Έλεγχος μοτοσυκλέτας στη Νέα Σμύρνη.

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό πάντως που δεν θα πάψει να με διασκεδάζεις με αυτές τις ιστορίες οι οποίες ξαναβγαίνουν στη δημοσιότητα και συζητιούνται συχνά-πυκνά, έχουμε πολιτικούς οι οποίοι είναι κανονικά ποινικοί εγκληματίες κάποιοι είναι καταδικασμένοι κιόλας αλλά είναι ακόμα πολιτικοί, δεν μιλάω μόνο για την Ελληνική πολιτική σκηνή, έχουμε επιχειρηματίες οι οποίοι είναι ποινικοί εγκληματίες και τους έχουμε και στο χαζεύουμε πρωτοσέλιδα εξώφυλλα blog, έχουμε εδώ και πάρα πολλά χρόνια τεράστια ονόματα στη μουσική σκηνή οι οποίοι ήταν έμποροι ναρκωτικών, έχουμε κάθε λογής κακοποιητές και βιαστές οι οποίοι είναι ανέγγιχτοι από το νόμο, από την εποχή που πρώτο βγήκαν κινητά τηλέφωνα με κάμερα έχουν γίνει όλα τα παιδιά σχολείου πορνοστάρ, η τράπ όμως είναι η σήψη της κοινωνίας το απόλυτο μίασμα.

Λέω εγώ τώρα μία αιρετική άποψη, σαν μουσική δεν μου αρέσει και δεν αντέχω να την ακούσω, μήπως όμως εκφράζει απλά αυτό το οποίο συμβαίνει στον κόσμο που η δικιά μας γενιά έστησε;
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Τι είναι τέχνη κατ αρχήν

Θα κάνω τέχνη... μαζευτείτε!
(Να έχει χρήμα, sex & drugs)



Σε είδα εκεί στα χαμηλά, που μάζευες τα σύκα
και είπα από μέσα μου, σε γ@μησ@ κατσίκα.
Μου έκατσες στα τέσσερα και ήταν αυτό ωραίο
δεν μου πες όμως τ’ όνομα, σε λέγανε Ρωμαίο.

Κι έτσι όταν κατάλαβα πως πήδηξα τραβέλι
στα σκληρά κατέπεσα και με κανες κουρέλι…
Σπιντάκια και σκόνες έπαιρνα και λίγα lsd
μετά από λίγο κατάλαβα πως έγινα μ0uνι!

Ξεπούλησα τα υπάρχοντα, και μηχανές και σπίτι
να πίνω τα διάφορα σαν τον βαρυποινίτη ...
Το βαποράκι έκανα να βγαίνει το μπαξίσι
απ΄τη σκληρή δουλειά κανείς δεν θα μ’αγγίξει

Νονός της νύχτα έγινα κι έφτιαξα μπουρδέλα
παρτίδες τότε άρχισα με την Βενεζουέλα
φούντες τούφες και σκληρά μοίραζα στον κόσμο
και τα κορίτσια έβγαζα με την σειρά στον δρόμο

αν και φτιαγμένος τώρα πια και με πολλά ευράκια
ποτέ μου δεν εξέχασα εκείνον τον ψυχάκια
Ρωμαίο λέω και πονώ, και θέλω να γυρίσει
γιατί ποτέ δεν ξέχασα εκείνο το γ@μήσι…

:wacky::wacky::wacky::wacky:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Απλά διαχωρίστε λίγο την τέχνη απο τον ανθρωπο πίσω απο αυτή. Έχουμε δει πολλές φορές και αριστουργήματα της τέχνης απο ατομα που αποδείχτηκαν πραγματικά σιχάματα (παιδεραστές, βιαστές, φασίστες κλπ). Τώρα γιατί την ακούνε τα πιτσιρίκια είναι άλλο θέμα, δεν νομίζω να μπορούμε να μπουμε στην θέση τους όπως δεν μπορούσαν να μπουν στην θέση μου οι γονείς μου πχ όταν άκουγα εγώ αυτά που άκουγα μικρότερος. Ούτε σατανιστής έγινα επειδή άκουγα Black metal ούτε δολοφόνο με κάνανε οι cannibal corpse. Ας μείνουμε με την απορία ή ας προσπαθήσουμε να μαθουμε απο τα ίδια τα πιτσιρίκια με λίγο πιο ανοιχτό μυαλό και ας μην είμαστε τόσο boomers.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Άμα τα τραγούδια μιλούσαν για κτμ πε εν φε και τουκατια και κοντρες στην παραλιακή όλοι αυτά θα ακούγατε...αλλά αυτοί είστε...
Στο car όλοι ζητούν μπόξερ μονόδρομο
Αξιοπιστία ίδια με στα Τέμπη σιδηρόδρομο
Αγγελία βλέπεις δεκατρία εφτακόσια
Οι προδότες της ΚΤΜ δίνουν τριάντα γρόσια
Ανταλλαγή δεν έκατσε με την ψηλή την Τζένη
Του Θανασακη το όνειρο μπορεί να περιμένει
 

DomieMic65

Μέλος
Όνομα
Μιχάλης
Μοτό
T700
…μήπως όμως εκφράζει απλά αυτό το οποίο συμβαίνει στον κόσμο που η δικιά μας γενιά έστησε;
Αυτο εννοω λέγοντας πιο πάνω πως είναι κοινωνικό φαινόμενο που δείχνει την κατάντια μας…
 
Top Bottom