Voge 300GY Rally Pro: Μικρός ραλίστας εν δράσει

R.o.C.

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
ΚΤΜ 990 Adventure
Αν και το παρέλαβα Γενάρη του ´24 το κίτρινο είναι και εσωτερικά στην μισή ζάντα.
Μηπως ειναι του '22 γιατι ολα τα 23αρια βγηκαν με βαφη μονο στο πλαϊ.
Εκτος και αν ειναι του '24 που χρονικα δεν κολλαει.
Κατάστημα;...
 
Reactions: kaf

R.o.C.

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
ΚΤΜ 990 Adventure
Στη δικιά σου περίπτωση, μόνο με βαφή ή plasti dip (για πιο φθηνή και γρήγορη "λύση")!!!
Σουπερ υλικο! Το χρησιμοποιησα σε ποδιά αλλα με προεργασια εποξικο ασταρι και εμεινε για παντα! Στο πολυ χωμα ομως και πετρα αν φαει καμια καλη!! ισως κ να ξεκινησει ξεφλουδισμα
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Σουπερ υλικο! Το χρησιμοποιησα σε ποδιά αλλα με προεργασια εποξικο ασταρι και εμεινε για παντα! Στο πολυ χωμα ομως και πετρα αν φαει καμια καλη!! ισως κ να ξεκινησει ξεφλουδισμα
Συμβαίνει και αυτό, αλλά είναι "αναστρέψιμο"! Τοπική διόρθωση και όλα καλά!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σουπερ υλικο! Το χρησιμοποιησα σε ποδιά αλλα με προεργασια εποξικο ασταρι και εμεινε για παντα! Στο πολυ χωμα ομως και πετρα αν φαει καμια καλη!! ισως κ να ξεκινησει ξεφλουδισμα
Δεν κάνει για χωμάτινο, φεύγει με τις πρώτες πετρες
 

Aetos

aetos
Περιοχή
Λαγονησι
Όνομα
Μενιος
Μοτό
Voge 300 Rally
Μηπως ειναι του '22 γιατι ολα τα 23αρια βγηκαν με βαφη μονο στο πλαϊ.
Εκτος και αν ειναι του '24 που χρονικα δεν κολλαει.
Κατάστημα;...
Μου την έστειλε Γενάρη/2024 Αθήνα από το moto Racing/Χατζηβασιλειάδη που έχει έδρα στην Καβάλα και ήταν καινούργια αλλά stock στην βιτρίνα του. Όποτε παίζει να είναι λίγο παλαιότερη η παραλαβη του συγκεκριμένου. Δεν εδωσα και τόση σημασία (παρ´ολο που δεν μου άρεσε το κίτρινο) γιατί μου έκανε μιά προσφορά όταν όλοι εδώ δεν έκοβαν ούτε ένα ευρώ.(-250€ συν δώρο την μεταβίβαση και την αποστολή)
(Ας ελπίσουμε ότι δεν θα έχει κάποιες αισθητές βελτιώσεις που θα με κάνουν να μετανοιωσω για την κίνηση αυτή).
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Μου την έστειλε Γενάρη/2024 Αθήνα από το moto Racing/Χατζηβασιλειάδη που έχει έδρα στην Καβάλα και ήταν καινούργια αλλά stock στην βιτρίνα του. Όποτε παίζει να είναι λίγο παλαιότερη η παραλαβη του συγκεκριμένου. Δεν εδωσα και τόση σημασία (παρ´ολο που δεν μου άρεσε το κίτρινο) γιατί μου έκανε μιά προσφορά όταν όλοι εδώ δεν έκοβαν ούτε ένα ευρώ.(-250€ συν δώρο την μεταβίβαση και την αποστολή)
(Ας ελπίσουμε ότι δεν θα έχει κάποιες αισθητές βελτιώσεις που θα με κάνουν να μετανοιωσω για την κίνηση αυτή).
Για 300 ευρω λιγοτερα, δηλαδη 7-8% λιγοτερα και με δεδομενο οτι μιλαμε για ιδια μηχανακια και εγω μαλλον το "παλιοτερο" θα διαλεγα
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μου την έστειλε Γενάρη/2024 Αθήνα από το moto Racing/Χατζηβασιλειάδη που έχει έδρα στην Καβάλα και ήταν καινούργια αλλά stock στην βιτρίνα του. Όποτε παίζει να είναι λίγο παλαιότερη η παραλαβη του συγκεκριμένου. Δεν εδωσα και τόση σημασία (παρ´ολο που δεν μου άρεσε το κίτρινο) γιατί μου έκανε μιά προσφορά όταν όλοι εδώ δεν έκοβαν ούτε ένα ευρώ.(-250€ συν δώρο την μεταβίβαση και την αποστολή)
(Ας ελπίσουμε ότι δεν θα έχει κάποιες αισθητές βελτιώσεις που θα με κάνουν να μετανοιωσω για την κίνηση αυτή).
μπα καμία διαφορά εκτός απο το χρώμα της ζάντας. Καλά έκανες.
 
Top Bottom