Λίγο κρασί , λίγο θάλασσα και το αγόρι της!! The Round of Balkans !

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Εγω εχω να πω, ωραιοτατο ταξιδακι,



.............. αλλά φιλε Λευτερη , οι φωτο σε αδικουΝε... εισαι πολυ γκομενος απο κοντα ναουΜε..... :inlove:
Ευχαριστώ σκληρέ ........

Αφού ξες δεν κουβαλάω το φλας μαζί μου !!! :inlove:
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Κεφαλαιο 5


Η επιστροφή



Μέρα 13η



Ξέραμε πως θα ήταν ζόρικη μέρα σήμερα , αρκετών χλμ , περίπου 600 , χωρίς κάποια ενδιαφέρον σημεία!
Ξεκιναμε νωρίς λοιπόν με σκοπό να κατεβούμε ο΄σο πιο νότια!
Στόχος ήταν το Batak στην Βουλγαρία !

Περνάμε σχετικά νωρίς τα σύνορα στο Ρούσε , με την Βουλγαρία , στην σιδερένια γέφυρα του Δούναβη χωρίς κανέναν έλεγχο για τις μηχανές ή αντίτιμο !













Τον δρόμο σήμερα δεν τον λες και Autostrada :p:p








Με μοναδική εξαίρεση της μονότονης ημέρας, οδηγικά και σε ομορφιά το πέρασμα από την Shipka



πω ρε αγορινα τι μου θυμισες!!!!! τι κ@@λοδρομος ..οτι χειροτερο εχω περασει , οταν γυρισα ελλαδα η αναρτηση απο το χτ μου αφησε χρονους..... ωραιο οδιποροικο δεν ειχα κατσει να του δωσω την σημασια που του αρμοζει!!! μπραβο σας!!!!
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
πω ρε αγορινα τι μου θυμισες!!!!! τι κ@@λοδρομος ..οτι χειροτερο εχω περασει , οταν γυρισα ελλαδα η αναρτηση απο το χτ μου αφησε χρονους..... ωραιο οδιποροικο δεν ειχα κατσει να του δωσω την σημασια που του αρμοζει!!! μπραβο σας!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ !! Γεροί να ήμαστε όλοι να κάνουμε χλμ !!!
 

Ταξιδευτής

Αμετανόητα ονειροπόλος
Περιοχή
71° 10′ 11.32″ N 25° 46′ 58.27″ E
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Αύρα
Ήθελα να γράψω χίλια μπράβο αλλά ο manosxlv τα είπε πολύ καλύτερα απο εμένα. Αφήγηση, ροή και καταπληκτικές φωτογραφίες που σε μαγνητίζουν και σε κάνουν "να θες να είναι το επόμενο ταξίδι σου".
Σε ευχαριστώ γιατι μου θύμισες πολλά αγαπημένα μέρη αλλά και κάποια που δεν έτυχε να δω παλιότερα -πρώτης τάξεως δικαιολογία για μια εκ νέου βόλτα στα αγαπημένα Βαλκάνια κάποια στιγμή. :)

Να είστε καλά και να ταξιδεύετε πάντα έτσι χαρούμενοι!
 

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Ήθελα να γράψω χίλια μπράβο αλλά ο manosxlv τα είπε πολύ καλύτερα απο εμένα. Αφήγηση, ροή και καταπληκτικές φωτογραφίες που σε μαγνητίζουν και σε κάνουν "να θες να είναι το επόμενο ταξίδι σου".
Σε ευχαριστώ γιατι μου θύμισες πολλά αγαπημένα μέρη αλλά και κάποια που δεν έτυχε να δω παλιότερα -πρώτης τάξεως δικαιολογία για μια εκ νέου βόλτα στα αγαπημένα Βαλκάνια κάποια στιγμή. :)

Να είστε καλά και να ταξιδεύετε πάντα έτσι χαρούμενοι!
Σε ευχαριστώ πολύ! πάντα υπάρχει μια δικαιολογία για να ένα ταξίδι ! Καλά χλμ να έχεις !!! :friendship:
 
Top Bottom