ADVtrOFFy 2018!!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

alfa7

for Life
Περιοχή
Χανιά,Κρήτης / Μαρούσι
Όνομα
Στέλιος
Μοτό
R1250GS F800GS X-ADV 690enduro XTX660 CRF450 CB50
Μιουος, θα με τραβας βιδεο και σαυτο το τροφυ οταν θα βουταω στις λασπες? Αν πεις ναι θαρθω παλι!
Έχουν κι άλλοι βίντεο...να σε τραβήξουν...μόνο έλα...
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Μιουος, θα με τραβας βιδεο και σαυτο το τροφυ οταν θα βουταω στις λασπες? Αν πεις ναι θαρθω παλι!
Καλά εννοείτε δεν μου ξεφεύγεις με τίποτα
Φέτος θα μονταρο βίντεο με τις τούμπες σου :Ρ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Μιουος, θα με τραβας βιδεο και σαυτο το τροφυ οταν θα βουταω στις λασπες? Αν πεις ναι θαρθω παλι!
Να φέρεις την καστανια για την ζελατίνα.
Απαραίτητη!!!!:ok::)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ΥΓ Εσυ ειχες την φαεινή ιδέα να μπεί το παλιοGS φωτογραφία ... ? :ha
Γιατι σε φοβηΞε πολυ... και ηθελες να ερθεις με το ματρακα σου?:D:tzt:Αντε ξεκουνα και κατεβα θα σε περιμενει λαός κατω...θα σου βρω και δουλεια...να σπρωχνεις οσα κολλανε :ktm::bmw:
 

Big twin

Orange blood
Όνομα
Σαββας
Μοτό
Ktm 990 smt 2011
Γιατι σε φοβηΞε πολυ... και ηθελες να ερθεις με το ματρακα σου?:D:tzt:Αντε ξεκουνα και κατεβα θα σε περιμενει λαός κατω...θα σου βρω και δουλεια...να σπρωχνεις οσα κολλανε :ktm::bmw:
Έχω σπίτια στην Ελλάδα ρε συ και δεν μπορώ να ζήσω αξιοπρεπώς.. Τώρα να έρθω απλά για δουλειά και που θα με βάλεις να κοιμηθώ το σκέφτηκες? :p

ΥΓ1 Αλήθεια θα το έχω σε μια άκρη του μυαλού μου και ευχαριστώ περισσότερο επειδή το έκανες και όχι επειδή ηταν για μένα! :) έτσι θεωρώ εγώ σωστό να σκέφτομαι!

ΥΓ2 Αν τύχει γιατί ποτέ δεν ξέρεις κοιμάμαι και σε γκαράζ αλλά πρέπει να είναι για 3.. Άντε καλά για δύο.. θα αφήσω την γκόμενα εδώ αν χρειαστεί χαχαχαχαχαχα......


ΥΓ3 Και όπως βλέπεις αποφεύγω να μιλήσω για το σημαντικότερο.. Ίσως πάω κάπου πιο κοντά και όλο αυτό γιατί αν πάω διακοπές ΘΑ ΠΆΩ με το εργαλείο.. Αλλιώς καλύτερα καναπέ και τηλεόραση lol...

Αν όμως κάτσουν συνθήκες θετικές πατάω μίζα ας είναι και 2 τα χαράματα με βροχή :secret:

ΥΓ862 Γτ πάντα ξεφεύγει το θέμα? Φταίω? Εσείς δεν κάνετε έτσι δλδ? :laugh: (εδώ έπρεπε να υπάρχει emoticon από αυτό που σταυροκοπιέται) χαχαχαχ..!
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Ερώτηση ελαστικου, μάλλον θα βάλω τα heidenau k60 την επόμενη εβδομάδα θα βγούνε οι διαδρομές που έχετε στο μυαλό σας ή θα χρειαστεί πιο χωμάτινο σετ;;
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ερώτηση ελαστικου, μάλλον θα βάλω τα heidenauk60 την επόμενη εβδομάδα θα βγούνε οι διαδρομές που έχετε στο μυαλό σας ή θα χρειαστεί πιο χωμάτινο σετ;;
Ας μιλήσουν αι διοργανωταί, αλλά μάλλον θα χρειαστείς πιο τακουνάτο ελαστικό.
:)
 
Reactions: S.P

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ερώτηση ελαστικου, μάλλον θα βάλω τα heidenau k60 την επόμενη εβδομάδα θα βγούνε οι διαδρομές που έχετε στο μυαλό σας ή θα χρειαστεί πιο χωμάτινο σετ;;
Έχουν βγει και με ασφάλτινα από κάποιους, σε απόλυτα στεγνές συνθήκες και ξερό έδαφος.
Αυτό όμως δε λέει τίποτα!



Για το advtrOFFy είναι απαραίτητα τα χωμάτινα ελαστικά, με τα TKC/WILD/Mitas E10 να αποτελούν το κάτω όριο (τα πλέον αποδεκτά χωματο-ασφάλτινα). Πιο ασφάλτινα, όχι!
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
Το ότι βγαίνει από κάποιους και με ασφαλτινα όντως δεν λέει κάτι,για αυτό ρωτάω γιατί δεν ξέρω τα εδάφη στις διαδρομές,εάν είναι στεγνό πιστευω οτι θα βγει όμως δεν μπορείς να ξέρεις πόσο βροχή θα έχει ρίξει.Σκεφτομουν να βάλω ένα σετ για σχεδόν όλα με κάποιες παραχωρήσεις σε άσφαλτο και χώμα αλλά αφού λέτε ότι θέλει πιο τακουνατο μάλλον θα θα βάλω κάτι πιο ασφάλτινο από το k60 τώρα και προς τον Μάιο θα βάλω κάτι τακουνατο.ευχαριστω για τις άμεσες απαντήσεις.
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Έτσι Πάνο @S.P ;)
Όπως τα λες είναι και το κυριότερο είναι ο καιρός! Τι θα κάνει μέχρι τότε, τι θα κάνει το ΣΚ της βόλτας, που θα κρατάει λάσπη....
Όλα αυτά μπορεί να ξεπεραστούν εύκολα με ένα χωμάτινο λάστιχο, ενώ με κάτι ενδιάμεσο να μην περνάει με τίποτα. Δεδομένης επίσης και της απόστασης που πρέπει να καλύπτεται κάθε μέρα, δεν υπάρχουν περιθώρια για πολύωρες καθυστερήσεις, να περνάμε τα μηχανακια με τα χέρια κλπ.
Λαστιχάκια και βουρ ;)
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Έτσι Πάνο @S.P ;)
Όπως τα λες είναι και το κυριότερο είναι ο καιρός! Τι θα κάνει μέχρι τότε, τι θα κάνει το ΣΚ της βόλτας, που θα κρατάει λάσπη....
Όλα αυτά μπορεί να ξεπεραστούν εύκολα με ένα χωμάτινο λάστιχο, ενώ με κάτι ενδιάμεσο να μην περνάει με τίποτα. Δεδομένης επίσης και της απόστασης που πρέπει να καλύπτεται κάθε μέρα, δεν υπάρχουν περιθώρια για πολύωρες καθυστερήσεις, να περνάμε τα μηχανακια με τα χέρια κλπ.
Λαστιχάκια και βουρ ;)
Τι μου θύμησες τώρα :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 

dimitris_

Μέλος
Περιοχή
Ξανθη
Όνομα
Dimitris
Μοτό
xt660z, '08
Πολύ ωραία διαδρομή έχετε χαράξει παιδιά. Μπράβο σας.
Όσον αφορά τα ελαστικά απ' ότι κατάλαβα τα bridgestone tw 41/42 δεν βοηθούν.....
Θα πρέπει δηλαδή να βάλω κανένα mitas e07 πίσω και να κρατήσω το μπροστά για να μην έχω θεματάκια στην περίπτωση που καταφέρω να κατέβω;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom