4ημερο.....Νορβηγια-Σουηδια!!

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Τωρα που μιλαμε... λες να περασω το καλοκαιρι απο Σουηδια να βρεθουμε να βολταρουμε ?

Τωρα που μιλαμε... λες να περασω το καλοκαιρι απο Σουηδια να βρεθουμε να βολταρουμε ?
Εννοείται να περάσεις! Κι εσυ και ο @ilai που είχε ανοίξει το άλλο νήμα για Δανία.
Και για να σας δελεάσω: τον Ιούνιο σκέφτομαι ένα 4ήμερο στη Νορβηγία με περάσματα από πάσα τέτοιου στυλ:

















Εννοείται να περάσεις! Κι εσυ και ο @ilai που είχε ανοίξει το άλλο νήμα για Δανία.
Και για να σας δελεάσω: τον Ιούνιο σκέφτομαι ένα 4ήμερο στη Νορβηγία με περάσματα από πάσα τέτοιου στυλ:















οκ με εχεις ψησει αφανταστα έχω τρελαθει απλά !! Σοβαρα τώρα αν τελικά δεν κάτσει η εκδρομή με ενα παρεάκι από εδω μεσα που λέμε να κανουμε κατι αλλο σε κεντρικη Ευρώπη έχω φύγει σφαίρα μόνος μου ή με όποιον αλλο ψήνεται απο το φορουμ που διάβαζερι αυτό το θέμα και έρχομαι καρφί να σε βρω να βολταρουμε σε όλα αυτα τσ ωραία και να ξαναγυρίσω πίσω !!

οκ με εχεις ψησει αφανταστα έχω τρελαθει απλά !! Σοβαρα τώρα αν τελικά δεν κάτσει η εκδρομή με ενα παρεάκι από εδω μεσα που λέμε να κανουμε κατι αλλο σε κεντρικη Ευρώπη έχω φύγει σφαίρα μόνος μου ή με όποιον αλλο ψήνεται απο το φορουμ που διάβαζερι αυτό το θέμα και έρχομαι καρφί να σε βρω να βολταρουμε σε όλα αυτα τσ ωραία και να ξαναγυρίσω πίσω !!


Εγω ακουω.... @achalatsis ακουει ;

Εγω ακουω.... @achalatsis ακουει ;
για ψηθειτε λεμε εγω εχω αρπαξει πολύ λέμε και αν βρω και παρεάκι δεν το σκεφτομαι καθολου Ιουνιο την κάνουμε για πάνω να βρούμε το Γιώργο να μας κυκλοφορήσει !!

Ωρε μανα μου.... αεροπορεια με τα 1190


Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ακούω, ακούω. Περιμένω να δω σχέδιο πτήσης
:waiting:

Ακούω, ακούω. Περιμένω να δω σχέδιο πτήσης
:waiting:
έχω στείλει πμ στο @Srider να μας πει λιγο ημερομηνίες που θα κάνει την εξόρμηση του πάνω ωστε να το παντρέψουμε και να δουμε τις συνολικές μέρες που θέλουμε από εδώ και αν βγαίνει φυγαμε
 
Last edited by a moderator:

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
λοιπόν μίλησα με @Srider και μου είπε ότι ο ιδανικός καιρός για εκεί με πολύ καλές θερμοκρασίες είναι ο Ιούνιος !! Ο Γιώργος μπορεί να λείπει από 3-11 Ιουνίου !! Εγώ σκέφτομαι και λέω αν τελικά κάτσει και πάμε μπορούμε να φύγουμε από Πάτρα 1 Ιουνίου ημέρα Πέμπτη για να μπει και o μήνας σωστά ! Η ώρα που σαλπάρει το καράβι από Πάτρα για Βενετία είναι 23,59 παρακαλώ και φτάνει 3/6 ημέρα Σάββατο 7 το πρωί ! Μια χαρά ωρα για να βουν πολλά χλμ ! Από την Βενετία έως το Gothenburg που μένει ο Γιώργος θέλουμε 1800 χλμ από εθνική οδό ! Αυτό μεταφράζεται σε 19 ώρες όπως το δίνει το google map αρα ένα 2ημερο ! άρα στις 5 έιμαστε στο Γιώργο και ξεκινάμε μαζί του και επιστρέφουμε στις 10 πάλι στο Gothenburg ημέρα Σάββατο . στις 11 το πρώι ξεκινάμε για Βενετία έχουμε δύο επιλογές είτε φέυγουμε 14/6 ώρα 1 το βράδυ και φτάνουμε Πάτρα στις 15/6 1 το μεσημέρι . Είτε φεύγουμε 14/6 12 το μεσημέρι και φτάνουμε Πάτρα 15/6 9 το βράδυ . Αν πάμε στην πρώτη επιστροφή στην διάθεσή μας 4 μέρες να γυρίσουμε Βενετία που αυτό σημαίνει ότι μπορούμε να δούμε και άλλα πράγματα στο κατέβεσμα μέσα στην Γερμανία ! ( έχω στο μυαλό μου από που αξίζει να περάσουμε και να μην κινηθούμε εθνική ) αν γυρίσουμε με την 2 επιλογή έχουμε ουσιαστικά μια μέρα λιγότερη καθώς θα πρέπει να είμαστε στο λιμάνι το πρωί αφού φεύγουμε στις 12 το πρωι ! Ενώ με την πρώτη επιλογή εκμεταλευόμαστε και ολόκληρη την τελευταία μέρα !!
Ουσιαστικά θέλουμε 2 εβδομάδες για την εκδρομή αυτή !!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Ωραιο ταξιδι........αλλα........
βαλτε.....στη....παρεα.........
κανα Japan κατα προτιμηση...
Suzuki ονοματα δε λεμε μη καρφωθουμε........για να.....
φτασει καποιο στον..........
Γεωργιο της Σουηδιας !!!!!
 
Top Bottom