icon κρανος.....ξερει κανεις????

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σαλόνικα σίγουρα έχει! Λεπτομέρειες ο xurxes...
ναι...εκει εχω στειλει μειλ.
αλλα αν υπαρχει στην πατρα, θα πεταχτω να το φορεσω, γιατι θα βρεθω εκει...;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εχω μιλησει με βασιλη ρε οργια, αλλα ψαχνω το μαγαζί που τα φερνει στην πατρα, για να το δοκιμασω

Στάλθηκε από adveφον
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
εεεε αυτο σε λεμε και μειειειειειεις!!!!!
μι-λα με τον Βα-σιληηηηηηηη!!!!

Τι ανθρωπος εισαι εσυ;;;;;;























:friend:

MARMARAS!!!!!!

:pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καλα το μουτρο δικαιολογειται.....αλλα και εσυ βρε λελοκομαντο???
Ο βασιλης ξερει για το μαγαζι στην θεσσαλονικη...μιλησαμε και ολα καλα.
Εγω θελω να μαθω για το πατρινο μαγαζι, που δεν ξερει ο Βασίλης. ...τι δεν καταλλλλλλλαβαινεται??

Στάλθηκε από adveφον
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Icon-Variant-Construct/SubProducts/Icon-Variant-Construct-0001

εχω ερωτευτει το κρανακι αυτο και δεν μπορω να το βρω στην αθηνα....:eek::eek:
νομιζω οτι υπαρχει ενα μαγαζι στην Πατρα, που τα εμπορευεται....
βοηθειαααααα.................:D
Κωστα χρονια μας πολλα κατ'αρχας...κανε ενα τηλεφωνο στον Γιωργο(2τροχο Πατρα)και ρωτησε...εχω την εντυπωση οτι γι'αυτο ψαχνεις...:) Κι αν μπορω κάπως να βοηθησω μού λες...ειναι φιλος και οτι μπορω σε εξυπηρετω !
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κωστα χρονια μας πολλα κατ'αρχας...κανε ενα τηλεφωνο στον Γιωργο(2τροχο Πατρα)και ρωτησε...εχω την εντυπωση οτι γι'αυτο ψαχνεις...:) Κι αν μπορω κάπως να βοηθησω μού λες...ειναι φιλος και οτι μπορω σε εξυπηρετω !
Χρονια πολλα φιλε!!!!
Αυτος ειναι.....βρηκα και το κρανος

http://ditroxo-patras.car.gr/parts/view/3300954/
 

alekni

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Aλέξης
Μοτό
R 1150 GS
στην χαλκιδα αντιπροσωπος της ICON ειναι ο mimikos, δεν ξερω αν εχει εκει κράνοι εκει, εχω πιάσει στα χερια μου το variant το full carbon απο ενα φιλαρακι στην χαλκιδα, πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης, οδηγαει super moto, και ειναι ευχαριστημένος, μου ειπε μαλιστα οτι περιμενε να τον τραβαει αρκετα λογο γείσου αλλα τελικα τιποτα
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ημουν σιγουρος οτι θα εβρισκα ακρη, ανεβαζοντας το θεμα με το κρανος στο φορουμ....
Μετα την ανακαλυψη του κρανους, απο το μεγαλο ψαχτηρι αρκουδοxurxes.......που με εβαλε στην πριζα, γιατι ειδα το κρανος απο κοντα και επαθα πλακα, βρεθηκε ο αλλος βρωμιαρομαθουσαλιξ.....στην πατρα και διευρυνε τον οριζοντα αγορας.....
Ετοιμος να καβαλησω την χοντρουλα μου και να πεταχτω στην πατρα, πεταγεται ο pizzaman.....απο την χαλκιδα alekni.
Τελικα....μιλαω με τον τρελιαρη Μιμικο κτμακια και το κρανος θα ειναι την αλλη εβδομαδα σπιτι μου, σε τιμη που δεν υπαρχει.λεπτομερειες οταν το παραλαβω.

η ουσια ειναι οτι χρωσταω κερασμα....σχεδον σε ολη την ελλαδα(xurxes, mathousala, alekni) και ευτυχως που ερχεται το τροφυ και θα ειμαστε μαζεμενοι, για να πλερωσω:friendship:
 

alekni

Μέλος
Περιοχή
Χαλκίδα
Όνομα
Aλέξης
Μοτό
R 1150 GS
καλορίζικο Kώστα, γουστάρω ICON τρελλα, εχει και ωραία ρούχα!
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
Ημουν σιγουρος οτι θα εβρισκα ακρη, ανεβαζοντας το θεμα με το κρανος στο φορουμ....
Μετα την ανακαλυψη του κρανους, απο το μεγαλο ψαχτηρι αρκουδοxurxes.......που με εβαλε στην πριζα, γιατι ειδα το κρανος απο κοντα και επαθα πλακα, βρεθηκε ο αλλος βρωμιαρομαθουσαλιξ.....στην πατρα και διευρυνε τον οριζοντα αγορας.....
Ετοιμος να καβαλησω την χοντρουλα μου και να πεταχτω στην πατρα, πεταγεται ο pizzaman.....απο την χαλκιδα alekni.
Τελικα....μιλαω με τον τρελιαρη Μιμικο κτμακια και το κρανος θα ειναι την αλλη εβδομαδα σπιτι μου, σε τιμη που δεν υπαρχει.λεπτομερειες οταν το παραλαβω.

η ουσια ειναι οτι χρωσταω κερασμα....σχεδον σε ολη την ελλαδα(xurxes, mathousala, alekni) και ευτυχως που ερχεται το τροφυ και θα ειμαστε μαζεμενοι, για να πλερωσω:friendship:
να γιατι forum......γενικως!!!
the art of saving!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Με γειες Κωστα...εμεις δεν καναμε τιποτα παραπανω απο αυτο που θα εκανες κι εσυ αν θελαμε κατι κ μπορουσες :friendship:
 
Top Bottom