μοτοκrossντρεσσερ στο καντηλι -Ευβοια στης 4 Μαρτιου....του μηνα

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Μπορούμε να σπάσουμε σε 2 γκρουπ, πχ μικρά - μεγάλα, ή μονοκύλινδρα -δικύλινδρα.

(Υπόσχομαι να μη φάμε όλους τους λουκουμάδες όσο σας περιμένουμε).
Πολυ καλη ιδεα, καθως τα μικρα/ελαφρα/μονοκυλιδρα εχουν σαφες πλεονεκτημα και θα περιμενουν τα χοντρα/δικυλινδρα στα δυσκολα κομματια. Θα προσπαθησω να μη χασω την επαναληψη γιατι η βολτα με τις συνθηκες που εγινε την περασμενη Κυριακη ητανε απλα καταπληκτικη!! :cool:

EDIΤ: μαζι γραφαμε Γιαννη! Btw, αυτο που δεν φαινεται στο εξαιρετικο βιδεο ειναι η δυσκολια των κομματιων λογω χωματος το οποιο γλυστραγε σα λασπη και ηθελε οδηγηση και ελεγχο με το σωμα. Βεβαια εβρεχε μεχρι το πρωι που μπηκαμε στο χωμα, εξ'ου και οι ειδικες συνθηκες, την επομενη μπορει να ειναι διαφορετικα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιάννη μου το μαντήλι σου,χαχαα.. το βιντεάκι σου τα είπε όλα νομίζω! Έχει δυσκολίες το Καντήλι, είναι διαφορετικό απο άλλα βουνά και όσο περνάνε τα χρόνια οι δρόμοι μόνο χαλάνε, δεν φτιάχνουν. Θέλει ετοιμότητα και προσοχή.
Άσε γιατί ορισμένα καλά κομμάτια δεν τα έχω γράψει..:UH:

Εν τω μεταξύ το βίντεο, ως γνωστόν, δε μπορεί να αποδώσει το ανάγλυφο των διαδρομών, την κλίση του ανηφοριού ή το βάθος των λουκιών και γενικά τη δυσκολία της διαδρομής.....νομίζω πρέπει να ξαναπάμε να τα δούμε :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μπορούμε να σπάσουμε σε 2 γκρουπ, πχ μικρά - μεγάλα, ή μονοκύλινδρα -δικύλινδρα.

(Υπόσχομαι να μη φάμε όλους τους λουκουμάδες όσο σας περιμένουμε).
Μας τα έχουν πει πολλοί αυτά.... :friend:
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Σίγουρα εμείς οι δικύλινδροι θα καθηστερήσουμε τους μονοκύλινδρους και οι τελευταίοι δε θα απολαύσουν τη διαδρομή, που πραγματικά είναι διαμάντι.:ok:

Αυτό σχετικά με τους λουκουμάδες, θα σε παρακαλούσα να προσέχετε γιατί είναι αιτία πολέμου! :D

Μόνο που ετσι θα χάσουμε θέαμα.
Καλά μη παιρνεις και ορκο πως θα σας καθυστερήσουμε, εχουν δει πολλα τα μάτια μου.


Την διαδρομή θα την απολαύσουμε όπως και να χει. Προσωπικά λόγω εντούρο δεν μου λείπει η αδρεναλίνη, θέλω να χαλαρώσω λίγο :drcl:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Άσε γιατί ορισμένα καλά κομμάτια δεν τα έχω γράψει..:UH:

Εν τω μεταξύ το βίντεο, ως γνωστόν, δε μπορεί να αποδώσει το ανάγλυφο των διαδρομών, την κλίση του ανηφοριού ή το βάθος των λουκιών και γενικά τη δυσκολία της διαδρομής.....νομίζω πρέπει να ξαναπάμε να τα δούμε :D
Βρηκα κατι που αποδιδει το......αναγλυφο:D


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αρε πουλι παντου αερας :D ολα ισωμα τα εκανες !!! Να ναι καλα ο βροντακας :p εχεις εργαλειο τι να λεμε :inlove:
που το ειδες???
ολη την διαδρομη με τα ποδια την εκανε η κουλατζα...:D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Βρηκα κατι που αποδιδει το......αναγλυφο:D


τον μαρτιο δεν θα ειναι ετσι εχουν πεσει αυτοι οι δρομοι !!
το βουνο εχει αλλους δρομους τωρα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
τον μαρτιο δεν θα ειναι ετσι εχουν πεσει αυτοι οι δρομοι !!
το βουνο εχει αλλους δρομους τωρα
Εχω σε βιντεο και απο την πρωτη χαρτογραφηση σε αναποδη φορά......Μαρτη μηνα :D
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη

zorro

Μέλος
Περιοχή
Πειραιας
Όνομα
Κυριάκος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Για κανένα λόγο ύστερα από τα βίντεο που είδα. Να είχα καμία σαρμουτα Ναι να έρθω και να πέσει γελοιο αλλά εδώ μιλάμε για καταστροφή περιουσίας.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Για κανένα λόγο ύστερα από τα βίντεο που είδα. Να είχα καμία σαρμουτα Ναι να έρθω και να πέσει γελοιο αλλά εδώ μιλάμε για καταστροφή περιουσίας.
Τα παραλες φιλαράκι... ;)
 

ztakisg16

Μέλος
Όνομα
Τακης
Μοτό
Bmw Xchallenge
Για κανένα λόγο ύστερα από τα βίντεο που είδα. Να είχα καμία σαρμουτα Ναι να έρθω και να πέσει γελοιο αλλά εδώ μιλάμε για καταστροφή περιουσίας.
Και όχι μόνο περιουσίας..Μιλάμε για περιβαλλοντικη καταστροφή με τόσα πλαστικά και ανταλλακτικά που μένουν στο βουνο..Μην αναφέρω δε τα λάδια και τις μπετζινες που χύνονται στις διάφορες πτώσεις....
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom