Έκτακτη συνάντηση Αθήνας, 8 - 9 ή 10 Δεκέμβρη

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
EDIT: Φτάνουμε αεροπορικώς Πέμπτη απόγευμα και φεύγουμε Κυριακή απόγευμα.

Κύριοι, ανεβαίνω στην πρωτεύουσα αεροπορικώς 8 με 11 Δεκέμβρη (έχω το πλοίο της επιστροφής Κυριακή 11/12) με τη μικρή, μηχανάτος για ένα σεμινάριο που έχει στις 9 και 10/12 (η μικρή) και μια ημερίδα στην Οφθαλμολογία που έχω εγώ το Σάββατο. Θα μείνουμε Καλλιρόης και Βουλιαγμένης.

Θα χαιρόμουν πολύ να δω τους φίλους και να γνωρίσω από κοντά όποιον μπορέσει και έρθει. Αν είναι καφεδάκι, τσιπουράκι, δείπνο ή σουβλακοκατάσταση και αν είναι Πέμπτη 8, Παρασκευή 9 ή Σάββατο 10, τα αφήνω σε εσάς να επιλέξετε.

Θέματα συζήτησης:
  1. Pegaso ή Dominator;
  2. Επεξεργασία ή όχι στις φωτογραφίες;
  3. Ανοιξιάτικα Κρητικά Βουνά #2: πότε θα το κάνουμε αφού προλάβατε και οργανωθήκατε για το τριήμερο της Πρωτομαγιάς;
  4. ...
Γιατί σημασία έχουν οι ανθρώπινες σχέσεις! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Στη διάθεσή σου Γιαννιό όλο το τριήμερο, Αν δεν έχει πάρκιν το ξενοδοχείο, το χώνουμε στο πάρκιν μου, δεν είναι να το αφήνεις εκεί έξω.

Θα σε περιποιηθούμε δεόντως :D
Πάρκινγκ έχει το ξενοδοχείο, ευχαριστώ, το "θα σε περιποιηθούμε δεόντως" σαν απειλή ακούγεται!! :D :D
Η μικρή θα πηγαίνει τα πρωινά (σίγουρα την Παρασκευή, το Σάββατο θα γλιτώσει μάλλον) μέχρι το απογευματάκι στο σεμινάριο κι εγώ θα είμαι ελεύθερος για τσάρκα και sightseeing...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Με το καλό να μας έρθεις τότε, στα καλύτερα θα σε πάμε :D


Έλα ρε φιλε τι είπες δεν εχω παει !!!!!!!
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Ελα εσυ κι ολα θα βρουμε Γιαννο ;)
 
Reactions: yns

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
αν και δεν θα ειμαι στην συγκεντρωση.Dominator απο εμενα.Μεινε μακρυα απο το ακατονομαστο.Εμπειρια 2 χρονων με τα κατσαβιδια στο χερι και καφεδες με τα μαστορια.:muted:
Μια παλια παροιμια λεει"Μαθε τεχνη κι αστηνε κι αν πεινασεις(η αγορασεις Pegaso)πιαστηνε;)
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
...Dominator απο εμενα.Μεινε μακρυα απο το ακατονομαστο.Εμπειρια 2 χρονων με τα κατσαβιδια στο χερι και καφεδες με τα μαστορια.:muted:
σαν να του ειπες τωρα ΠΑΡΕ Pegaso..."Μια φορα καμμενος(με BMW & KTM) απαξ καμμενος...":D
 

takis652

Μέλος
Περιοχή
Κερατσινι
Όνομα
Τακης
Μοτό
aprilia pegaso 650ie
αν και δεν θα ειμαι στην συγκεντρωση.Dominator απο εμενα.Μεινε μακρυα απο το ακατονομαστο.Εμπειρια 2 χρονων με τα κατσαβιδια στο χερι και καφεδες με τα μαστορια.:muted:
Εγώ ξέρω οτι ο ακατανόμαστος κατοικοεδρεύει στην λ.καβάλας...:yew:
Μετακόμισε και δεν το πήρα χαμπάρι;
 
Top Bottom