ΣΧΟΛΙΑ-ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!!!@Πανελλήνια Έκθεση Φωτογραφίας ΑDVriders!

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καμια αντιρρηση αλλα θα ηθελα να διαβασω και τις λεπτομερειες, με τι διαφωνεις και γιατι.



Δεν φταις εσυ αλλα δυστυχως παιρνει και εσας η μπαλα, ζηταω εγω συγνωμη γι αυτο.

Το προβλημα μου ηταν ο τροπος που κατεληξαν να τυπωθουν, κυριως γιατι ηταν ξεκαθαρο οτι δεν ηθελα να συμμετασχω:
ο Κωστας, μερικες μερες πριν τις αντιληφθω τι εχει γινει, μου ειχε ζητησει να του στειλω φωτο για την εκθεση, και δεν του ειχα στειλει. Θεωροντας οτι "το τιποτα" ειναι αρκετα ξεκαθαρη απαντηση οτι δεν θελω να συμμετασχω στην εκθεση, δεν μου αρεσε και πολυ οταν ειδα οτι με αγνοησε ξεκαθαρα και συμπεριελαβε δικες μου.

Παρολαυτα, το αναγνωρισε και δημοσια λιγο παραπανω, οποτε ειμαι καλυμμενος.
Σε" αγνόησα" από λανθασμένη εντύπωση και όχι δόλο και για αυτό ζήτησα συγνώμη και προσωπικά και δημόσια.
Προφανώς και δεν έχει καμμια ευθύνη ο Μανώλης και η παρέα του Λεωνιδίου που μας έκανε την τιμή να φιλοξενήσει τις φωτογραφίες μας.

Και προφανώς η αγάπη και εκτίμηση που είχα και έχω για εσένα δεν άλλαξε από αυτό το συμβάν.

Πάμε παρακάτω...
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Καμια αντιρρηση αλλα θα ηθελα να διαβασω και τις λεπτομερειες, με τι διαφωνεις και γιατι.
Απλα δεν βλεπω τον λογο.Ησουν κομματι αυτου του φορουμ και μια τετοια κινηση εσυ την κανεις ενδεχομενως για να πικαρεις καποιους,αλλα στεναχωρεις ατομα που δεν πρεπει.
 

achalatsis

Συντρίμ team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
KTM ADV 990 R
KTM EXC 300
Απλα δεν βλεπω τον λογο.Ησουν κομματι αυτου του φορουμ και μια τετοια κινηση εσυ την κανεις ενδεχομενως για να πικαρεις καποιους,αλλα στεναχωρεις ατομα που δεν πρεπει.
Καμία σχέση. Αν διαβάσεις αυτό εδώ το συγκεκριμένο θέμα απ' την αρχή (δεν πόσταρα τυχαία εδώ), θα δεις την (ίδια) αντίδραση μου από το μακρινό 2017 - από τότε δεν ήθελα.
 

Pan-dvs

Μέλος
Περιοχή
Ιωαννινα
Όνομα
Παναγιωτης
Μοτό
tiger 955i-gs 1200
Καμία σχέση. Αν διαβάσεις αυτό εδώ το συγκεκριμένο θέμα απ' την αρχή (δεν πόσταρα τυχαία εδώ), θα δεις την (ίδια) αντίδραση μου από το μακρινό 2017 - από τότε δεν ήθελα.
Πασο.
 
Top Bottom