Ένα βήμα προς την σωστή κατεύθυνση;

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Οι ασφαλιστικές πληρώνουν ΟΤΑΝ & ΟΣΑ ακριβώς αναγράφονται στο συμφωνητικό που υπογράφεις ,κ εφόσον τηρούνται οι όροι που αναφέρονται ,έστω κ με ψιλά γράμματα.
Τώρα ,αν δεν ξερουμε ΤΙ (συμβόλαιο) αγοράσαμε ,κι αν μας καλύπτει αυτό ,τότε δεν φταίει μόνον η ασφαλιστική ,αλλά κι εμείς.
 

the_carpenter

Μέλος
Περιοχή
Pelion Μt. playground
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Hopefully soon a 990
Διαβάζω γενικά ιδέες και γνώμες σχετικά με την ασφάλεια της μηχανής, μιας και θέλω να είμαι όσο πιο ενημερωμένος γίνεται πριν την αγορά μοτοσυκλέτας. Υπάρχει κάποιος που να έχει την νοικιάσει πάρκινγκ στεγασμένο για την μηχανή και είναι σχετικά απομακρυσμένο από το σπίτι του; Στο εξωτερικό υπάρχει αυτό σαν ιδέα,εδώ Ελλάδα δεν ξέρω πως και τί. Καλά εγώ μένω και Βόλο που είναι σχεδόν Μονακό οπότε κάτι τέτοιο θα υπάρχει,αλλά δε ξέρω κάποιον που να το έχει τολμήσει.
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Όλοι εσείς από πανω καλά τα λέτε, εγώ ξέρω όμως ένα. Βάρδα και μην σου γλυτώσει ο τσιλιαδορος... Όσοι θέλουν να παρακολουθησουν μαθήματα νεκροτομιας, κάνω και γκρουπακια σε φιλικές τιμές λόγω φόρουμ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Όλοι εσείς από πανω καλά τα λέτε, εγώ ξέρω όμως ένα. Βάρδα και μην σου γλυτώσει ο τσιλιαδορος... Όσοι θέλουν να παρακολουθησουν μαθήματα νεκροτομιας, κάνω και γκρουπακια σε φιλικές τιμές λόγω φόρουμ.
Μετά το μάθημα... Αναλαμβάνω εγώ την εξαφάνιση στοιχειων
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Διαβάζω γενικά ιδέες και γνώμες σχετικά με την ασφάλεια της μηχανής, μιας και θέλω να είμαι όσο πιο ενημερωμένος γίνεται πριν την αγορά μοτοσυκλέτας. Υπάρχει κάποιος που να έχει την νοικιάσει πάρκινγκ στεγασμένο για την μηχανή και είναι σχετικά απομακρυσμένο από το σπίτι του; Στο εξωτερικό υπάρχει αυτό σαν ιδέα,εδώ Ελλάδα δεν ξέρω πως και τί. Καλά εγώ μένω και Βόλο που είναι σχεδόν Μονακό οπότε κάτι τέτοιο θα υπάρχει,αλλά δε ξέρω κάποιον που να το έχει τολμήσει.
ποσο απομακρυσμενο δηλαδη?
αν ειναι μηχανη που τη χρησιμοποιεις συχνα και δυο τετραγωνα πχ εμενα μου πεφτει πολυ.
καποια στιγμη που το ειχα δοκιμασει στην Πατρα,δε με βολεψε καθολου.
αλλες φορες την αφηνα εξω απο βαρεμαρα να την παω παλι μεσα.
αλλες πηγαινα με το αμαξι γιατι βαριομουν να παω να την ξαναβγαλω κτλ κτλ.

το καλυτερο για μενα ειναι γκαραζακι δικο σου οπου γινεται ή κλειστη πυλωτη.
 

the_carpenter

Μέλος
Περιοχή
Pelion Μt. playground
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Hopefully soon a 990
ποσο απομακρυσμενο δηλαδη?
αν ειναι μηχανη που τη χρησιμοποιεις συχνα και δυο τετραγωνα πχ εμενα μου πεφτει πολυ.
καποια στιγμη που το ειχα δοκιμασει στην Πατρα,δε με βολεψε καθολου.
αλλες φορες την αφηνα εξω απο βαρεμαρα να την παω παλι μεσα.
αλλες πηγαινα με το αμαξι γιατι βαριομουν να παω να την ξαναβγαλω κτλ κτλ.

το καλυτερο για μενα ειναι γκαραζακι δικο σου οπου γινεται ή κλειστη πυλωτη.
Ναι ισχύει απλά σε περίπτωση που δεν υπάρχει γκαράζ/πυλωτη τι γίνεται αναρωτιέμαι. Γενικά είναι ρίσκο το έξω
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Είναι ρίσκο όντως αλλά και το πήγαινε έλα δεν παλευεται με τπτ ειδικά αν είναι απομακρυσμένο το σημείο.

Σε χώρο στάθμευσης πόσο κοστίζει το μήνα;
 

the_carpenter

Μέλος
Περιοχή
Pelion Μt. playground
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
Hopefully soon a 990
Αυτό κοιτάζω τώρα εδώ Βόλο να δω τι επιλογές υπάρχουν κλπ. Αν βρω κάτι που να αξίζει από όλες τις απόψεις (ίσως αν υπάρχει και δυνατότητα παρακολούθησης μέσω κάμερας; ) θα το αναφέρω εδώ να υπάρχει ένας μπουσουλας .
 
Top Bottom