KTM 690 Rally

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Η κανονιζουμε να το γιορτασεις σε μενα,να κατεβουν και τα παιδια για κανα ΣΚ,να ψησουμε και κανα αρνι.
Η γυναικα με τα παιδια πανε 2 μηνες Γερμανια διακοπες και θαμαι μονος στο σπιτι,AMERICAN BAR Θα το κανουμε
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Η κανονιζουμε να το γιορτασεις σε μενα,να κατεβουν και τα παιδια για κανα ΣΚ,να ψησουμε και κανα αρνι.
Η γυναικα με τα παιδια πανε 2 μηνες Γερμανια διακοπες και θαμαι μονος στο σπιτι,AMERICAN BAR Θα το κανουμε
αυτά είναι ;)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Η κανονιζουμε να το γιορτασεις σε μενα,να κατεβουν και τα παιδια για κανα ΣΚ,να ψησουμε και κανα αρνι.
Η γυναικα με τα παιδια πανε 2 μηνες Γερμανια διακοπες και θαμαι μονος στο σπιτι,AMERICAN BAR Θα το κανουμε
Με συγκινεί η πρότασή σου Δημήτρη ,κ πολύ θα γούσταρα ,αλλά ,αυτή την περίοδο ,κ ειδικά ΠΣΚ ,δεν παίζει κενό με την καμία.
Από Οκτώβρη κι έπειτα ,το βλέπουμε. :friendship:
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Με συγκινεί η πρότασή σου Δημήτρη ,κ πολύ θα γούσταρα ,αλλά ,αυτή την περίοδο ,κ ειδικά ΠΣΚ ,δεν παίζει κενό με την καμία.
Από Οκτώβρη κι έπειτα ,το βλέπουμε. :friendship:
Και με βροχές το ψένουμε τ αρνί ρε γατούλη ;)
βρες κενό εσύ και θα φτιάξουμε κατάσταση :cool:
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Με συγκινεί η πρότασή σου Δημήτρη ,κ πολύ θα γούσταρα ,αλλά ,αυτή την περίοδο ,κ ειδικά ΠΣΚ ,δεν παίζει κενό με την καμία.
Από Οκτώβρη κι έπειτα ,το βλέπουμε. :friendship:
Τοτε θαμαι παλι υπο Γερμανικη κατοχη,οτι προλαβουμε το καλοκαιρι αν ειναι να το κανουμε εδω,και ειπα ΣΚ γιατι καθημερινες κομματι δυκολο να κατεβουν τα παιδια.Anyway,θα βρουμε τον τροπο...παντα τον βρισκουμε:friendship:
 

bmx

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λάμπρος
Μοτό
DR650
Καλοριζικο, καλοταξιδο, καλολασπωτο!! Ειναι ισως το μονο μηχανακι το οποιο θα σκεφτομουνα προς αντικατασταση του DR. Καλες εκδρομες λοιπον! Τα λεμε με τα πρωτοβροχια!

Στάλθηκε από το T5S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Ανεμος ανανεωσης εχει πεσει στο πουροντουρεικο...ξεμωραθηκαν ουλοι μου φαινεται χαχαχα.
Γατουλη καλοριζικο και επισημα ! Να το ευχαριστηθεις το τουμπανο...κρατα τα ολα ρε μην δινεις τιποτα!!!:friendship:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Ανεμος ανανεωσης εχει πεσει στο πουροντουρεικο...ξεμωραθηκαν ουλοι μου φαινεται χαχαχα.
Γατουλη καλοριζικο και επισημα ! Να το ευχαριστηθεις το τουμπανο...κρατα τα ολα ρε μην δινεις τιποτα!!!:friendship:
Σειρά σου...:yew:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Ανεμος ανανεωσης εχει πεσει στο πουροντουρεικο...ξεμωραθηκαν ουλοι μου φαινεται χαχαχα.
Γατουλη καλοριζικο και επισημα ! Να το ευχαριστηθεις το τουμπανο...κρατα τα ολα ρε μην δινεις τιποτα!!!:friendship:
Βρε λες :thinking:...δεν κακό...να κρατήσω ούλα τα μεκανάκια κ ν'αρχίσω να πουλάω τα έπιπλα του σπιτιού...;
Και τα μανάρια θα μου μείνουν ,και επιτέλους θα χωράνε κ μέσα στο σπίτι. :D


Σειρά σου...:yew:
Το ψήνει...το ψήνει...ή μάλλον...το ψάχνει...το ψάχνει...;)
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Καλολασπωτη η Κατεμαρα Κωστή. Ε ρε τι εχει να γινει το φετινό φθινοπωρο...

ΚΟΥΚΛΑ που κανει τα παντα, παντού. Να την χαρεις οσο περισσοτερο γινεται.
Φθινοπωρο και γενικοτερα χειμωνα θα πεσουν κορμια...moniker με το πριονι, Gatto με το ΚΤεμι και ενας θεος ξερει ποιος αλλος εχει σειρα...οι πουροντουρες ολες αναβαθμιζονται με μηχανακια ελαφρια, μιας και αυτοι παχαινουν λογω ηλικιας:pointu:
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Φθινοπωρο και γενικοτερα χειμωνα θα πεσουν κορμια...moniker με το πριονι, Gatto με το ΚΤεμι και ενας θεος ξερει ποιος αλλος εχει σειρα...οι πουροντουρες ολες αναβαθμιζονται με μηχανακια ελαφρια, μιας και αυτοι παχαινουν λογω ηλικιας:pointu:
Δεν είναι πάχος ρε συ....μΠόϊ είναι...:pointu:
 

tripper.gr

Μέλος
Επαγγελματίας
Περιοχή
ΛΑΡΙΣΑ
Όνομα
Γούλας Θάνος
Μοτό
KTM 990R
Καλορίζικο το κατεμι, καλές μοτοεξορμήσεις-συγκινήσεις που είμαι σίγουρος πως θα σου τις προσφέρει απλόχερα. Φοβερό και το tenere αλλά δυστυχώς όταν κατέβεις από τον πορτοκαλί διάολο δύσκολα θα ξανανέβεις στο tenere!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Φθινοπωρο και γενικοτερα χειμωνα θα πεσουν κορμια...moniker με το πριονι, Gatto με το ΚΤεμι και ενας θεος ξερει ποιος αλλος εχει σειρα...οι πουροντουρες ολες αναβαθμιζονται με μηχανακια ελαφρια, μιας και αυτοι παχαινουν λογω ηλικιας:pointu:
Σιγα μην καούν τιποτα κουζίνετα !!!
Τιποτα δε θα γινει
Κουλες ειναι !!!!
(Ετοιμάζω το 640.....με κατι πρόσθετα , οχι σιλικόνης , τα αλλα .....)
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Καλολασπωτη η Κατεμαρα Κωστή. Ε ρε τι εχει να γινει το φετινό φθινοπωρο...

ΚΟΥΚΛΑ που κανει τα παντα, παντού. Να την χαρεις οσο περισσοτερο γινεται.
Αμήν και πότε αυτό το φθινόπωρο.. Όλη η Ελλάδα παρακαλάει για το καλοκαίρι κι εμείς προσευχόμαστε για τον Σεπτέμβριο..:roflmao::roflmao:
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Κατι εχω στο λασπωμενο μυαλο μου..:waiting:
Τόση δουλειά έχεις ρίξει, έχεις λιώσει ο μαύρος.. Κάνε την έκπληξη και τρέλανε μας με ένα Husqy 701..!! η ζωή είναι μικρή!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Φθινοπωρο και γενικοτερα χειμωνα θα πεσουν κορμια...moniker με το πριονι, Gatto με το ΚΤεμι και ενας θεος ξερει ποιος αλλος εχει σειρα...οι πουροντουρες ολες αναβαθμιζονται με μηχανακια ελαφρια, μιας και αυτοι παχαινουν λογω ηλικιας:pointu:
Η αλήθεια είναι πως 2016-2017 'εχουν γινει πολύ δυνατες κινησεις..!

Τα μόνα που δεν βλεπω να κουνιόνται είναι τα TRANSALP αλλα λογικό γιατί με τί να αντικαταστήσεις το καλύτερο μεκανάκι του κόσμου??!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Τα μόνα που δεν βλεπω να κουνιόνται είναι τα TRANSALP αλλα λογικό γιατί με τί να αντικαταστήσεις το καλύτερο μεκανάκι του κόσμου??!
Χαχα, το δικο μου "αντικατασταθηκε" με τουμπανιασμενο Τρανσαλπ-τουρμπο (λεγεμε και CRF1000) :D
 
Top Bottom