Να μαι κι εγω

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Βασικα καλησπερα σας! Ονομαζομαι Ζακ και ειμαι φρεσκος κατοχος ενος ΚΤΜ 990 Adventure! Προερχομαι αποκλειστικα απο μηχανες δρομου και κυριως Ducati και το προηγουμενο μου μοτοσακο ηταν ενα Monster S4! Δε γνωριζω τιποτα απο χωμα αλλα θελω πολυ να μαθω! Ελπιζω μετα απο το διαβασμα να ακολουθησουν και πολλες εκδρομες πανω στα βουνα της Ελλαδας και οχι μονο!
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Καλώς ηρθες Ζακ ηρθες στον κατάλληλο χωρο για την επαφή σου με το χωμα όμορφα και παρεΐστικα !! Καλές βόλτες και θα τα πουμε καο απο κοντα σε κάποια χωμάτινη :friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Ζάκ φιλε μου οταν γεννήθηκες ειμουν στην κεντρικη πλατεία του βελιγραδιου μαζι με δυο δίμετρες σέρβες!!!!! και πανηγυριζα την κατάκτηση του eurobasket απο την ΕΛΛΑΔΑΡΑ μας
Για αυτο το λογο σε παιρνω υπευθυνη μου και θα σου μάθω ολα τα μυστικά του χώματος καθως και ολα τα μυστικά πλοήγησης !!!!!!στο χωρο και στον χρονο
Καλώς όρισες στην πιο παράξενη παρέα
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Ζάκ φιλε μου οταν γεννήθηκες ειμουν στην κεντρικη πλατεία του βελιγραδιου μαζι με δυο δίμετρες σέρβες!!!!! και πανηγυριζα την κατάκτηση του eurobasket απο την ΕΛΛΑΔΑΡΑ μας
Για αυτο το λογο σε παιρνω υπευθυνη μου και θα σου μάθω ολα τα μυστικά του χώματος καθως και ολα τα μυστικά πλοήγησης !!!!!!στο χωρο και στον χρονο
Καλώς όρισες στην πιο παράξενη παρέα
Χαχαχαχχαχαχαχα τι λες του ανθρώπου ρε άνθρωπε ;;;:hh::laugh::laugh::laugh:
 

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
απο ποια περιοχη εισαι ?
Απο Αθήνα!
Ζάκ φιλε μου οταν γεννήθηκες ειμουν στην κεντρικη πλατεία του βελιγραδιου μαζι με δυο δίμετρες σέρβες!!!!! και πανηγυριζα την κατάκτηση του eurobasket απο την ΕΛΛΑΔΑΡΑ μας
Για αυτο το λογο σε παιρνω υπευθυνη μου και θα σου μάθω ολα τα μυστικά του χώματος καθως και ολα τα μυστικά πλοήγησης !!!!!!στο χωρο και στον χρονο
Καλώς όρισες στην πιο παράξενη παρέα
:yrk::yrk::yrk:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλώς όρισες Ζάκ...!!!:ok:
 
Top Bottom