Έγινε η κουκούλα πανί και ταξίδεψε για άλλες πολιτείες.

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
MotoK, έχει κάτι μαύρες, δεν υπάρχουν καλύτερες...

ki εγώ αυτές παίρνω χρόνια τώρα και δεν έχω κανένα παράπονο
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Πηγα σημερα Moto K και πηρα και εγω μια μαυρη κουκουλα ,καλη δειχνει στα - οτι δεν εχει κατι να πιανει απο κατω για να μην φυγει στα 32 ευρω βεβαια η τιμη ειναι μια χαρα . Ειχα παρει πριν ενα χρονο μια oxford rainex outdoor στα 113 ευρω και μεσα σε ενα χρονο εγινε κομματια ,απαραδεκτο για τοσα λεφτα!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Πηγα σημερα Moto K και πηρα και εγω μια μαυρη κουκουλα ,καλη δειχνει στα - οτι δεν εχει κατι να πιανει απο κατω για να μην φυγει στα 32 ευρω βεβαια η τιμη ειναι μια χαρα . Ειχα παρει πριν ενα χρονο μια oxford rainex outdoor στα 113 ευρω και μεσα σε ενα χρονο εγινε κομματια ,απαραδεκτο για τοσα λεφτα!
Ομοίως ψώνισα για μένα την συγκεκριμένη.
Μόνο που δεν ήξερα ότι δεν δένει από κάτω...:mad:
Επίσης πήρα για ένα φίλο την παραπάνω λεπτή της motowolf η οποία δεν με ενθουσίασε...
Νομίζω του Lidl είναι καλύτερη στα ίδια λεφτά...
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Αν θέλετε καλή και ποιοτική κουκούλα στα μέτρα της μηχανής, γιατί δεν ράβετε μια σε ταπετσιέρη ?
Και ποιοτική θα είναι, και όπως πρέπει θα κάθεται στην μηχανή και με ότι δεσίματα θέλετε θα έχει.... :happy:

Μιλώ σε 2ο πρόσωπο, χάριν λόγου. Μην παρεξηγηθώ....
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Όλοι από lidl θα πάρετε!!!!! :happy:
Σχέση ποιότητας και τιμής, απλά η καλύτερη !!!!!;)
Επιβεβαιώνω.. την έχω 2.5 χρόνια... σκεπάζω τή μηχανή στην αυλή χωρίς άλλο σκέπαστρο
Δεν έχει πάθει τίποτα... έχει τρύπες μπροστά και πίσω.. που περνάει κορδόνι και σφίγγει με κλιπς.. δεν φεύγει με τίποτα
Είναι της Grivet... αυτή τη μάρκα φέρνει το Lidl.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Επιβεβαιώνω.. την έχω 2.5 χρόνια... σκεπάζω τή μηχανή στην αυλή χωρίς άλλο σκέπαστρο
Δεν έχει πάθει τίποτα... έχει τρύπες μπροστά και πίσω.. που περνάει κορδόνι και σφίγγει με κλιπς.. δεν φεύγει με τίποτα
Είναι της Grivet... αυτή τη μάρκα φέρνει το Lidl.
Σε εμένα οι κουκούλες αυτές, θα κρατούσαν σίγουρα τέσσερα χρόνια και βάλε, αλλά συνήθως στα τρία (το πολύ, και με επιδιορθώσεις) τις αλλάζω.
Αυτό γιατί, στην μπροστά ρόδα ειδικά, πάνε γάτες και ξύνουν τα νύχια τους :mad:, και με τον καιρό, δεν παίρνει άλλη "διόρθωση" από μέρους μου.
Το θέμα με τα κάτουρα :mad:, "σχεδόν" το έχω λύσει!!!
Αυτό με τα βρωμονυχια, όχι!!!!!!!!
Πουθενά αλλού δεν παρουσιάζει σχίσιμο ή κάτι άλλο, πέραν τις φυσιολογικής φθοράς του χρόνου.
Αυτές τις κουκουλες βάζω και στη μεγάλη και στη μικρή!!!
 

southstromer

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BMW
Σε εμένα οι κουκούλες αυτές, θα κρατούσαν σίγουρα τέσσερα χρόνια και βάλε, αλλά συνήθως στα τρία (το πολύ, και με επιδιορθώσεις) τις αλλάζω.
Αυτό γιατί, στην μπροστά ρόδα ειδικά, πάνε γάτες και ξύνουν τα νύχια τους :mad:, και με τον καιρό, δεν παίρνει άλλη "διόρθωση" από μέρους μου.
Το θέμα με τα κάτουρα :mad:, "σχεδόν" το έχω λύσει!!!
Αυτό με τα βρωμονυχια, όχι!!!!!!!!
Πουθενά αλλού δεν παρουσιάζει σχίσιμο ή κάτι άλλο, πέραν τις φυσιολογικής φθοράς του χρόνου.
Αυτές τις κουκουλες βάζω και στη μεγάλη και στη μικρή!!!
τη gs την χωράει καλά? Αν έχεις βαλίτσα?
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
τη gs την χωράει καλά? Αν έχεις βαλίτσα?
Εμένα είναι πάντα με μπαγκαζιερα το κουλούρι
Έχω πάρει το μεγάλο μέγεθος καλύπτει μία χαρά.. αφήνει έξω το ελαστικό εκεί που πατάει στο έδαφος και λίγο το στεφάνι.
 

Jiannis50

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KÀWASAKI KLE500. 2003
Παιδια καλησπερα,καμια οικονομικη να κραταει στον ηλιο για δυο τρια χρονια εχει κανεις ???γιατι αυτη που ειχα απο κινα (μαυρη πανω πορτοκαλι κατω )σε 5-6 μηνες ανοιγε απο τον ηλιο
 
Top Bottom