Έλεγχος μηχανής TRIUMPH Αθήνα

nikos_pc

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
TIGER 800 XC
Εδω και λίγες μέρες το αγαπημένο μου τρανσαλπ άλλαξε χέρια. Η επόμενη πιστεύω έχει βρεθεί αλλά είναι 500χλμ. μακριά, δεν έχω θέμα στο πως να την φέρω αλλά έχω θέμα στο πως θα γίνει να μάθω αν αξίζει να κάνω αυτήν την απόσταση για μία μηχανή που δεν έχω δει από κοντά. Για αυτό ζητάω την βοήθεια όποιου μπορεί να βοηθήσει. Η μηχανή βρίσκετε στην Καλλιθέα, θέλω αν μπορεί κάποιος φίλος να πάει με τον πωλητή στην Triumph Πιερράκος και αφού την δει ο μηχανικός να ρίξει και αυτός μία ματιά για πιο πολύ λεπτομέρεια πχ. γρατζουνιές, γδαρσίματα που δεν γίνονται πέρα από πτώση, φθορά και σκουριές που δεν δικαιολογούνται. Θα ήμουν υπόχρεος σε όποιον θα μπορούσε να σπαταλήσει λίγο από τον χρόνο του για να δει μία ξένη μηχανή.

Ευχαριστώ και Χρόνια πολλά σε Όλους μας.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σίγουρα κάποιος θα βρεθεί...και μακάρι να είναι όπως το θέλεις!







Μετέφερα το θεμα στην σωστη Ενότητα!
 

chaosm

Μέλος
Στον Λοη το έκανε αλλά σήμερα τελικά πού την είδε φίλος από κοντά και με αυτά που μου είπε δεν προχωράω παρακάτω στην αγορά της συγκεκριμένης. Πάμε για άλλη.
Το 1050 σε μπλε χρώμα είναι;
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Στον Λοη το έκανε αλλά σήμερα τελικά πού την είδε φίλος από κοντά και με αυτά που μου είπε δεν προχωράω παρακάτω στην αγορά της συγκεκριμένης. Πάμε για άλλη.
καλη συνεχεια....
 
Top Bottom