Άγραφα 14-15-16 Μαιου

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Θα σου προτεινα αν θες να περασεις απο Βινιανη και να κανεις μια σταση στο γεφυρι της Βινιανης ειναι πολυ ωραια και μετα να ανηφορισεις απο Μαυροματα προς Καμαρια οπου θα σε βγαλει στο τρισυνορο που λεω εγω οπου πας αριστερα Αγραφα χωριο ευθεια Νιαλα και δεξια κατεβαινεις Ανθηρο Λ.Πλαστηρα.

Η διαδρομη απο Μαυροματα ως Καμαρια εχει αρκετη πετρα διοτι δεν εχει περασει ακομα μηχανημα αλλα περναει οτι αλλο χρειαστεις εδω ειμαστε.
Είναι η διαδρομή που ξεκινάει από το ποτάμι προς τα Καμαρια?
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μιλησα με θανο(tripper)σημερα το πρωι και μου πε εχουν γινει ισωμα ολα οποτε μαλλον καλα θα ναι τα πράγματα...
Οσο για το πρόγραμμα σκεφτομαι να κανω ανεβασμα απο Ευρυτανία δομνιτσα κρικελο μικρο μεγαλο χωριο και αναλογα ποιοι θα μαστε και τι ορεξη θα υπαρχει θα μπορουσαμε να συμπεριλαβουμε καποια κομματια του τροφφυ(18-20) για το ανεβασμα στο χωριο Αγραφα.αλλιως την πεπατημένη μετα το Κρεντη..να κατασκηνωσω επινιανα πιθανως και την επομενη μερα να κανω νιαλα και καμια διαδρομη ακομα μεσα στα Αγραφα και να κατηφορισω λιμνη Πλαστηρα οπου θα κατασκηνωσω το δεύτερο βραδυ...γενικα ειναι χαλαροι οι ρυθμοι μου και δεν ειχα πολυ πρόγραμμα γιατι θα μουν μονος..στο κατεβασμα σκεφτομουν απο Γαρδικι Γραμμενη Οξυά...ακομα το κοιταω και οποιαδήποτε πληροφορία δεκτη...αν θελει κανενας να μπει και οδηγος ακομα πιο καλα

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κάψε τη λίμνη Πλαστήρα και στήσε σκηνή στο καταφύγιο ή κάπου κοντα στη Γραμμενη Οξιά.

Αν κάνετε τις διαδρομές του Τρόφι προσοχή στο ανέβασμα στα Κοκκαλια και σε μια κατηφόρα της κορυφογραμμής.
 

akis92

Μέλος
Περιοχή
Αγια Χωματα(Ηλεια)
Όνομα
Aκης
Μοτό
R1200GS
Κάψε τη λίμνη Πλαστήρα και στήσε σκηνή στο καταφύγιο ή κάπου κοντα στη Γραμμενη Οξιά.

Αν κάνετε τις διαδρομές του Τρόφι προσοχή στο ανέβασμα στα Κοκκαλια και σε μια κατηφόρα της κορυφογραμμής.
Ποιο καταφυγιο εννοεις;

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

manosxlv

Μέλος
Περιοχή
ΡΟΔΟΣ / ΟΙΚΙΑ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Όνομα
ΜΑΝΟΣ
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Είναι η διαδρομή που ξεκινάει από το ποτάμι προς τα Καμαρια?

Πηγαινεις προς Μαυροματα μετα την Βινιανη το ποταμι το βλεπεις δεξια σου κατω χαμηλα αν εννοεις αυτο και ανεβαινεις μετα το χωριο.


Μετα την Μαυροματα ερχεται δρομος απο τα δεξια χωματινος ο οποιος ειναι απο το σημειο που περνας τον Ταυρωπο.
 
Top Bottom