NaxosRally2018-April20th

lep990

Μέλος
Περιοχή
ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Όνομα
Νίκος
Μοτό
ΚΤΜ adventure 990
GAS GAS EC250
Honda bros 400
Κύριοι & κυρίες με ποιους θα κάνω παρέα το πρωί της Παρασκευής στο παπόρι (Blue star Delos) :friendship: από Πειραιά ... για να μην με πιάσουν οι μοναξιές μου.
Με πολλούς και με εμενα μαζί!!
 

640 Armageddon

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
640 Adventure, Angry Berg 450
Κι εγώ αλλα θα χω πιασει μια γωνια κ θα κοιμαμαι. οποτε παρέα θα κάνουμε οταν φτάσουμε Ναξο που υποθετω θα χω ξυπνησει!:p
:D

μια απ τα ίδια, τα λέμε στον ύπνο μας :D
 

efthymis

Μ.Π.Α.Π.
Περιοχή
Naxos|Cyclades
Όνομα
Ευθύμης
Μοτό
KTM 1290 saT
KTM 620 lc4
KTM 350 exc
Ώπα πιάνου είναι ο πύραυλος;


Sent from my iPhone using Tapatalk
Είναι του @640 Armageddon αλλα της αρέσει να αλλάζει χέρια!!!
Δεν έχω κατέβει από πάνω όλη μέρα...!
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Εισητηρια τσεκ
Δωμάτιο τσεκ
Συμμετοχή τσεκ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ελα απο δω να κανεις τα βουνα :wacky:

Νέα 24ωρη απεργία από την ΠΝΟ

Πανελλήνια Ναυτική Ομοσπονδία - Απεργία: Ακινητοποιημένα στα λιμάνια όλης της χώρας, θα μείνουν για 24 επιπλέον ώρες τα πλοία.

Τη συνέχιση των απεργιακών κινητοποιήσεων, με νέα 24ωρη απεργία από τις 6.00 το πρωί της Πέμπτης -όταν και θα έληγε η απεργία που άρχισε σήμερα (18/04) τα ξημερώματα- έως τις 6.00 το πρωί της Παρασκευής, αποφάσισε στη σημερινή της συνεδρίαση η ΠΝΟ.



Read more: http://www.newsbomb.gr/ellada/news/story/878020/ektakto-nea-24ori-apergia-apo-tin-pno#ixzz5D1tQP22y
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Συνηθως ετσι γινεται με την ΠΝΟ.

Συμβουλη εκ πειρας για τα παιδια που θα αναχωρησουν για Ναξο, να προσπαθησουν να μπουν στο βαπορι απο Πεμπτη, γιατι θα γινεται της πτανας λογω 2ημερης απεργίας + επερχομενο Σαβ/κο.

Καλο ταξιδι και να περασετε ομορφα, αγορια και κοριτσα!

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Είναι του @640 Armageddon αλλα της αρέσει να αλλάζει χέρια!!!
Δεν έχω κατέβει από πάνω όλη μέρα...!
Αμα βαρεθηκες τη "χοντρη" πακεταρε την μου...:cool:και γω δεν θα κατεβω ολη μερα κι ολη νυχτα...αφου λεω...:inlove::UH:
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Να δω τωρα ποιος ειναι ο καντεμης !!! εσυ ή ο Ευθυμης !!! το καραβι μου μεσα ...
Μην ανχωνεσαι ρε ο ευθυμης το κάνει επίτηδες για να σε έχει στην τσίτα
Είναι κομμάτι τις διοργάνωσης


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Πάντως η απεργία συνεχίζεται και σήμερα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Εγώ τον ήπια το πρώτο καράβι που περνάει για Πειραιά είναι Κυριακή!!!!! Τα λεμε στο advtroffy 18!!!!!
 

640 Armageddon

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
640 Adventure, Angry Berg 450
Είμαι Πειραιά πάντως, το Bluestar εκδοτήριο δίπλα στο καράβι είναι ανοιχτό μέχρι τις 9.3ο και έχει την λίστα συμμετοχών. Αύριο θα ανοίξει 6.οο και θα βγάζει κανονικά εισιτήρια απ ότι μΕ είπαν.
 

Vagos84

Μέλος
Όνομα
Baggelis
Μοτό
SUZUKI DL 650 '07
Είμαι Πειραιά πάντως, το Bluestar εκδοτήριο δίπλα στο καράβι είναι ανοιχτό μέχρι τις 9.3ο και έχει την λίστα συμμετοχών. Αύριο θα ανοίξει 6.οο και θα βγάζει κανονικά εισιτήρια απ ότι μΕ είπαν.
Ωραιος! πανω που θα επαιρνα τηλ να μαθω! Πιστευω θα το αποφυγουμε το φασολι και θα γινουμε στο παρατσακ!
 
Top Bottom