Συμβαίνει τώρα!

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ωραίο μέρος, τον δρόμο τον έφτιαξαν; Το 2009 παραλίγο να αφήσω το Vectra εκεί κάτω, χαχαχαχα
Αυτός ήταν ένας από τους λόγους που δεν πήγα με το fazer. Έφαγε καλό κοπάνημα στις δυτικές παραλίες, αλλά ντόπιοι μου είπαν ότι δεν θα έφτανε στα ορυχεία.
 

Hipi_lolo

Μέλος
Όνομα
Νικος
Μοτό
Xtz tenere 660
Ωραίο μέρος, τον δρόμο τον έφτιαξαν; Το 2009 παραλίγο να αφήσω το Vectra εκεί κάτω, χαχαχαχα
Ακόμα χειρότερα ...φαντάσου ότι τα ενοικιαζόμενα του νησιού σου λένε από το γραφείο πως αν τυχόν πας εκεί δεν σε καλύπτει η ασφάλεια!!



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

kaf

Μέλος
Όνομα
Κων/νος
Μοτό
Voge 300 Rally
Αυτά καλό είναι που γίνονται μετά το τροφυ.....Μόλις 10 χλμ αφού έφτασα σπίτι...


Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τι έπαθε Τάκη;
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Κώστα είναι κλασσική βλάβη που βγάζουν τα g650x...Καίγεται η φισα που κουμπώνει στην τρόμπα βενζίνης... Επειδή την έχω πάθει άλλη μια φορά το γνώριζα και είχα πάντα κάτω από την σέλα δεύτερη φίσα σε περίπτωση ανάγκης...Και εκεί που ήμουν μπορούσα να το φτιάξω αλλά είχα πει με τον μάστορα ότι την επόμενη θα το φτιάχναμε μόνιμα βάζοντας πάνω από την τρόμπα καπάκι και φισες από f800 όπου το πρόβλημα λύνεται μόνιμα...Η παρακάτω φίσα καίγεται την οποία πάντα είχα spare μαζί μου ώστε αν με άφηνε κάπου δύσκολα θα έκοβα τα καλώδια και θα την ενωνα ώστε να μπορώ να φύγω....

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Παιδιά, χαλάνε και τα παπιά??? Δεν το ηξερα αυτό, ρε τι πάθαμε αύριο!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Παιδιά, χαλάνε και τα παπιά??? Δεν το ηξερα αυτό, ρε τι πάθαμε αύριο!!!!
Αντε καμια αντλία βενζινης!!
 

rodouma

::..PRoVoΚάΤωΡ..::
Περιοχή
W
Όνομα
T
Μοτό
::..GT..::
Καλό μήνα, καλό καλοκαίρι!!



"... Κι ένας χαμένος ελέφαντας αξίζει πάντοτε πιο πολύ από δυο στήθια κοριτσιού που σαλεύουν..."
 
Τελευταία επεξεργασία:

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Καλημέρα!
Το είδατε αυτό;

http://www.star.gr/video/eidhseis/424359/oikologoi-katadiwkoyn-motosykletistes-sthn-kyparissia

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γιωργη οσο δικιο κι αν ειχαν, υπηρχε αδεια διεξαγωγης αγωνα. Επρεπε να κινηθουν νομικα, αυτο που εκαναν ηταν λαθος και παρανομο φυσικα.
 
Top Bottom