp

Μέλος
Όνομα
Παντελής
Μοτό
DR800S
Και για να επαναφέρω λίγο το θέμα στον ίσιο δρόμο...

Κρατήρας στο βουνό Nemrut στα βάθη της Τουρκίας. Έχει και τρεις λίμνες μέσα στον κρατήρα στα 2.250μ ύψος. Η μια μάλιστα έχει ζεστό νερό!







 
Top Bottom