Καταδρομικη 07/01

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Αύριο έχω να δέσω πισω ψαλίδι, μοχλικο κλπ., καθώς και να αλλάξω τα ζιγκλερ στη γριά. Αν όλα πάνε καλά και είναι ένα κομμάτι και δουλεύει, την 07/01 ημέρα Δευτέρα, λέω να πάω μια καταδρομικη μονοήμερη βόλτα από Αθήνα. Μια πρώτη σκέψη είναι λίμνη Δόξα και Τσιβλου και ξανά πίσω, αλλά δεν με πειράζει και κάπου αλλού αρκεί νά υπάρχει παρέα και διάθεση. Η βόλτα θα ειναι ασφαλτινη (Κατά προτίμηση επαρχιακούς δρόμους και όχι εθνική), αφού με Mitas E08 δεν υπάρχει περιθώριο για πολλά πολλά εκτός δρόμου. Υπάρχει κανείς που δεν θα εργάζεται εκείνη την ημέρα και θα ήθελε να μαζέψουμε κανένα χιλιόμετρο; Βασικη προϋπόθεση νά μας κάνει τη χάρη και ο καιρός. Τέλος είμαι ανοικτός σε προτασεις για εναλλακτικούς προορισμούς...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
.... Τέλος είμαι ανοικτός σε προτασεις για εναλλακτικούς προορισμούς...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Η Παναγια του Βράχου μιας και θα πας προς τα κει αξιζει μια επισκεψη Δυο βηματα ειναι απο την λιμνη Δοξα
Η Παναγία του Βράχου στον Κάτω Ταρσό Κορινθίας – HikingExperience.gr
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Τελευταία επεξεργασία:

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ρε τι είναι αυτό;;;;;
Κάτι γίνεται μάλλον με το postimage ...
Θα το δω αύριο από το pc....

εστάλη από το sugarοφωνο !!!
Σε πήρανε χαμπάρι ρε ότι είσαι πιο γλυκός και από τα ζαχαρωτά και σου την πέφτουνε παντού :D:D
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Να το δεις εσύ, να το δουν και οι admin κι ας σβήσουν τα σχετικά 2-3 ποσταρισματα μην έχουμε παρεξηγήσεις.

(πάντως στον καιρό αναφερόμουν που μας το έχουν παρουσιάσει σαν τρελό ####ήσι...)
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Αποκαταστάθηκε η τάξη!!! :p

Ωραια η βολτα προσοχη στον καιρο θα εχει παγωνια ειδικα τις πρωινες ωρες! Κατα τα αλλα οι δυο λιμνες αλλα και οι διαδρομες εκει ειναι σουπερ !! Με το καλο :)
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες πληροφορίες σας. Η αλήθεια είναι ότι δεν τα γνώριζα τα μέρη που μου προτείνατε.
Έφτιαξα την διαδρομή μέχρι εκεί χωρίς καθόλου εθνική στο πήγαινε (την βαριέμαι απίστευτα) αν και μπορεί να γυρίσω από εθνική για να γλυτώσω χρόνο.

Google Maps

Ο καιρός την Δευτέρα ναι μεν θα είναι κρύος αλλά δίνει λιακάδες. Παρέα δεν βλέπω όμως...

Υ.Γ. Το μηχανάκι το έδεσα σήμερα (μέσα στο ψοφόκρυο) και δουλευει ρολόι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
@stefos και εσυ ρε φίλε Δευτέρα;;πέταω την σκούφια μου για βόλτα αλλά την Δευτέρα χλωμό το βλέπω να μπορώ.
Το είπα Δευτέρα γιατί ανοίγει ο καιρος. Μέχρι Κυριακή θα ειναι ζόρικα.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Ευχαριστώ πολύ για τις πολύτιμες πληροφορίες σας. Η αλήθεια είναι ότι δεν τα γνώριζα τα μέρη που μου προτείνατε.
Έφτιαξα την διαδρομή μέχρι εκεί χωρίς καθόλου εθνική στο πήγαινε (την βαριέμαι απίστευτα) αν και μπορεί να γυρίσω από εθνική για να γλυτώσω χρόνο.

Google Maps

Ο καιρός την Δευτέρα ναι μεν θα είναι κρύος αλλά δίνει λιακάδες. Παρέα δεν βλέπω όμως...

Υ.Γ. Το μηχανάκι το έδεσα σήμερα (μέσα στο ψοφόκρυο) και δουλευει ρολόι.
:l2::l2::l2::yes::friendship:
 

S.P

Μέλος
Περιοχή
ιλιον
Όνομα
παναγιωτης
Μοτό
Ttr 250
@stefos έχεις ένα δίκιο για τον καιρό..εάν μπορούσα την Δευτέρα να λείψω από την δουλειά θα ερχόμουν.Αφου θα πας βάλε καμία φωτό να ζηλεύουμε..
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Σήμερα το πρωί κατέβηκα κέντρο Αθήνα και για 30 λεπτά δρόμο τα χέρια μου δεν τα ένιωθα ( φορώντας πολύ καλο GTX γάντι). Δεν παλεύεται. Πρέπει να βάλω θερμενομενα. Επίσης προβλέψεις άλλαξαν και λένε για χιόνι στον Φενεο.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Top Bottom