36 Ώρες 2024 - 25ο Endurance Tour of Greece: 18 & 19 Μαΐου 2024

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Τα 2/3 της 1ης μέρας πάντως προβλέπεται να είναι πανέμορφα
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τα 2/3 της 1ης μέρας πάντως προβλέπεται να είναι πανέμορφο
Τα 3/4 του ΣΚ είναι πιο χιλιοπαιγμένα από το καφέ της Χαράς, αλλά η παρέα και το όχημα το κάνει ενδιαφέρον.
 

@spyro

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Spyros
Μοτό
KTM 990 ADV
Τα 3/4 του ΣΚ είναι πιο χιλιοπαιγμένα από το καφέ της Χαράς, αλλά η παρέα και το όχημα το κάνει ενδιαφέρον.
εμένα ποτέ δεν με ένοιαζε να περνώ συνέχεια απο τους ίδιους δρόμους σε ότι έχει να κάνει απο Μόρνο μέχρι Γράμμο και απο Μουζάκι μέχρι Λάκκα Σουλι ειδικά αν είναι με πολλά μηχανάκια και γιορτή.


Δεν θα το βαρεθώ ποτέ

οτιδήποτε σε αυτή τη περιοχή δηλαδή :p

 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
εμένα ποτέ δεν με ένοιαζε να περνώ συνέχεια απο τους ίδιους δρόμους σε ότι έχει να κάνει απο Μόρνο μέχρι Γράμμο και απο Μουζάκι μέχρι Λάκκα Σουλι ειδικά αν είναι με πολλά μηχανάκια και γιορτή.


Δεν θα το βαρεθώ ποτέ

οτιδήποτε σε αυτή τη περιοχή δηλαδή :p

+1
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάποια στιγμή που θα μάθουμε να κατανοούμε Ελληνικά, θα καταλάβουμε ότι το "προβλέψιμο" και το "επαναλαμβανόμενο" δεν είναι κατ' ανάγκη κακό, αλλά το 36ωρο είχε και τον χαρακτήρα της "ανακάλυψης" μερών που δεν έχεις πάει ποτέ, θα μου πεις 25 χρόνια το κάνουν, πόσα χρόνια σιδερόκωλες χωρίς αυτό στο οποίο είμαι πολύ φρέσκος, τα "κοντινά" τα έχουμε λιώσει και έχει πέσει με όλα τα ΣΟΣ διαβασμένα που λέγαμε στο σχολείο κάποτε. Από την άλλη έτσι το βλέπω εγώ, έχει κόσμο που δεν τα έχει πατήσει ποτέ τα μέρη αυτά και είναι ευκαιρία.

Chill pill ma' niggaz με τις ιερές αγελάδες απανταχού του ίντερνετς.


πχ, Σάββατο πρωί να στριμωχτούμε με τους τουρίστες Αράχωβα και Δελφούς, πες μου ότι είναι λογική και ασφαλής επιλογή...
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κάποια στιγμή που θα μάθουμε να κατανοούμε Ελληνικά, θα καταλάβουμε ότι το "προβλέψιμο" και το "επαναλαμβανόμενο" δεν είναι κατ' ανάγκη κακό, αλλά το 36ωρο είχε και τον χαρακτήρα της "ανακάλυψης" μερών που δεν έχεις πάει ποτέ, θα μου πεις 25 χρόνια το κάνουν, πόσα χρόνια σιδερόκωλες χωρίς αυτό στο οποίο είμαι πολύ φρέσκος, τα "κοντινά" τα έχουμε λιώσει και έχει πέσει με όλα τα ΣΟΣ διαβασμένα που λέγαμε στο σχολείο κάποτε. Από την άλλη έτσι το βλέπω εγώ, έχει κόσμο που δεν τα έχει πατήσει ποτέ τα μέρη αυτά και είναι ευκαιρία.

Chill pill ma' niggaz με τις ιερές αγελάδες απανταχού του ίντερνετς.


πχ, Σάββατο πρωί να στριμωχτούμε με τους τουρίστες Αράχωβα και Δελφούς, πες μου ότι είναι λογική και ασφαλής επιλογή...
Περνάνε Δελφούς Αράχωβα αύριο? Εκεί θα είμαι με πελάτες. Να ξέρω να τους προετοιμάσω για το θέαμα
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αράχωβα Δελφούς περνάει υπερμαραθώνιος και γίνεται ΧΑΜΟΣ!!! (107 χλμ αγώνας o_O)
Αν κάποιος συμμετέχει 36ωρο από εδώ ας το έχει κατά νου.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αν πέρασες νωρίς θα ήταν καλά.

Τελικά είναι τρεις κατηγορίες, η πιο χαρντ είναι... 215 χιλιόμετρα o_O:eek::laugh:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
amyroukai με την βέσπα είσαι; Βάλε καμία φωτό
 
Top Bottom