Τι έκανες για την μοτοσυκλέτα σου σήμερα;

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
την επηγα για Χτεο κ στην επιστροφη της παρειγγειλα ενα ζευγαρι πατουμενα Metzeler Sahara με καλτσες...ε,.ε, σαμπρελες ηθελα να πω.:geek:
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Όχι σήμερα, αλλά χθες...
Μπήκαν τα τακούνια για τον Πάρνωνα, τακάκια πίσω και το μαμά, χάρτινο φίλτρο αέρα.
Τελικά, ότι πειράζεις από τις εργοστασιακές ρυθμίσεις, χαλάει το σύνολο! Δουλεύει απίστευτα καλύτερα έτσι το μηχανάκι στις χαμηλές και μεσαίες στροφές. Χάνει μετά τις 5.500, αλλά το 95% της χρήσης είναι στις χαμηλομεσαίες, έτσι κι αλλιώς!
Σε συνδιασμό με τη μαμά εξάτμιση προ 10μήνου, έχω το λατρεμένο GS που δουλεύει σα ραπτομηχανή από τις 1500 σαλ και πάω 1 ή και 2 σχέσεις πάνω, με πολλές σαλ μείον κι άμεσο αντίκτυπο στην κατανάλωση!!!
Είχαμε κάνει μια κουβέντα με το Γιάννη πέρσι @jmar_oulis , μου τα έλεγε κι είχε δίκιο! Συμφώνησα από τότε μαζί του, αλλά βαρέθηκα να κάνω την αλλαγή, δίσταζα...., ξέρω γω; Να βγάλω το Κ&Ν και να πάω σε μαμά χάρτινο...; Τρε μπανάλ και τέτοια...:D:D:D Λάθος μου βέβαια!
Εργαλεία για παντού και για κάθε μέρα, τα κρατάμε όπως βγαίνουν από το εργοστάσιο . Νόμος!!! :cool:
 

vassat

Μέλος
Περιοχή
Χαλάνδρι
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
F650 GS Dakar MY '03
Sprint ST 1050 MY '06

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Πόρτο Κουφό, Τορωνίτσα κτλ
Ποια Καραϊβική;;;... Χαλκιδική μια και μοναδική!!!
/ Β

ΥΓ και δρόμοι για στ(ρ)ύψιμο...
Οπως τα είπες συν γυρίσαμε για 100 φορα το δεύτερο πόδι. Καφεδάκι στο καφέ στην στροφή πριν το κατέβασμα για Καλαμίτσι μια ελαφριά βόλτα στο χώμα και στις λάσπες στις καβουρότρυπες με απέραντο βρήσιμο σε μένα γιατι λερώσαν τις μηχανές τους τα παιδιά και πολλά άλλα.

Υγ. Αυτή πρέπει να ήταν η πέμπτη βόλτα με τον τίγρη, πλέον τον αγαπώ αλλα και πάλι δεν τον εμπιστεύομαι.
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Προψές ξεσαλωμα στα χωματινα σοκακια του Παρνωνα...
Χθες ασφαλταδες στα βουνα της Αρκαδιας Αχαιας...
και σημερα για ολες τις δουλειες μεσα στην πολη...
να γιατι...
I love my GS...:inlove:


mAthosalas Ride F8-Phone S8 Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Προψές ξεσαλωμα στα χωματινα σοκακια του Παρνωνα...
Χθες ασφαλταδες στα βουνα της Αρκαδιας Αχαιας...
και σημερα για ολες τις δουλειες μεσα στην πολη...
να γιατι...
I love my GS...


mAthosalas Ride F8-Phone S8 Tapatalk
Πότε θα κερδίσεις το joker βρε Κώστα μου?????

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Λέω, τι όμορφη ημέρα για μαστορέματα... Ας αλλάξουμε λάδια στα καλάμια, τσιμουχες και να δω και τα φρένα.

Καλά.

Στον φίλτατο @Eversman δεν αρέσουν οι ιστορίες με μάστορες. Απορώ γιατί...

Να ας πούμε, ένα χέρι κάποτε την μία κάτω βίδα την έσφιξε τόσο που δεν λύνεται, την άλλη την άφησε λάσκα και δεν λύνεται γιατί γυρίζει τρελά. Και μέρα που είναι, θα σεβαστώ το κοινό περί θρησκείας αίσθημα και δεν θα κατεβάσω καντήλια, πολυέλαιο, θυμιατό κλπ για τα πτυχία και τα μαγαζιά τους.

Ακόμα μια ημέρα από αυτές...

Ναι, ξέρω, ο κήπος θέλει φροντίδα.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Δωράκι spa μετά από αρκετό καιρό... Νομίζω το αξίζει και με το παραπάνω μετά τον Κίσσαβο


Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom