Άγραφα 14-15-16 Μαιου

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Μιας και ανοιγουν και κανουν αυτο το ΠΣΚ ολοι τα όνειρα τους πραγματικοτητα λεω και γω να ανηφορισω προς Αγραφα.το προγραμμα λεει να να διασχισω την πρωτη μερα Ευρυτανια(μικρο μεγαλο χωριο Δομνίστα κτλ) μετα από παρότρυνση του @akis69.ανεβασμα Άγραφα και διαμονη σε σκηνη..δευτερη μερα εχει γυροβολια στην ευρύτερη περιοχή..εχω κατα νου τα Επινιανά και Νιαλα που θα θελα να δω..μεχρι το βράδυ θα ηθελα να κατεβω προς λιμνη Πλαστήρα και διαμονη καπου εκει γυρω παλι μαλλον σκηνη...οποιαδηποτε πληροφορία για Αγραφα (τι να δω που να φαω κτλ )δεκτη.επισης θα θελα βατες διαδρομές πανω γιατι θα μαι μονος μου οποτε μην μπλεξουμε.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
εχει και χωμα η διαδρομη που σκεφτεσαι?
Άγραφα χωρίς χώμα δεν γίνεται βρε Γρηγόρη...
Βάλε τον αυτόματο πιλότο στο 1090 και άστο να το απολαύσει...;)
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Καντο 20,21 που χω ρεπο κ έλα κοντά..
Πιταπολα.. Θα χει
Δυσκολο Γιωργη...πρεπει να γυρίσω και στο νησι καποια στιγμη αλλιως θα ταν ονειρο να βαλω πλοηγο και να ακολουθω...

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μιας και ανοιγουν και κανουν αυτο το ΠΣΚ ολοι τα όνειρα τους πραγματικοτητα λεω και γω να ανηφορισω προς Αγραφα.το προγραμμα λεει να να διασχισω την πρωτη μερα Ευρυτανια(μικρο μεγαλο χωριο Δομνίστα κτλ) μετα από παρότρυνση του @akis69.ανεβασμα Άγραφα και διαμονη σε σκηνη..δευτερη μερα εχει γυροβολια στην ευρύτερη περιοχή..εχω κατα νου τα Επινιανά και Νιαλα που θα θελα να δω..μεχρι το βράδυ θα ηθελα να κατεβω προς λιμνη Πλαστήρα και διαμονη καπου εκει γυρω παλι μαλλον σκηνη...οποιαδηποτε πληροφορία για Αγραφα (τι να δω που να φαω κτλ )δεκτη.επισης θα θελα βατες διαδρομές πανω γιατι θα μαι μονος μου οποτε μην μπλεξουμε.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ρίξε μια ματιά στην διαδρομή του περυσινου advtroffy
Και σε αυτό του 2018
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Καμιά λεπτομέρεια για την συγκεκριμένη εξόρμηση; Ψήνομαι σαφώς...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Εννοείται χωμα....απλα οχι χαρντκορ καταστασεις...

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν δεν έχουν περάσει μηχανήματα, θα έχει και χαρντκορ κομμάτια στους δευτερεύοντες δρόμους.

Άγραφα rules.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Μιλησα με θανο(tripper)σημερα το πρωι και μου πε εχουν γινει ισωμα ολα οποτε μαλλον καλα θα ναι τα πράγματα...
Οσο για το πρόγραμμα σκεφτομαι να κανω ανεβασμα απο Ευρυτανία δομνιτσα κρικελο μικρο μεγαλο χωριο και αναλογα ποιοι θα μαστε και τι ορεξη θα υπαρχει θα μπορουσαμε να συμπεριλαβουμε καποια κομματια του τροφφυ(18-20) για το ανεβασμα στο χωριο Αγραφα.αλλιως την πεπατημένη μετα το Κρεντη..να κατασκηνωσω επινιανα πιθανως και την επομενη μερα να κανω νιαλα και καμια διαδρομη ακομα μεσα στα Αγραφα και να κατηφορισω λιμνη Πλαστηρα οπου θα κατασκηνωσω το δεύτερο βραδυ...γενικα ειναι χαλαροι οι ρυθμοι μου και δεν ειχα πολυ πρόγραμμα γιατι θα μουν μονος..στο κατεβασμα σκεφτομουν απο Γαρδικι Γραμμενη Οξυά...ακομα το κοιταω και οποιαδήποτε πληροφορία δεκτη...αν θελει κανενας να μπει και οδηγος ακομα πιο καλα

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Τσάμπα ψήθηκα. Από Δευτέρα 17 θα βγω σε άδεια δυστυχώς...
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Θα σου προτεινα αν θες να περασεις απο Βινιανη και να κανεις μια σταση στο γεφυρι της Βινιανης ειναι πολυ ωραια και μετα να ανηφορισεις απο Μαυροματα προς Καμαρια οπου θα σε βγαλει στο τρισυνορο που λεω εγω οπου πας αριστερα Αγραφα χωριο ευθεια Νιαλα και δεξια κατεβαινεις Ανθηρο Λ.Πλαστηρα.

Η διαδρομη απο Μαυροματα ως Καμαρια εχει αρκετη πετρα διοτι δεν εχει περασει ακομα μηχανημα αλλα περναει οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαστε.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ θα έκαιγα την λίμνη Πλαστήρα και θα έμπλεκα μετά τα Άγραφα στα κοκκαλια για γραμμένη οξιά και αρτοτινα
Και επιστροφή από Βαρδούσια... Φυσικα
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Θα σου προτεινα αν θες να περασεις απο Βινιανη και να κανεις μια σταση στο γεφυρι της Βινιανης ειναι πολυ ωραια και μετα να ανηφορισεις απο Μαυροματα προς Καμαρια οπου θα σε βγαλει στο τρισυνορο που λεω εγω οπου πας αριστερα Αγραφα χωριο ευθεια Νιαλα και δεξια κατεβαινεις Ανθηρο Λ.Πλαστηρα.

Η διαδρομη απο Μαυροματα ως Καμαρια εχει αρκετη πετρα διοτι δεν εχει περασει ακομα μηχανημα αλλα περναει οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαστε.
Ωραια διαδρομή φαίνεται...θα μπει στο μενου...

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Εγώ θα έκαιγα την λίμνη Πλαστήρα και θα έμπλεκα μετά τα Άγραφα στα κοκκαλια για γραμμένη οξιά και αρτοτινα
Και επιστροφή από Βαρδούσια... Φυσικα
Ειναι στο τροφυ του 20 αυτό το κομμάτι;

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom