Ωχ!τα πλευρα μου,ΩΧ!η μεση μου,ε ασταδιαλα πια...Υποστρωμα!

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Tι πηρες δεν μας ειπες...:D
To Robens Vapor είναι αυτοφουσκώμενο. Αν θυμάμαι καλά βγαίνει σε 2,5 και 3,8 cm πάχος. Είναι αρκετά ποιοτική κατασκευή και "μαζεμένο" για αυτοφουσκώμενο.
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Μικρό ελαφρύ το φουσκωσα για πλάκα και φαίνεται και άνετο. Δεν είναι αυτοφουσκωμενο εσύ το φουσκωνεις. Τώρα περιμένω το τροφι για δοκιμή!!


Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400
Μικρό ελαφρύ το φουσκωσα για πλάκα και φαίνεται και άνετο. Δεν είναι αυτοφουσκωμενο εσύ το φουσκωνεις. Τώρα περιμένω το τροφι για δοκιμή!!


Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό έχω αρχίσει να σκέφτομαι κ εγώ να πάρω βασικά η σαν το δικό σου η σαν του @Miouos αλλά αφού το ψώνισες άμα το φουσκώσει κ το δοκιμάσεις βγάλε ακόμα καμία φωτογραφία κ κάνε μας κ μια μίνι παρουσίαση ! ;)
 
Περιοχή
Αιγιο
Όνομα
Σπυρος
Μοτό
Suzuki Drz 400s /Honda Xrv 750/ Honda CBR 1100xx
Μια ερωτηση εχω φιλε μου
Εχει βαλβιδα που προσαρμοζεται η γνωστη τρομπα η με το στομα ειμαστε οκ??
Μανό έχει μεγάλη σχετικά βαλβίδα ανεπιστροφη και φουσκώνει εύκολα με το στόμα .Φυσικα μπορεις κ με ηλ.τρομπα..Αλλά δεν χρειάζεται αληθεια..ειναι το ίδιο που πήρε και ο φίλος @ouzakias ,μπορεί να στο επιβεβαιώσει κ ο ίδιος..
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Μεγάλη βαλβίδα με κλαπε φουσκωνεις σε ένα λεπτό την διπλωνεις προς τα μέσα και μαζεύεις χωρίς να φυλακιζεις αέρα απλούστατο και μια χαρά. Τρόμπα δεν νομίζω να μπορείς να βάλεις..


Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Μανό έχει μεγάλη σχετικά βαλβίδα ανεπιστροφη και φουσκώνει εύκολα με το στόμα .Φυσικα μπορεις κ με ηλ.τρομπα..Αλλά δεν χρειάζεται αληθεια..ειναι το ίδιο που πήρε και ο φίλος @ouzakias ,μπορεί να στο επιβεβαιώσει κ ο ίδιος..
footprint denali 2 αυτο το βαζεις κατω απο την σκηνη? εχω την ιδια...
ποσο παει?
Ναι το βάζεις απο κάτω για προστασία της σκηνής αλλα επειδη είναι έτοιμο με θηλιτσες απο λάστιχο στις άκρες του μπορείς να κάνεις και μικρή τέντα εύκολα αν θες. Για αυτό το πείρα και επειδή του ειχε μείνει ένα τελευτεο και ήθελε να του φύγει και η τιμή που μου το έδωσε δεν είναι ενδεικτική. Κανονικά νομίζω μου είπε οτι κανει 40€ όπου δεν θα τα εδεινα!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μικρό ελαφρύ το φουσκωσα για πλάκα και φαίνεται και άνετο. Δεν είναι αυτοφουσκωμενο εσύ το φουσκωνεις. Τώρα περιμένω το τροφι για δοκιμή!!

Στάλθηκε από το F5321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχεις δίκιο Νίκο, είχα στο μυαλό μου άλλο... (Air impact)
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700







Παιδια παρελαβα τρελο γκατζετ.
Φουσκωσα με τρομπα ειναι οκ
Φουσκωσα με στομα 5 φυσηματα
τελεια καταργω τη τρομπα.
Κοιμασαι ανετα.
Συσκευασια αριστη.
Βαρος μηδαμηνο.
Ευχαριστουμε τον φιλο @malako ka....li για την προταση
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr







Παιδια παρελαβα τρελο γκατζετ.
Φουσκωσα με τρομπα ειναι οκ
Φουσκωσα με στομα 5 φυσηματα
τελεια καταργω τη τρομπα.
Κοιμασαι ανετα.
Συσκευασια αριστη.
Βαρος μηδαμηνο.
Ευχαριστουμε τον φιλο @malako ka....li για την προταση
ποσο και απο που?
 

blast

Μέλος
Περιοχή
Βολος
Όνομα
Άκης
Μοτό
Ténéré 700
Drz 400







Παιδια παρελαβα τρελο γκατζετ.
Φουσκωσα με τρομπα ειναι οκ
Φουσκωσα με στομα 5 φυσηματα
τελεια καταργω τη τρομπα.
Κοιμασαι ανετα.
Συσκευασια αριστη.
Βαρος μηδαμηνο.
Ευχαριστουμε τον φιλο @malako ka....li για την προταση
Μας εξησες Μανο!!!
 

δημήτρης

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
CRF 300L
Εγώ μετά από διάβασμα κατέληξα στο παρακάτω αυτοφούσκωτο,
http://www.petridi.gr/camping-ορειβασία-ν/υποστρώματα/air-impact-38.html
Υπάρχει και σε 2.5 εκ πλάτος με βάρος 420γρ.
https://www.lightgear.gr/ypostroma-robens-air-impact.html
Πιστεύω είναι καλό ντηλ και μελετημένο...
(Το μεταβλητό πλάτος προσφέρει την απαραίτητη άνεση στο ύψος του στήθους και μειώνεται σταδιακά προς τα πόδια για εξοικονόμηση βάρους. Η βαλβίδα είναι μεταλλική για μεγάλη αντοχή και διάρκεια ζωής)
Έχω ήδη ένα φτηνό που έχω κοιμηθεί 20 φορές και έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος, οπότε πιστεύω με αυτό... Μέχρι το Σάββατο θα πάω να το δω από κοντά και ίσως έχουμε κάποια καλύτερη τιμή, αν ενδιαφέρεται κάποιος φίλος.

Ένα βιντεάκι
 
Τελευταία επεξεργασία:

nitse

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Καλησπέρα παιδιά ! Μήπως έχει κανένας εμπειρία με κάτι τέτοιο;
US $21.19 47% OFF|Hitorhike Topselling Inflatable Sleeping Pad Camping Mat With Pillow air mattress Sleeping Cushion inflatable sofa three seasons-in Camping Mat from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
Βλέπω αρκετά καλά reviews. Είμαι 1.80, 85kg και από ότι διαβάζω μπορεί να στηρίξει άνετα τα κιλά μου
 
Top Bottom