Έκθεση μοτοσυκλέτας, 18-22 Απριλίου, Κέντρο Ξιφασκίας(Δυτικό Αεροδρόμιο)

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
θα φτάσω Παρασκευή βράδυ και λογικά θα δω τον αδερφό μου και Σάββατο πρωί θα προσπαθήσω να είμαι στο άνοιγμα εκεί....

για μετά δεν υπόσχομαι τπτ γιατί το σκεπτικό είναι να προλάβουμε να γυρίσουμε Βόλο, εκτός αν μας πάρει όλη τη μέρα η έκθεση και κουραστούμε (άβγαλτα τα καημένα) και μείνουμε και το Σάββατο Αθήνα, οπότε το συζητάμε για καφεδούμπα!





















:secret::secret:
(ο "όρος" με το στεφάνι μου είναι να επιστρέψουμε Σάββατο βράδυ Βόλο, αλλά αν δεν κάτσει μένουμε και το Σάββατο Αθήνα.... θα το κάνω να μη κάτσει...χεχεχεχε)
 

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
Θυμόμαστε στην περσινή έκθεση αν είχαν πάει εταιρίες με φίλτρα αέρος; Πχ Κ&Ν η. DNA;;;

Επειδή το ψήνω να πάρω τέτοιο φιλτράκι και επειδή κάνουν κάτι καλύτερο σε τιμή λόγο έκθεσης .
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
δλδ θα πάρω την Κηφισίας προς το κέντρο , συνεχίζει σε Συγγρού (σωστά??) και ακολουθώ πινακίδες προς παλιό Φάληρο...

στο Ελληνικό δεν είναι??

θα δοκιμάσω και το GPS να δω αν τα καταφέρνω, αλλιώς θα ακολουθήσω τον αλάνθαστο τρόπο του πουλιού, με χάρτη χειροποίητο :)
θοδωρη.....μη ρωτας τους "χωματινους"......θα σε στειλουν στην εκθεση......απο τιποτα χωματοδρομους κ λασπουριες.....αν εισαι με τη συζυγο το διαζυγιο ειναι σιγουρο.....χαχαχα !!!!!!!
Χωρις πλακα αφου θα κανεις το ταξιδι κατσε δυο τρεις μερες να βρεθουμε !!!!!!!
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
θοδωρη.....μη ρωτας τους "χωματινους"......θα σε στειλουν στην εκθεση......απο τιποτα χωματοδρομους κ λασπουριες.....αν εισαι με τη συζυγο το διαζυγιο ειναι σιγουρο.....χαχαχα !!!!!!!
Χωρις πλακα αφου θα κανεις το ταξιδι κατσε δυο τρεις μερες να βρεθουμε !!!!!!!

Απο Συγγρου τον εστειλε... καταλαβαινεις...:roflmao::roflmao::roflmao:
 

est

Μέλος
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
Σουζούκι ΔρΖ
Θυμόμαστε στην περσινή έκθεση αν είχαν πάει εταιρίες με φίλτρα αέρος; Πχ Κ&Ν η. DNA;;;

Επειδή το ψήνω να πάρω τέτοιο φιλτράκι και επειδή κάνουν κάτι καλύτερο σε τιμή λόγο έκθεσης .
Πέρισυ θυμάμαι πως είχε εκθέτες-καταστήματα με αξεσουάρ και λάστιχα..:thinking:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μολις γυρισα απο την εκθεση.....στα καλα περσινα επιπεδα.....να πατε παιδες να "αρρωστησετε" οπως εγω......τις "καβαλησα" ολες δεν αφησα καμμια παραπονεμενη.......το διαμαντι της εκθεσης το Kawa H2R κομψοτεχνημα !!!!!!!
Πολυς κοσμος αν κ μεσημερι πολλες γνωστες φατσες τα ειπαμε με Μανωλη κ Σωτηρη απο τη παρεα του Λεωνιδιου.......εκανα κ ψωνια.......ενα ζευγαρι δερματινα γαντια απο τη Χοντα κ ενα μπρελοκ Καβασακι....χαχαχα !!!!!!
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
εγώ τελικά, χωρίς μηχανή... χλωμός... (και σ'αυτό).... :(
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θυμόμαστε στην περσινή έκθεση αν είχαν πάει εταιρίες με φίλτρα αέρος; Πχ Κ&Ν η. DNA;;;

Επειδή το ψήνω να πάρω τέτοιο φιλτράκι και επειδή κάνουν κάτι καλύτερο σε τιμή λόγο έκθεσης .
φέτος θα έχει περίπτερο η DNA γιατί είδα σε φωτό το μηχανάκι που έφτιαξαν
 

Cube

George No Brakes!!!
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Πριόνι.
φέτος θα έχει περίπτερο η DNA γιατί είδα σε φωτό το μηχανάκι που έφτιαξαν
Τους έστειλα μύνημα και μου είπαν ότι επειδή δεν είναι εκθέτες αλλά φιλοξενούμενοι στο περίπτερο του moto δεν θα έχουν αυτή την δυνατότητα. Εκτός εάν βρω κάποιον από την dna kai συννενοηθω μαζι του.
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
αναμοικτα συναισθηματα..ευχαριστη νοτα η μπενελι.....ελειπε η τριουμφ....
παμε φωτο







 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
πραγματι αυτος ο σωτηρης ειναι, πως το λενε ...να δεις........,ΚΙΝΚΙ:yew:
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
πραγματι αυτος ο σωτηρης ειναι, πως το λενε ...να δεις........,ΚΙΝΚΙ:yew:
Δεν παίζεσαι, έπεσα από το γέλιο...............................
 
Top Bottom