Ktmοσυγκεντρωση 28-30/10/16

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Γεια χαρά σε όλη την ομάδα.
Το ζητησατε,έρχεται χα χα.
Υπάρχει μια σκέψη εδώ και καιρό, απο κατόχους ktm απο όλη την Ελλαδα για μια συγκεντρωση γνωριμίας ιδιοκτητων μοτοσυκλετων της αυστριακής εταιρειας.Κατόπιν συζητήσεων μεταξύ αυτών των κατόχων υπάρχει σαν ιδέα η συγκεντρωση αυτή να πραγματοποιηθεί το τριήμερο π,σ,κ.28 ης Οκτωμβριου και προορισμός το Πήλιο.Οι ημερομηνίες επιλέχθηκαν λόγω τριημέρου,και ο προορισμός επειδή βολευει οσουν θελουν να ερθουν απο μακρια με πλοια ισως,αλλά και οδικως απο όλη την ελλαδα.Υπογραμμίζεται οτι δεν υπάρχει διοργανωτής,δώρα κληρώσεις εταιρίες κτλ.Συναντηση γνωριμιας θα ειναι να παμε βολτουλες εκει κοντα που εχει ωραια μερη,να ανταλαξουμε αποψεις ιδεες για τα εργαλεια που καβαλαμε να γελασουμε το βραδυ πινωντας μπυρονια,κρασιά,ρακή,ουζα,τσιπουρα και να περάσουμε καλα.Τπτ άλλο. Η ανακοίνωση εδώ σκοπό έχει να δουμε εαν υπάρχει ενδιαφερον ( που υπάρχει ) και βλέπουμε.Οποιαδήποτε άποψη δεκτή.
Η ανακοινωση-προσκληση έχει μπει και στα σάιτ στο facebook,ktm950-990 owners gr,και ktmhellasclub.
Ευχαριστώ!
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ωραια ιδεα.....:)
Δεν ξερω ποσοι θα καταφερετε να φτασετε βεβαια εκει......αλλα οσοι φτασετε θα περασετε τελεια:p
Το βαζω στην ατζεντα μου, γιατι ειμαι πολυ καλος στην ρυμουλκηση:D
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Ωραια ιδεα.....:)
Δεν ξερω ποσοι θα καταφερετε να φτασετε βεβαια εκει......αλλα οσοι φτασετε θα περασετε τελεια:p
Το βαζω στην ατζεντα μου, γιατι ειμαι πολυ καλος στην ρυμουλκηση:D
Δεν θα είναι τριτη μαρη.ΠΣΚ θα είναι.Α να χαθείς πια....;) :D
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
φιλε θα ερχόμουν με τον βροντακα αλλα αυτο το τριήμερο θα ειναι ανταποδοτικο στην οικογενεια για μελόντικη εξόρμηση μου
Ομως ειναι πολυ ωραια ιδεα και ευχομαι επιτυχία
Οςο αφορα τον γέροντα με τον αργό έλικα μην τον συνεριζεσε διότι δεν τον αφήνει η κυρία Ελένη να παρει Ktm!!!!!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Και εγώ 28 θα λείπω οικογενειακά , Παρασκευή 28 ,προσφέρετε με αναχώρηση Πέμπτη για κάπου πιο μακριά και φυσικά ανταποδωτικα .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Τι τραβατε κιεσεις οι παντρεμένοι....ενα δράμα! Τα ανταποδωτικα να είναι Πήλιο για τσίπουρα βρε,εγώ θα σας τα λεω όλα?τυχαία θα είμαστε κιεμεις εκεί με αλλα ktm:D
 

Greg Ø

Μέλος
Όνομα
Γρηγόρης
Μοτό
KTM 990 Adventure '07
Aν προλάβω να ανοίξω μιά start-up "ΚΤΜΟδική-Κινητό συνεργείο" ,θα είμαι εκεί για άμεση απόσβεση επένδυσης. :D

:biker2:
H αλήθεια είναι ότι ψάχναμε μάστορα να μας συνοδεύσει!
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Ωραία σκέψη και καλή επιτυχία..... αλλά το Π/Σ/Κ είναι για την οικογένεια ..
 

ΜΟΥΡΙΚΗΣ

Μέλος
Περιοχή
ΚΡΑΝΙΔΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ. ΚΑΙ ΦΩΚΙΑΝΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ.
Όνομα
Γιώργος Μουρίκης.
Μοτό
ΚΤΜ 640 Adventure R (07)
YAMAHA YZF 600R (97) Thundercat
Φίλε το μόνο που έχουμε δικό μας ότι και να γίνει είναι τα παιδιά μας ποτέ δεν θα πούμε τα πρώην παιδιά μας...όλα τα άλλα αλλάζουν χέρια... αυτή είναι ή αλήθεια..!!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Αυτο με την οικογενεια που λετε ολοι εχει πολυ πλακα.......:banghead:.Ο καθενας τελικα τραβαει τον δικο του γολγοθα χα χα χα χα:p:D
Εμένα μου αρέσει , βασικά το προτιμώ κιόλας ,δεν ζορίζομαι ,δεν το κανω απο υποχρέωση , άλλωστε μάλλον στα Ζαγοροχώρια θα ειμαι με οικογένεια και παρέα .
Επισεις σε ολα χρειάζεται ένα μέτρο , καλή η αντροπαρέα αλλα και οι οικογενειακές στιγμές ειναι ανεκτίμητες !
Όποτε "μέτρο" ακόμα και στο πως εκφραζόμαστε και κρίνουμε τους άλλους .

Αν αλλάξει κάτι θα έρθω .




Connected with smiling people only !!!
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Το χιουμορ σου χρειαζεται αναβαθμιση;)...δεν κρινει κανεις κανεναν..καλημερα και καλη συνεχεια!:)
Θα κανω ένα update στη version 1.3 και θα επανέλθω .

Το πρώτο κομμάτι τις πρότασης σου με το δεύτερο δεν συνάδει !

Παντος δεν τρέχει τίποτα , καλά να περάσετε και πάντα όρθιοι !


Connected with smiling people only !!!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Σταμάτη καλά έκανες και το έβαλες εδώ(για εμάς που δεν έχουμε φατσοβιβλίο κυρίως).Περισσότερες λέπτομέριες να υποθέσω δεν γνωρίζεις(όσον αφορά διαμονή πχ)?
Πολύ γουστάρω να ανέβω,παρακολουθώ το θέμα και θα ενημερώσω(θα γνωρίζω 100% 5-6 ημέρες νωρίτερα).
ΚρητικοΚΤΜάδες,ΚΤΜ CRETE club ακούει(βλέπουνε/διαβάζουνε:D)?Για να οργανωθούμε:ok:
 
Τελευταία επεξεργασία:

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Σταμάτη καλά έκανες και το έβαλες εδώ(για εμάς που δεν έχουμε φατσοβιβλίο κυρίως).Περισσότερες λέπτομέριες να υποθέσω δεν γνωρίζεις(όσον αφορά διαμονή πχ)?
Πολύ γουστάρω να ανέβω,παρακολουθώ το θέμα και θα ενημερώσω(θα γνωρίζω 100% 5-6 ημέρες νωρίτερα).
ΚρητικοΚΤΜάδες,ΚΤΜ CRETA club ακούει(βλέπουνε/διαβάζουνε:D)?Για να οργανωθούμε:ok:
Λεπτομερειες σιγα σιγα,διαμονη λεμε σε δωματια,ξενοδοχειο κατα προτιμηση,δυο διανυκτερευσεις ,η μία αν ερθει καποιος σαββατο. για να εχουμε γλεντι ολοι μαζι σαββατο βραδυ.Την παρασκευη σε τσιπουραδικο :hungry:.Οι κρητικοι εχουν ενημερωθει απο φατσοβιβλιο και γενικα με μνμ ο ενας στον αλλον οσοι θελουμε.Αν εχεις καποια αλλη προταση η κατι αλλο και δεν εχεις φατσοβιβλιο μιλαμε και απο εδω οσοι θελουν ναι.Η ενημερωση θα γινεται και εδω ουτως η αλλως;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Ωραια ιδεα.....:)
Δεν ξερω ποσοι θα καταφερετε να φτασετε βεβαια εκει......αλλα οσοι φτασετε θα περασετε τελεια:p
Το βαζω στην ατζεντα μου, γιατι ειμαι πολυ καλος στην ρυμουλκηση:D
.....το βάζω κι εγώ γιατί θα χρειαστούν ύποστήριξη....:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Λεπτομερειες σιγα σιγα,διαμονη λεμε σε δωματια,ξενοδοχειο κατα προτιμηση,δυο διανυκτερευσεις ,η μία αν ερθει καποιος σαββατο. για να εχουμε γλεντι ολοι μαζι σαββατο βραδυ.Την παρασκευη σε τσιπουραδικο :hungry:.Οι κρητικοι εχουν ενημερωθει απο φατσοβιβλιο και γενικα με μνμ ο ενας στον αλλον οσοι θελουμε.Αν εχεις καποια αλλη προταση η κατι αλλο και δεν εχεις φατσοβιβλιο μιλαμε και απο εδω οσοι θελουν ναι.Η ενημερωση θα γινεται και εδω ουτως η αλλως;)
Βάλε το λινκ από το φατσομπουκι εδώ και το λινκ του advride στο φατσομπουκι.....για να τα βλέπετε όλοι όλα.
 
Top Bottom