Όρεξη για ασφαλτινη?

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Έχει κανείς όρεξη για ασφαλτινη την Κυριακή μέχρι αραχωβα καφεδάκι και πίσω από Ιτέα δεσφινα? Λέω να βγάλω το R1 μια βόλτα αν βρω παρέα, οπότε ρυθμός εθνική μίνιμουμ 140 (ήρωας είμαι) και στο επαρχιακό κανονικά. Τι λέτε?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Υπό διερεύνηση. Χιλιοπαιγμένο το έργο, αλλά ενδιαφέρον. Ο καφές στην Αράχοβα είναι μόνο "κάπως", η πλατεία είναι χωρίς θέα/χωρίς χώρο για μηχανές/φουλ πέτρα/πιθανώς ζεστή.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αν έχει ανοίξει πια αυτό στους Δελφούς με την ωραία θέα είναι καλύτερη επιλογή.

Καλά να περάσετε
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Το καφέ στους Δελφούς είναι κλειστό, στην Αράχωβα έχουμε δροσααα

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Υπό διερεύνηση. Χιλιοπαιγμένο το έργο, αλλά ενδιαφέρον. Ο καφές στην Αράχοβα είναι μόνο "κάπως", η πλατεία είναι χωρίς θέα/χωρίς χώρο για μηχανές/φουλ πέτρα/πιθανώς ζεστή.
Aγόριανη τοτε για τρελη δροσια, καλο φαγητο, διπλα οι μηχανες.......... και κατεβαινετε απο την βορεια πλευρα του Παρνασου!!!!
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Μας μαμησες...
Έχω εξαργυρωσει όλα τα κουπόνια από τη γυναικα οπότε χλωμο.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Aldebaran Φύγε σκαστος για τσιγάρα πες! Για τον καφέ δεν έχω θέμα τον πίνουμε και αλλού από δεσφινα θέλω απλά να γυρίσω, λέω για 8 το πρωί Κυριακή στα μακ εκκίνηση
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Νομιζω οτι σε περιμενει ενα ακομα κουπονι.

Απο την....... εταιρεια αυτη τη φορά!!!!!! :friend:
Τα κουπόνια αυτά συνοδευονται με παντόφλα, δε συμφέρουν :D
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Για να μην ανοίγω άλλο θέμα, έχει κανείς όρεξη για βόλτα αύριο μέχρι Αρκαδία Γορτυνία από παλιό? Καφέ καριταινα και πίσω και Κυριακή πάω, λέω να πάω να πω ένα γεια στους γονείς. Δεν είμαι και 100% σίγουρος αν βρεθεί παρέα και το 390 γίνει 890 ίσως πάω! Χάχα λοιπόν θέλει κανείς?
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Την έκανα την βόλτα σήμερα 516κμ σύνολο και ήταν σούπερ, μόνος τελικά με το 390 το οποίο πραγματικά είναι σούπερ και δεν σου λείπουν καθόλου τα κυβικά, μόνο στην εθνική ίσως. 9 πάρα ξεκίνημα εθνική και έξοδο για Επίδαυρο, στα λουτρά κάνω δεξιά και όλο παλιό προς αργός αχλαδοκαμπο κολοσουρτι κλπ με τελικό προορισμό το κουρουνιου (λίγο μετά την Καρύταινα) επιστροφή πάλι από παλιό μέχρι τριπολι και εθνική πίσω, η εθνική πραγματικά βαρετή. Πραγματικά το ευχαριστήθηκα, σαν το μότο ταξίδι δεν έχει απλά. Έκανα και χώματακι έτσι για να μην ξεχνιόμαστε


Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom