Έφαγα την πρώτη μου τούμπα. Yolo!

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
και αρχίζω κατεβαίνω αρκετά σιγά,
αλλη φορα να κατεβαινεις πιο γρηγορα για να μην χαζευεις...
δεν το προσεξες οτι ηταν κωλοδρομος....

περαστικα και καλως ηρθες στο κλαμπ...:p

 

a2in

Μέλος
Όνομα
Άρης
Μοτό
Varadero 1000
Γιατί συνέβει: sometimes, shit happens!
Κατάληξη: every landing you get to walk away from is a good landing!

Πάντα όρθιος, και όσο για τα γίδια "μοτοσυκλετιστές" που δεν σταμάτησαν, μην χαλάμε την ζαχαρένια μας, οι πιο πολλοί δεν ξέρουν καλά-καλά ισορροπία και πάνε με 72 αριστερή λωρίδα εθνική.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Γιατί συνέβει: sometimes, shit happens!
Κατάληξη: every landing you get to walk away from is a good landing!

Πάντα όρθιος, και όσο για τα γίδια "μοτοσυκλετιστές" που δεν σταμάτησαν, μην χαλάμε την ζαχαρένια μας, οι πιο πολλοί δεν ξέρουν καλά-καλά ισορροπία και πάνε με 72 αριστερή λωρίδα εθνική.
Ωπ, κι άλλος της γενικής αεροπορίας εδώ.

Η συνέχεια πάει κάπως έτσι:

Εάν δε το σκάφος μπορεί να πετάξει και την επομένη τότε η προσγείωση θεωρείται τέλεια :laugh::roflmao:
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Όλα είναι στο παιχνίδι! Αφού δεν υπήρχε σοβαρός τραυματισμός, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, παρά μόνο βελτίωσης.
Τα μπροστά κάγκελα προστάτευσαν τα πλαστικά, παρόλο που "μπήκε" λίγο μέσα από την μεριά σουρσίματος. Θα την "φέρω" με κάνα γρύλο νομίζω.
Τα πίσω κάγκελα βαλίτσας givi δεν έπαθαν απολύτως τίποτα. Ακόμη και η βιδούλα αυτή, έξινε την άσφαλτο και άφηνε σημάδι! Μου έβγαλε τα λεφτά της, γιατί επειδή είχε γύρω στα 130 ευρώ αν θυμάμαι, μου φαινόταν ακριβό αξεσουάρ!



 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Όλα είναι στο παιχνίδι! Αφού δεν υπήρχε σοβαρός τραυματισμός, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, παρά μόνο βελτίωσης.
Τα μπροστά κάγκελα προστάτευσαν τα πλαστικά, παρόλο που "μπήκε" λίγο μέσα από την μεριά σουρσίματος. Θα την "φέρω" με κάνα γρύλο νομίζω.
Τα συγκεκριμενα καγκελα ερχονται παλι προς τα εξω με κλωτσιες με την πατουσα ενω εισαι πανω στη μηχανη ;) Προστατευουν αλλα μπαινουν μεσα πανευκολα στα πεσιματα.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τα συγκεκριμενα καγκελα ερχονται παλι προς τα εξω με κλωτσιες με την πατουσα ενω εισαι πανω στη μηχανη ;) Προστατευουν αλλα μπαινουν μεσα πανευκολα στα πεσιματα.
Ναι αλλά πες μας με τι μπότες, γιατί αν πάει κάποιος να το κάνει αυτό με τίποτα.... "Βάνς" :p που είναι και της μόδας, την πάτησε big time που λέτε και στο νησί :ha!!!
 

jojo72

Gira, il mondo gira.....
Περιοχή
Τρίπολη
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Aprilia Caponord ETV 1000
Αν λες "βίδα" την υποδοχή για τις εγκοπές των βαλιτσών αυτό το πολύ να κάνει 13 ευρώ, με τίποτα 130!!
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Τα συγκεκριμενα καγκελα ερχονται παλι προς τα εξω με κλωτσιες με την πατουσα ενω εισαι πανω στη μηχανη ;) Προστατευουν αλλα μπαινουν μεσα πανευκολα στα πεσιματα.
Ωραίοοοοοοοοος!!! Το απογευματάκι έχει κλοτσίδια :ha
Αν λες "βίδα" την υποδοχή για τις εγκοπές των βαλιτσών αυτό το πολύ να κάνει 13 ευρώ, με τίποτα 130!!
Τα κάγκελα ολόκληρα εννοώ, όχι μόνο την βίδα
:ha
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Όλα είναι στο παιχνίδι! Αφού δεν υπήρχε σοβαρός τραυματισμός, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, παρά μόνο βελτίωσης.
Τα μπροστά κάγκελα προστάτευσαν τα πλαστικά, παρόλο που "μπήκε" λίγο μέσα από την μεριά σουρσίματος. Θα την "φέρω" με κάνα γρύλο νομίζω.
Τα πίσω κάγκελα βαλίτσας givi δεν έπαθαν απολύτως τίποτα. Ακόμη και η βιδούλα αυτή, έξινε την άσφαλτο και άφηνε σημάδι! Μου έβγαλε τα λεφτά της, γιατί επειδή είχε γύρω στα 130 ευρώ αν θυμάμαι, μου φαινόταν ακριβό αξεσουάρ!



Πολυ αποτελεσματικο και ευκολο, ειναι να δεσεις ενα ιμαντα στα καγκελα και ενα σταθερο σημειο, πχ δεντρο, κολωνα δεη, και να γερνεις τη μηχανη ωστε να ερθουν τα καγκελα παλι προς τα εξω. Γινεται ελεγχομενα και ξεκουραστα η δουλεια...:ok:
 

nick_89

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda XL650V Transalp
Σωστόοοος! ΣΚ απογευματάκι που είμαι free, θα ασχοληθώ.
 
Top Bottom