KTM Lc8 meeting vol.2

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Παιδια αν τελικά πάνε όλα καλά καράβια (καθότι νησί) κτλ..1190 μπορεί να συμμετάσχει στην όμορφη βόλτα;;

Στάλθηκε από το CUBOT DINOSAUR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Που θα γίνει;Θα έχει και χώμα;Συμμετοχή που δηλώνουμε;
Υπαρχει η ομωνυμη ομαδα στο facebook, εγώ μάλλον θα κάνω μια καταδρομική μόνο το Σαββάτο.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Παιδια αν τελικά πάνε όλα καλά καράβια (καθότι νησί) κτλ..1190 μπορεί να συμμετάσχει στην όμορφη βόλτα;;

Στάλθηκε από το CUBOT DINOSAUR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Φυσικά και μπορείς να συμμετάσχεις μη ρωτάς τα αυτονόητα ;).
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Παιδια αν τελικά πάνε όλα καλά καράβια (καθότι νησί) κτλ..1190 μπορεί να συμμετάσχει στην όμορφη βόλτα;;

Στάλθηκε από το CUBOT DINOSAUR μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Υπαρχει η ομωνυμη ομαδα στο facebook, εγώ μάλλον θα κάνω μια καταδρομική μόνο το Σαββάτο.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Για μη χρήστες φβ τι γίνεται;Ευχαριστώ.
Σε κάθε περίπτωση φροντιστε για την διαμονή σας,ειδικά όσοι έρθουν μονο Σαββατο!Ηδη το ένα ξενοδοχείο έχει κλείσει :rolleyes:.Σε λίγο θα κάνει ενημέρωση εδώ ο Νίκος ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ενημερωση για διαμονη-φαγητο-διαδρομες.

Το θεμα της διαμονης ειναι καθαρα προαιρετικο,οποιοσδηποτε μπορει να μεινει οπου θελει.
Σαν βαση λοιπον προτεινουμε το ξενοδοχειο 'Μεγδοβας' στα βορεια της λιμνης στα Καλυβια Πεζουλας.Εκει ειναι και η ταβερνα μας.
Επισης βολευει διοτι ειναι κεντρο και εχει κοντα και αλλα ξενοδοχεια.
Η τιμη ειναι 50 το δικλινο και 55 το τρικλινο με πρωινο!Στο ιντερνετ ολες οι πληροφοριες για το ξενοδοχειο.
Οποιος ενδιαφερεται να κλεισει δωματιο,καλει στο 2441092377 και ενημερωνεται για διαθεσιμοτητα και τον τροπο πληρωμης σε τραπεζικο λογαριασμο.
Καταλλητικη ημερομηνια για τα δωματια ειναι η παρασκευη 13-10.
Φαγητο.
Η τιμη για το φαγητο και τα δυο βραδια,ειναι 10 ευρω το ατομο και περιλαμβανει κρεατικο (χοιρινη,πανσετα,λουκανικο,μπιφτεκι η κοτοπουλο} μαγειρευτο αν θελει καποιος,+φετα+σαλατα για 4 ατομα+αλοιφη η πατατες.
Τα ποτα χρεωνονται ξεχωριστα για τον καθεναν οτι παρει.
Διαδρομες
Τα παιδια ο Σακης και ο Κωστας,εβγαλαν δυο πολυ ομορφες διαδρομες,μετα απο αρκετο ψαξιμο,και τους αξιζουν πολλα μπραβο διοτι τις εκαναν κιολας για να διαπιστωσουν σε τι κατασταση ειναι οι δρομοι.
Η του Σαββατου λοιπον περιλαμβανει διαδρομη 180 χιλιομετρων,με ενα χωματινο κομματι 15 χιλιομετρων βατο και ομορφο!Στασεις φυσικα και θα γινουν ,για φωτο τσιγαρο σνακ και καφε!
Αναλογως καιρου και χρονου η βολτα μπορει να αυξηθει χιλιομετρικα,αλλα σκοπος ειναι 6-7 το απογευμα να ειμαστε πισω στα δωματια.
Η βολτα της κυριακης περιλαμβανει τον γυρο της λιμνης 100 χιλιομετρων + μια εκπληξη,διοτι εχουμε και την επιστροφη στα σπιτια μας.
Η συναντηση φυσικα και ενδεικνυται για το ετερον ημισυ!
Ξαναλεμε οτι ειμαστε ολοι μια παρεα εδω,δεν υπαρχουν προεδροι,αντιπροεδροι γραμματεις και φαρισαιοι!
Οποιος εχει μια ιδεα για να περασουμε ακομη καλυτερα ειναι ευπροσδεκτος να την κανει πραξη,δεν απαγορευουμε και δεν λογοκρινουμε τπτ!
Σκοπος ολων μας θα ειναι,να παμε και να γυρισουμε με ασφαλεια, και με ενα μεγαλο χαμογελο,ολοι στα σπιτια μας!
Καλως να βρεθουμε λοιπον,να περασουμε ομορφα,να συναντηθουμε απολη την Ελλαδα για αλλη μια φορα, να γνωριστουμε μεταξυ μας (οχι μονο απτο Facebook),να βαρανε οι ακραπες αλυπητα και να μιλησουμε για την αγαπη μας τα lc8!
Ready
To>>
Meeting??
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ενημερωση SOS!!!!


Θα θελαμε να σας ενημερωσουμε οτι πλεον δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα σε δωματια στο ξενοδοχειο Μεγδοβας.
Θα γινει πραγματικα χαμος!
Να ευχαριστησουμε ολους εσας που σε τρεις μερες απο την ανακοινωση κλεισατε ολα τα δωματια.
Κατοπιν επιτοπιας ερευνας δικης μας δυστυχως πλεον δεν μπορουμε να βρουμε πολλα δωματια σε ενα μονο ξενοδοχειο,ωστε να ειμαστε ολοι μαζι,λογω τριημερου 28ης!
Υπαρχουν δωματια ακομη φυσικα σε διασπαρτα ξενοδοχεια κοντα στο προαναφερθεν η ακομη σε διπλανα χωρια,οποτε καλο ειναι οποιος ενδιαφερεται να ερθει αλλα δεν εχει κλεισει,να βρει μεσω booking πια, και οσο μπορει πιο νωρις,ωστε να πετυχει καλη τιμη!
Επισης εάν καποιος φιλος είναι μονος και ψαχνει συντροχο για να μοιραστουν δικλινο,μπορει να το κοινοποιησει εδώ και μετα με πμ να συννενοηθουν μεταξυ τους!
Ενημερωστε μας με πμ εαν μπορουμε να βοηθησουμε σε οτιδηποτε θελετε!
Η προσφορα για τα tshirt τρεχει κανονικα!
Συνεχιζουμε και θα χαρουμε να βρεθουμε παλι ολοι μαζι!
Ενημερωση!!!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Σε αυτην την λιστα θα βρειτε πολλα καταλλυματα περιξ της λιμνης Πλαστηρα, οι τιμες ενδεχεται να διαφερουν λιγο-πολυ γιατι ειναι παλαιοτερης εκδηλωσης.

http://www.mathkar.gr/index.php/sinedrio/hotels/2013-09-14-18-09-01
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
Σε αυτην την λιστα θα βρειτε πολλα καταλλυματα περιξ της λιμνης Πλαστηρα, οι τιμες ενδεχεται να διαφερουν λιγο-πολυ γιατι ειναι παλαιοτερης εκδηλωσης.

http://www.mathkar.gr/index.php/sinedrio/hotels/2013-09-14-18-09-01
Κυριως ψαξτε στα Καλυβια Πεζουλας και στα διπλανα χωρια Νεοχωρι και Κρυονερι.Ειναι κοντα στα 5 χιλιομετρα, απτα δυο ξενοδοχεια που εχουμε ηδη κλεισει :)
 

stamktm

Περιηγητής
Περιοχή
Παράκοιλα / Λέσβος - Αθήνα
Όνομα
Σταμάτης
Μοτό
ktm 950 adv
ΑΨΟΓΟΙ(όπως πάντα άλλωστε)Νίκο και Σταμάτη!:ok:
Μιλτιαδη ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια :ok:.Φυσικα δεν ειμαστε μονο εμεις,αψογοι ειναι και αλλα παιδια που εχουν τρεξει,ο Σακης,ο Κωστας,ο Νικος(αλλος),ο Δημος ωστε να βγει κατι καλο και πιστευουμε οτι αυτο θα γινει.;)
Εσυ τελικα με τι θαρθεις? Με το se?:eek:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
ΑΨΟΓΟΙ λοιπόν και ο Σάκης,Κώστας,Νίκος(ο άλλος:D)και Δήμος,δεν έχω φατσοβιβλίο οπότε και δεν γνωρίζω ποιοί είναι οι όλοι "διοργανωτές"ας πούμε:friendship:μακάρι να τα καταφέρω να έρθω;)με το 690(μάλλον).
Είμαι 100% σίγουρος για το πολύ καλό αποτέλεσμα της συνάντησης,ΤΕΛΕΙΟ όπως το περισυνό και ακόμα καλύτερο θα έλεγα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
ΑΨΟΓΟΙ λοιπόν και ο Σάκης,Κώστας,Νίκος(ο άλλος:D)και Δήμος,δεν έχω φατσοβιβλίο οπότε και δεν γνωρίζω ποιοί είναι οι όλοι "διοργανωτές"ας πούμε:friendship:μακάρι να τα καταφέρω να έρθω;)με το 690(μάλλον).
Είμαι 100% σίγουρος για το πολύ καλό αποτέλεσμα της συνάντησης,ΤΕΛΕΙΟ όπως το περισυνό και ακόμα καλύτερο θα έλεγα!
Ασε τα σαλια,χαιρετουρες και τα ευχαριστηρια και κανονισε καμια αδεια, γιατι μονος μου δεν με βλεπω να ανεβαινω.
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Ασε τα σαλια,χαιρετουρες και τα ευχαριστηρια και κανονισε καμια αδεια, γιατι μονος μου δεν με βλεπω να ανεβαινω.
Τι σάλια ρε,τρόποι λέγονται.Το προσπαθώ ρε μαζί με το χωμάτινο του ψηλού.
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
εγώ φοβάμαι με τόσα μαζεμένα μην μου το ''κολλήσουν'' τίποτα και τρέχω στα καλά καθούμενα :p
Που να τους φτάσεις ρε Λιάκο εσύ με το 11...:ha
 
Top Bottom