ADVtrOFFy 2018!!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λυπάμαι αλλα ο χάρτης της διαδρομής που βάλατε στην αρχή στο google map μου φαίνεται το λιγότερο ανεπαρκής και εντελώς ασαφής...Θα παρακαλούσα τον ειδικό επι της σχεδίασης διαδρομών @Phoenix να μας την σχεδιάσει αναλυτικά με τον δικό του μοναδικό τροπο ώστε ολοι να καταλάβουμε καλύτερα που θα πάμε...
Ο Γεροντας.....εχει αποσυρθει για να παρει δυναμεις, ωστε να ειναι ετοιμος την Ανοιξη!:D
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Αν υπηρχε μονο ΜΙΑ βολτα μεσα στο ADVride αυτη ΣΙΓΟΥΡΑ θα ηταν το ADVtrOFFy...οι λογοι πολλοι,μπορω να πεισω καθεναν για αυτο που γραφω αλλά θα φανουν ως λογια και μπλα μπλα...ολοι εμεις που εχουμε ζησει ενα ADVtrOFFy "απο μεσα" δεν χρειαζομαστε παρα μονο ενα πραγμα :Την ανακοινωση ενος ADVtrOFFy...όλα τα υπολοιπα ερχονται και γινονται φυσικα και οπως μας αρεσει και εχουμε αποδειξει οτι μπορουμε,εκει πανω στα βουνα...
Ναι,θα ειμαι και στο Φετινο ADvtrOFFy.Προβλεπομενος.Με σωστα συντηρημενη τη Γερμανιδα μου,με πληρη εξοπλισμο ασφαλειας μου και φυσικα με αστειρευτη διαθεση και χαμογελο...Τα λεμε πανω :)
Αχ πεισε με πεισε με ....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Carooly

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Thivai
Όνομα
Αpostolis
Μοτό
KTM EXCR 530
KAWASAKI KLR 250
Λυπάμαι αλλα ο χάρτης της διαδρομής που βάλατε στην αρχή στο google map μου φαίνεται το λιγότερο ανεπαρκής και εντελώς ασαφής...Θα παρακαλούσα τον ειδικό επι της σχεδίασης διαδρομών @Phoenix να μας την σχεδιάσει αναλυτικά με τον δικό του μοναδικό τροπο ώστε ολοι να καταλάβουμε καλύτερα που θα πάμε...
Μην ξεχνας οτι το ''ΠΟΥΛΙ'' τα εχει δει μονο απο ψηλα τα μερη γιαυτο μην βασιζεστε πανω του.....:friend:
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Αχ πεισε με πεισε με ....
εσυ δεν εχεις τετοιο θεμα...Μολις διαβαζεις "σκεφτομαι να..." σε χωματινο τοπικ δηλωνεις "ΜΕΣΑ" χωρις να σε νοιαζει η συνεχεια...:woho:...δικια μας εισαι μαρη τρελλοτακούνω...:prft:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
εσυ δεν εχεις τετοιο θεμα...Μολις διαβαζεις "σκεφτομαι να..." σε χωματινο τοπικ δηλωνεις "ΜΕΣΑ" χωρις να σε νοιαζει η συνεχεια...:woho:...δικια μας εισαι μαρη τρελλοτακούνω...:prft:
Έτσι μιλά μου βρόμικα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Δηλαδή 382,5 χιλ χώμα και 67,5 άσφαλτο ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

εγώ δεν θα κάνω ούτε χιλιοστό παραπάνω!!! και στα χώματα και στις ασφάλτους!!!!
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
Οβερ !
Οβερ !

Οποίος απο βόρεια Ελλάδα ειναι να κατέβει στο trOFFy.
και την ψάχνει για λάστιχα,
ας δηλώσει ενδιαφέρων ,
για να μπει στην κουβέντα που κάνουμε,
λέμε να κάνουμε μια ομαδική για να μας βγουν φθηνότερα .


Sent from the seventh dimension using black hole
from our parallel universe
 

John-Aigio

Nα γιατί GS
Περιοχή
ΑΙΓΙΟ
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
BMW R1150GS
δεν πατάω χώμα
'Οποιος έχει ζήσει ένα trOFFy καταλαβαίνει γιατί λυσσάμε μόλις ακούσουμε την ανακοινωσή του!!! μέσα και εγώ, για την παρέα ,για το γέλιο, για τις απίστευτες δριαδρομές που ετοιμάζουν τα παιδιά.
 

desert fox

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονικη
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Σε αναμονη......
Οβερ !
Οβερ !

Οποίος απο βόρεια Ελλάδα ειναι να κατέβει στο trOFFy.
και την ψάχνει για λάστιχα,
ας δηλώσει ενδιαφέρων ,
για να μπει στην κουβέντα που κάνουμε,
λέμε να κάνουμε μια ομαδική για να μας βγουν φθηνότερα .


Sent from the seventh dimension using black hole
from our parallel universe
ΚΑΜΙΑ φορα να μαζευτουμε ΜΕΡΙΚΟΙ να παμε ΠΟΥΘΕΝΑ να πιουμε ΚΑΝΕΝΑΝ καφε να πουμε και για λαστιχα...λεω εγω τωρα..:crs:
 

tattoopanther

★Zavarakatranemia
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδική
Όνομα
ΚρίστοΠαντέρα
Μοτό
R1200GS
ΚΑΜΙΑ φορα να μαζευτουμε ΜΕΡΙΚΟΙ να παμε ΠΟΥΘΕΝΑ να πιουμε ΚΑΝΕΝΑΝ καφε να πουμε και για λαστιχα...λεω εγω τωρα..:crs:
Χαθήκαμε αδελφέ !!
απο βδομάδα θα μαζευτούμε Σαλονικη θα σε ενημερώσω . έλα να τα πούμε απο κοντα !!


Sent from the seventh dimension using black hole
from our parallel universe
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Χαθήκαμε αδελφέ !!
απο βδομάδα θα μαζευτούμε Σαλονικη θα σε ενημερώσω . έλα να τα πούμε απο κοντα !!


Sent from the seventh dimension using black hole
from our parallel universe
ναι για να μαζευτουμε απο βδομαδα Σαλονικη...:cool:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom