Έγινε η κουκούλα πανί και ταξίδεψε για άλλες πολιτείες.

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Παίδες τη βοήθειά σας,

Επειδή η κουκούλα που είχα στο CRF άνοιξε τα φτερά της με τους νοτιάδες, χρειάζομαι μία που να έχει ιμάντες για να τη δένω από κάτω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Gus

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Sutzouki
Έχω αυτή,... Κουκούλα μοτοσυκλέτας / scooter αδιάβροχη MotoRAID με τρύπα (3η γενιά) έχει ιμάντες με κλιπς και τρύπα εμπρος για περασμα λουκετου. 3 διαφορετικα σημεια για να μην φευγει με τιποτα. Είμα πολύ ευχαριστημένος και θα την ξαναπάρω. Προσοχή μην τραβατε τους ιμαντες σαν να δενουμε φορτίο σε φορτηγό !!!
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Πήρα αυτή για δοκιμή, αφού διάβασα κάποιες κριτικές. Overall είναι εντάξει, έχει έναν ιμάντα που τον δένω στην μπροστά ρόδα. Έχει και λάστιχο μπρος - πίσω.
Δεν γνωρίζω εάν είναι 100% αδιάβροχη και εάν είναι κατάλληλη για φουλ εξωτερική χρήση. Εγώ ναι μεν έχω έξω την μηχανή, αλλά είναι προφυλαγμένη αρκετά από τον καιρό.
 

Augotaraxos

Μέλος
Περιοχή
Κως
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Γκόλφω
CRF 300L
Πήρα αυτή για δοκιμή, αφού διάβασα κάποιες κριτικές. Overall είναι εντάξει, έχει έναν ιμάντα που τον δένω στην μπροστά ρόδα. Έχει και λάστιχο μπρος - πίσω.
Δεν γνωρίζω εάν είναι 100% αδιάβροχη και εάν είναι κατάλληλη για φουλ εξωτερική χρήση. Εγώ ναι μεν έχω έξω την μηχανή, αλλά είναι προφυλαγμένη αρκετά από τον καιρό.
Εμένα είναι πίσω από πυλωτή αλλά εκτεθειμένη σχεδόν σε όλα τα στοιχεία της φύσης. Με το βοριά δεν έχω θέμα, αλλά όταν πιάνει καλός νοτιάς βγάζει διαβατήριο.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εμένα είναι πίσω από πυλωτή αλλά εκτεθειμένη σχεδόν σε όλα τα στοιχεία της φύσης. Με το βοριά δεν έχω θέμα, αλλά όταν πιάνει καλός νοτιάς βγάζει διαβατήριο.
Έχε το νου σου στις κουκούλες του λιντλ!
Πάρα πολύ καλές, ανθεκτικές, με εσωτερική επένδυση, ιμάντα με κλιπ στο κέντρο, και πλαστικούς κρίκους εμπρός για έξτρα σχοινί ή αλυσίδα ή οτιδήποτε άλλο. Και όλα αυτά στην εξωφρενική τιμή των 12€ (ή 15)!!!!
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Για την κουκούλα του Lidl συνηγορώ και εγώ. Κάνεις τη δουλειά σου χωρίς να ξεπουληθείς.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Έχε το νου σου στις κουκούλες του λιντλ!
Πάρα πολύ καλές, ανθεκτικές, με εσωτερική επένδυση, ιμάντα με κλιπ στο κέντρο, και πλαστικούς κρίκους εμπρός για έξτρα σχοινί ή αλυσίδα ή οτιδήποτε άλλο. Και όλα αυτά στην εξωφρενική τιμή των 12€ (ή 15)!!!!
ακριβώς την ίδια περιγραφή έχει αυτή που πήρα από το fc-moto με 25 ευρώ.

Fc moto cover outdoor
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Αυτός εκεί στην Καλλιρρόης που πουλάει σέλες έχει καλές κουκούλες
 
Περιοχή
ΜΕΣΟΛΌΓΓΙ
Όνομα
Πέτρος
Μοτό
Χάιδω
Honda transalp 650
Παίδες τη βοήθειά σας,

Επειδή η κουκούλα που είχα στο CRF άνοιξε τα φτερά της με τους νοτιάδες, χρειάζομαι μία που να έχει ιμάντες για να τη δένω από κάτω.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Πάρε μια απλή και βάλε μια πλεξούδα σκόρδα, ένα ματάκι κ ένα σφηνάκι μαύρη σαμπουκα.
 

Ricos_7

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Θεόδωρος
Μοτό
Aprilia Dorsoduro 1200cc
Top Bottom