''Tραβέλι Εντουρο'' Πάρνωνας 2018 !!!

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

MrAdventure

Live to Ride,Ride to Live
Περιοχή
Heraklion, Greece
Όνομα
George
Μοτό
KTM Adventure 1190R
Ημουν που ημουν 50-50 να ρθω τωρα θα ειναι ο πρωτος Παρνωνας που χανω :cry:
Καλα να περασετε κυριοι!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Φημες λενε οτι ο Adam Riemann εκανε κι αυτος τα αεροπορικά εισιτηρια για Ναξο, open!! :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ειναι κριμα να το βαλεις πανω στη Ναξο , βαλτ ενα μηνα μετα , του Αγ.Πνευματος
Τότε είναι πάνω στο troffy!
Γεμίσαμε από βόλτες..κοψτε ρεεεεε
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Γιατί δεν το κάνετε τέλη Μάρτη ρε παλικάρια;

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Γιατί δεν το κάνετε τέλη Μάρτη ρε παλικάρια;

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
το πιο λογικο, με βάση τα ήδη ανακοινωμένα που τρέχουν, θα ήταν τέλος Μαρτίου. Αλλά ο Λιάκος μπορεί Απρίλιο.... Είναι και το Πάσχα , συν όλα τα υπόλοιπα.
Το καλό είναι ότι υπάρχουν επιλογές για όλους και σίγουρα ελάχιστοι θα μπορούσαν να πάνε σε όλα (νομίζω κανείς, αλλά τέλος πάντων, μην είμαι απόλυτος). Ο καθένας επιλέγει event και εποχή που μπορεί και πάει σε όποιο προκάμει. Τι να γίνει...;
Αν δεν υπάρχουν εκδρομές, θέλουμε να υπάρχουν.
Αν υπάρχουν πολλές, θέλουμε και να μη συμπίπτουν....
Λίγο δυσκολάκι αυτό:D:D:D:D
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
το πιο λογικο, με βάση τα ήδη ανακοινωμένα που τρέχουν, θα ήταν τέλος Μαρτίου. Αλλά ο Λιάκος μπορεί Απρίλιο.... Είναι και το Πάσχα , συν όλα τα υπόλοιπα.
Το καλό είναι ότι υπάρχουν επιλογές για όλους και σίγουρα ελάχιστοι θα μπορούσαν να πάνε σε όλα (νομίζω κανείς, αλλά τέλος πάντων, μην είμαι απόλυτος). Ο καθένας επιλέγει event και εποχή που μπορεί και πάει σε όποιο προκάμει. Τι να γίνει...;
Αν δεν υπάρχουν εκδρομές, θέλουμε να υπάρχουν.
Αν υπάρχουν πολλές, θέλουμε και να μη συμπίπτουν....
Λίγο δυσκολάκι αυτό:D:D:D:D
Σωστά, δεν είχα σκεφτεί αν μπορεί ο Ηλίας ο οποίος το διοργανώνει.

Σίγουρα είναι μεγάλη ευθύνη και τρέξιμο για το διοργανωτή, ειδικά αν υπάρχει οικογένεια από πίσω.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σωστά, δεν είχα σκεφτεί αν μπορεί ο Ηλίας ο οποίος το διοργανώνει.

Σίγουρα είναι μεγάλη ευθύνη και τρέξιμο για το διοργανωτή, ειδικά αν υπάρχει οικογένεια από πίσω.

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όπου οικογένεια....βαλε παντόφλα, τσοκαρο κλπ τακουνοειδες :D
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Απαπαπα....δεν αφήνετε τίποτα να πέσει κάτω, σαν τις κακιές πεθερές ένα πράγμα!

Στάλθηκε από το LG-H818 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Σαν τους χαρλεαδες στις ταινίες θα καταντήσουμε να γυρνάμε από δω και από κει να κάνουμε βόλτες και να πεινουμε μπυρες με τέτοιο προγραμμα φέτος


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το τελος Μαρτιου η αρχες Απριλιου παντως εμενα θα με βολευε πααααρα πολυ.Ας το δει ο διοργανωτης και ας αποφασισει(να ρωτησει την γυναικα βεβαια πρωτα):wacky::p:D
Εξετάζεται κύριε Το τελος Μαρτιου η αρχες Απριλιου ! Αλλάξαμε 2 ημερομηνίες πρέπει να τριτώσει το κακό :p
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σαν τους χαρλεαδες στις ταινίες θα καταντήσουμε να γυρνάμε από δω και από κει να κάνουμε βόλτες και να πεινουμε μπυρες με τέτοιο προγραμμα φέτος


Sent from my iPhone using Tapatalk
ουτε στις ταινιες....αλλα ουτε και στα ονειρα τους δεν κανουν αυτα που κανουμε οι Χαρλεαδες!:p
Το ιδιο ισχυει και για εμας.......ουτε στα ονειρα μας τις αλητειες που κανουν αυτοι!
Εδω προσπαθουμε να παμε βολτα και παιρνουμε αδεια απο γυναικα, πεθερα, κορη και απο οτι βλεπουμε τωρα και απο τον παπα της ενοριας:wacky::wacky::wacky:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
ουτε στις ταινιες....αλλα ουτε και στα ονειρα τους δεν κανουν αυτα που κανουμε οι Χαρλεαδες!:p
Το ιδιο ισχυει και για εμας.......ουτε στα ονειρα μας τις αλητειες που κανουν αυτοι!
Εδω προσπαθουμε να παμε βολτα και παιρνουμε αδεια απο γυναικα, πεθερα, κορη και απο οτι βλεπουμε τωρα και απο τον παπα της ενοριας:wacky::wacky::wacky:
στο τέλος θα ρωτάμε και την καθαρήστρια της πολυκατοικίας :D μήπως και έχει σφουγγαρίσει και απογορευεται να πατάμε με τις λάσπες στους διαδρόμους:p
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom