Για πού ονειρεύεστε να ταξιδέψετε του χρόνου…

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Το αναθεωρημένο πλάνο, "Ένα βήμα πιο κοντά" ... 9 καθαρές μέρες + 2 καραβίσιες, 5-16 Ιουλίου.

Να βάλατε όπωςδηποτε στο χάρτη το Hallstatt στην Αυστρία αν δεν το έχετε κάνει ήδη !! Μια διανυκτέρευση εκεί αξίζει 1000% ;)
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Να βάλατε όπωςδηποτε στο χάρτη το Hallstatt στην Αυστρία αν δεν το έχετε κάνει ήδη !! Μια διανυκτέρευση εκεί αξίζει 1000% ;)
Δεν θα μπορούσα να το αφήσω έξω. Ειναι στο πλάνο όχι όμως σαν διανυκτέρευση αλλά σαν πέρασμα-στάση...

 
Τελευταία επεξεργασία:

rock n rolla_990

Κόπανος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Ζ
Μοτό
GS χιλιαδιακοσα
Piaggio Beverly
Vespa PX200E
Καμια ιδεα καποιος για 10ημερο ταξιδι εξωτερικο μεσα Νοεμβρη? Ειναι δυσκολη περιοδος λογω καιρου το ξερω αλλα μονο τοτε μπορουμε δυστηχως..
 

babisadve

Μέλος
Περιοχή
Νεοχωρούδα, Θεσσαλονίκη
Όνομα
Μπάμπης
Μοτό
BMW R 1200 GS
Καμια ιδεα καποιος για 10ημερο ταξιδι εξωτερικο μεσα Νοεμβρη? Ειναι δυσκολη περιοδος λογω καιρου το ξερω αλλα μονο τοτε μπορουμε δυστηχως..

Τυνησία.


Sent from my iPad using Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κατι κοντινο προς Ευρωπη σκεφτομασταν..
Εγω προσωπικα θα κοιτουσα Ελλαδα στα μεσα Νοεμβρη....πολλες επιλογες σε μερη μη τυουριστικα και χρωματα μοναδικα!!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Δεν θα μπορούσα να το αφήσω έξω. Ειναι στο πλάνο όχι όμως σαν διανυκτέρευση αλλά σαν πέρασμα-στάση...

ωραιος, κ την διαδρομη απο τον Α10 προς Χααλστατ μην την αλλαξεις!αυτος ο 162 που συνεχιζει ως 166 ειναι εκπληκτικο κοματι!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Καμια ιδεα καποιος για 10ημερο ταξιδι εξωτερικο μεσα Νοεμβρη? Ειναι δυσκολη περιοδος λογω καιρου το ξερω αλλα μονο τοτε μπορουμε δυστηχως..
Εγω προσωπικα θα κοιτουσα Ελλαδα στα μεσα Νοεμβρη....πολλες επιλογες σε μερη μη τυουριστικα και χρωματα μοναδικα!!!
οτι λεει η ''εμπειρια'' απο πανω.

μεσα Νοεβρη μονο Νοτια Ιταλια θα μποσουσες να πας κ εκει παλι οι βροχες θα σε δυσκολεψουν κ ισως ''καψεις'' αδικα ενα ταξιδι....
εδω Ελλαδα ομως εχεις αρκετα περιθωρεια,
Ανεβα προς Φλωρινα μεσω Πηλιου κ μετα τραβα απο Εδεσσα προς Καστορια-Γραμμο-Κονιτσα-Ζαγορια κ γυρνα με ολιγα Τζουμερκα κ Καρπενησι να παραμιλας...

με ενα 10ημερο στο χερι κανεις παπαδες...
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Καμια ιδεα καποιος για 10ημερο ταξιδι εξωτερικο μεσα Νοεμβρη? Ειναι δυσκολη περιοδος λογω καιρου το ξερω αλλα μονο τοτε μπορουμε δυστηχως..
Εγω προσωπικα θα κοιτουσα Ελλαδα στα μεσα Νοεμβρη....πολλες επιλογες σε μερη μη τυουριστικα και χρωματα μοναδικα!!!
οτι λεει η ''εμπειρια'' απο πανω.

μεσα Νοεβρη μονο Νοτια Ιταλια θα μποσουσες να πας κ εκει παλι οι βροχες θα σε δυσκολεψουν κ ισως ''καψεις'' αδικα ενα ταξιδι....
εδω Ελλαδα ομως εχεις αρκετα περιθωρεια,
Ανεβα προς Φλωρινα μεσω Πηλιου κ μετα τραβα απο Εδεσσα προς Καστορια-Γραμμο-Κονιτσα-Ζαγορια κ γυρνα με ολιγα Τζουμερκα κ Καρπενησι να παραμιλας...

με ενα 10ημερο στο χερι κανεις παπαδες...
:yew::yew::yew:
ελλαδα ελλαδα και παλι ελλαδα.....
οπου και να πας.....
:ok::ok::ok::ok::ok::ok:
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Δεν θα μπορούσα να το αφήσω έξω. Ειναι στο πλάνο όχι όμως σαν διανυκτέρευση αλλά σαν πέρασμα-στάση...
Μια μικρή τροποποίηση, μετά το Hallstat προς Salzburg, πρόσθεσα πέρασμα από τον 153 (διαδρομή σε δάσος) και Mondsee.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πολλά ζητάμε ρε φουστη;

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
την επόμενη φορά να σου δανείσω το Himalayan Γιάννη για να πάρεις μια ιδέα :ha:friendship:
Ήδη έχω ζητήσει να μου στείλει τις διαδρομες που έκανε.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ήδη έχω ζητήσει να μου στείλει τις διαδρομες που έκανε.
Εχθές στον καφέ με τα παιδιά ήρθε η κουβέντα για το παλιό μου project τους "Sunny Riders".
Τότε λοιπόν που το έτρεχα μου είχαν στείλει μειλ κάτι Ινδοί για να συνεργαστούμε και να ανταλλάσσουμε πελάτες. Κάνανε τουρ με Himalayan στα Himalaya αν θες πες μου να κάνω κονέ :laugh::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εχθές στον καφέ με τα παιδιά ήρθε η κουβέντα για το παλιό μου project τους "Sunny Riders".
Τότε λοιπόν που το έτρεχα μου είχαν στείλει μειλ κάτι Ινδοί για να συνεργαστούμε και να ανταλλάσσουμε πελάτες. Κάνανε τουρ με Himalayan στα Himalaya αν θες πες μου να κάνω κονέ :laugh::laugh:
Οι ίδιοι είναι που τους έστειλα email για να μου στείλουν τις διαδρομες, αλλά τελικά είναι επί πληρωμή, κατάλαβα λάθος.
 
Top Bottom