Ήρεμα ρωτάω (Καντήλι 19/12) ...

Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.

MadMar

Μέλος
Όνομα
Marios
Μοτό
Suzuki V-Strom DL 650 K9
Όχι φίλε σε έχω υπολογίσει
Κάθε χρόνο σε κάθε βόλτα στο καντήλι αφήνουμε ένα μηχανάκι εκεί... δώρο στους θεούς του βουνού .....
Κρίμα , σκέψου το πάλι ...θα είμαστε μαζί .....
Αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Να φανταστώ φίλτατε ότι σε αυτόν που θυσιάζει το μηχανάκι του μαζεύετε χρήματα και του κάνετε δώρο ένα enduro και καναδυό σχετικά μαθήματα για την επόμενη χρονιά;;;
Αν είναι έτσι να το σκεφτώ πιο σοβαρά :yew:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Να φανταστώ φίλτατε ότι σε αυτόν που θυσιάζει το μηχανάκι του μαζεύετε χρήματα και του κάνετε δώρο ένα enduro και καναδυό σχετικά μαθήματα για την επόμενη χρονιά;;;
Αν είναι έτσι να το σκεφτώ πιο σοβαρά :yew:
Έλα εσύ , μην στεναχωριέσαι όλα τα έχω υπολογίσει
Λεφτά υπάρχουν ...το ΠΑΣΟΚ επανέρχεται .....
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Εντάξει, για να μη δημιουργηθεί λάθος εντύπωση, τέτοια εποχή και με χωρίς πολλές βροχές, το Καντήλι θα δείξει τον καλό του εαυτό (μάλλον), θα έχει κάποια λασπερά κομμάτια και κάποια πιο λασπερά, άντε και 3-4 λασπερότερα αλλά όχι τίποτα τέρατα. Εδώ και το Βιετνάμ ήταν Σαχάρα από ότι είδα.
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Αχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Να φανταστώ φίλτατε ότι σε αυτόν που θυσιάζει το μηχανάκι του μαζεύετε χρήματα και του κάνετε δώρο ένα enduro και καναδυό σχετικά μαθήματα για την επόμενη χρονιά;;;
Αν είναι έτσι να το σκεφτώ πιο σοβαρά :yew:
Μην σκέφτεσαι αρνητικά, δεν χρειάζεται να φοράς λάστιχα για λάσπη έναν φορητό εργάτη καλό είναι να τον έχεις μαζί σου...
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
πέρα από χωμάτινα ελαστικά, ιμάντες, ματόχαντρα κλπ κλπ, ας φροντίσουμε το βασικότερο,
κάμερες να γράφουν σε όλες τις πιθανές γωνίες λήψης την επέλαση των βαρβάρων, η μισή χαρά είναι να βλέπεις μετά τα κολλημένα μεκανάκια.
 

Christos S

Μέλος
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
KTM 950 ADVENTURE
BMW R1200GS ADVENTURE
KTM EXC 300
Καλημέρα, θα ήθελα να συμμετάσχω και εγώ στην βολτα με την χοντρή αλλά ικανή κυρία μου ( BMW GS 1200 ADVENTURE) εμπειρία υπάρχει όπως και όρεξη για κακουχίες και σπρώξε τράβα.......

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Giwrgos

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Ευχαριστώ και εγώ για τις πληροφορίες.Θα πάτε με τρέιλερ γενικά ή θα έχει ήρεμη πορεία μέχρι εκεί και μετά ... κόλαση?Εγώ ένα 690 έχω αλλά αν έχει βρέξει με τακούνια είμαι Άργος ,ίσως με περνάει και πεζός...
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ευχαριστώ και εγώ για τις πληροφορίες.Θα πάτε με τρέιλερ γενικά ή θα έχει ήρεμη πορεία μέχρι εκεί και μετά ... κόλαση?Εγώ ένα 690 έχω αλλά αν έχει βρέξει με τακούνια είμαι Άργος ,ίσως με περνάει και πεζός...
Φίλε... πολλά χλμ για μονοήμερο. Θα αντέξεις ???? :roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευχαριστώ και εγώ για τις πληροφορίες.Θα πάτε με τρέιλερ γενικά ή θα έχει ήρεμη πορεία μέχρι εκεί και μετά ... κόλαση?Εγώ ένα 690 έχω αλλά αν έχει βρέξει με τακούνια είμαι Άργος ,ίσως με περνάει και πεζός...
Οποιος έχει τρέιλερ το φορτώνει, οι περισσότεροι θα κάνουμε αυτά τα 90 πήγαινε 90 έλα άσφαλτο... Οδικώς.
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
Καλημέρα σας , εκτος απροόπτου θα έρθω και εγώ για πρώτη φορά με την παρέα σας σε αυτή την ωραία μονοήμερη , πανέτοιμος για πολύ λάσπη με την χοντρή :cool:
Καλημέρα, θα ήθελα να συμμετάσχω και εγώ στην βολτα με την χοντρή αλλά ικανή κυρία μου ( BMW GS 1200 ADVENTURE) εμπειρία υπάρχει όπως και όρεξη για κακουχίες και σπρώξε τράβα.......

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μετά από καιρό επιτέλους άνθρωποι που τους αρέσουν τα παιχνίδια με επάλειψη μερέντας με χοντρές κυρίες.
 

Napoleon

Μέλος
Όνομα
Ναπολεων
Μοτό
Honda Africa Twin Xrv 750 2003
Μετά από καιρό επιτέλους άνθρωποι που τους αρέσουν τα παιχνίδια με επάλειψη μερέντας με χοντρές κυρίες.
Ώπου λάσπη η Αφρικανα και εγω βουταμε :happy::happy:
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
:panda:
Οποιος έχει τρέιλερ το φορτώνει, οι περισσότεροι θα κάνουμε αυτά τα 90 πήγαινε 90 έλα άσφαλτο... Οδικώς.
Μπορουμε να τα κάνουμε και με φερρυ για πιο λίγα και χαλαρά
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Ξέρουμε που θα είναι το σημείο συνάντησης στην Εύβοια;
Όλα θα ανακοινωθούν εν καιρώ, ας βγουν πρώτα οι διαδρομές και τα συζητάμε.

Ευχαριστώ και εγώ για τις πληροφορίες.Θα πάτε με τρέιλερ γενικά ή θα έχει ήρεμη πορεία μέχρι εκεί και μετά ... κόλαση?Εγώ ένα 690 έχω αλλά αν έχει βρέξει με τακούνια είμαι Άργος ,ίσως με περνάει και πεζός...
Όλοι με τακούνια θα μαστε, εγώ φαντάσου θα πάω με το excf250 οπότε δε τρέχει τίποτα.
Συνήθως για Καντήλι δίνουμε ένα σημείο συνάντησης κάπου μετά τη Χαλκίδα και από κει και μετά ψιλοκανονίζεται και αναχώρηση από μικρότερες ομάδες.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο. Δεν γίνεται να απαντήσετε εδώ.
Top Bottom