Έκθεση Μοτοσυκλέτας στην Ελλάδα το 2017

kostasra

Ncλάτρης
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Nc750x
Ενταξει πηγα μια βολτα αλλα δεν τρελαθηκα... o_O
Αρκετα μετρια πραγματα, θετικη η κινηση δε!
Ειδα γνωστους και τα ειπαμε.
1000μπραβο στο περιοδικο ΜΟΤΟ οπου εκανε και τα τεστ ride!
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Εμενα παντως το 1050 Adventure στα 12.000 με πλαϊνές με στοιχειωσε...
Στα 13 χιλιάρικα...12 κοστίζει χωρίς αυτές.Αυτό τουλάχιστον μου είπε ο γκριζομάλλης κύριος της ΚΤΜ!
Ενδιαφέρουσα η εκθεσούλα,άξιζε τον κόπο.Πολύς κόσμος,άτομα που είχα χρόνια να δω,αρκετές όμορφες μοτοσυκλέτες και εξίσου πολλές ωραίες γυναίκες:inlove:
Προσωπικά πήγα να δω τα νέα GSXS 750,VStrom, ΚΤΜ adv, Ninja 650, Honda X ADV, Multi 950, 310 GS, Versys X300 και να χαζέψω όλη αυτή την ωραία ατμόσφαιρα που συνήθως υπάρχει σε τέτοια events.
Αυτό το κτήνος στο stand της Harley πώς σας φάνηκε; :alien:
 

GiorgosGS1200

Μέλος
Περιοχή
Πάφος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
R1200GS, 2007
Στα 13 χιλιάρικα...12 κοστίζει χωρίς αυτές.Αυτό τουλάχιστον μου είπε ο γκριζομάλλης κύριος της ΚΤΜ!
Ενδιαφέρουσα η εκθεσούλα,άξιζε τον κόπο.Πολύς κόσμος,άτομα που είχα χρόνια να δω,αρκετές όμορφες μοτοσυκλέτες και εξίσου πολλές ωραίες γυναίκες:inlove:
Προσωπικά πήγα να δω τα νέα GSXS 750,VStrom, ΚΤΜ adv, Ninja 650, Honda X ADV, Multi 950, 310 GS, Versys X300 και να χαζέψω όλη αυτή την ωραία ατμόσφαιρα που συνήθως υπάρχει σε τέτοια events.
Αυτό το κτήνος στο stand της Harley πώς σας φάνηκε; :alien:
Εκ παρεκτροπης το εγραψα λαθος. Πολυ καλο deal απο την ktm κι αμα εψαχνα μηχανακι, σχεδον σιγουρα αυτο θα επαιρνα.
Τα χαρλει δεν με συγκινουν, απλα περασα και τα προσπερασα :hungover:
 

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Ούτε και εμένα με συγκινούν αλλά το συγκεκριμένο μηχάνημα δέσποζε στο χώρο,μιλάμε για εκτόπισμα!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Και εχει 310cc περιπου??
Βεσπακι ειναι?? Αυτο το μοντελο για τι δουλεια ειναι?
Για την πολη και μικρες αποδρασεις κοντα σε αυτην οπως ολες οι μικρες σε κυβικα μοτοσυκλετες
Απευθυνεται κυριως (αλλα οχι μονο)σε νεους οδηγους με Α1 διπλωμα
 
Top Bottom