[ΑΡΚΑΔΙΑ...]αγ.φωτεινη-λεβιδι-σπηλαιο καψιας.......

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
μεσα στο μυαλο στριφογυριζουν σκεψεις.....
και το χαμογελο ερχεται σιγα σιγα στα χειλη.......


μολις εσκασε :ida:......
ξερω που θα παμε την επομενη βολτα.......

Φ Υ Γ Α Μ Ε Ε Ε Ε Ε Ε Ε Ε Ε !!!!!!!!!!!!!!!!!
:ltsg::ltsg::ltsg::ltsg::ltsg::ltsg::ltsg::2ob:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αυτα ειναι τα ωραια κ το χαμογελο που εχεις οταν σκεφτεσαι την επομενη βολτα πριν τελειωση η τωρινη !!!!!!
Οι φωτο απιθανες η ΓλυκοΓιωργαινα εδωσε ρεστα !!!!
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
Οι φωτο απιθανες η ΓλυκοΓιωργαινα εδωσε ρεστα !!!!
Εσυ τωρα με ποιους εισαι;:hungover::happy:με εμας ή...με τις αλλες;...Ρε δεν μπορει να αγιασει ανθρωπος εδω μεσααα :UH::p
 

mAthosalas

I love my GS
Περιοχή
ΧώμαSweetHome
Όνομα
Κώστας
Μοτό
F800GS 30 years
ΓλυκοΓιωργη...απολαμβανω αφηγηση στις βολτες σου...σε φτιαχνει και η κυρά με φωτο για σωστο γαρνιρισμα...και γουσταρω πολυ!Να ειστε καλα να ταξιδευετε φιλε και να παιρνουμε κι εμεις τις τζουρες μας ολιγον τι(που λεει και ο ζηκος) :friendship:
 

Alexandra

Συνεπιβατιδα του sugarias george
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
Αλεξανδρα
Μοτό
LIFAN 50QT
η συνεχεια εχει----> λεβιδι για καφε....
τι συμπεριφορα ειναι αυτη???????εσυ βολταριζες και οι υπολοιποι ηταν στις δουλειες τους....και τους ''βγαζεις'' γλωσσα?????γυρνα σπιτι και τα λεμε....εχει πορτοκαλοπιτα ...

αυτη τωρα γιατι την εβαλες??????????????? ειναι αναγκη να μαθουν ολοι οτι εχω 4 μερες να μαγειρεψω ?

Αυτα ειναι τα ωραια κ το χαμογελο που εχεις οταν σκεφτεσαι την επομενη βολτα πριν τελειωση η τωρινη !!!!!!
Οι φωτο απιθανες η ΓλυκοΓιωργαινα εδωσε ρεστα !!!!
η αληθεια Πετρο ειναι οτι οι μισες απο αυτες ειναι τραβηγμενες απο τον ιδιο.
παντως:thanx:για τα καλα σου λογια.

Εσυ τωρα με ποιους εισαι;:hungover::happy:με εμας ή...με τις αλλες;...Ρε δεν μπορει να αγιασει ανθρωπος εδω μεσααα :UH::p
με τα πορτοκαλακια η μεση του λευκαδιου ηρθε στα ισια της....την δικια σου την κοβω να αρχιζει να ποναει.:p:laugh::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ΓλυκοΓιωργη...απολαμβανω αφηγηση στις βολτες σου...σε φτιαχνει και η κυρά με φωτο για σωστο γαρνιρισμα...και γουσταρω πολυ!Να ειστε καλα να ταξιδευετε φιλε και να παιρνουμε κι εμεις τις τζουρες μας ολιγον τι(που λεει και ο ζηκος) :friendship:
κωστα μου :thanx::thanx:για τις ευχες σου !:2ob::mps2:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ωραία βόλτα Caveman και Sugaroγιώργαινα...!!!:yrk:
Περιγραφή πλήρης και λεπτομερέστατη!!!:ok:
Ευχαριστούμε που μας δείχνετε τις ομορφιές του τόπου σας και μας βάζετε στην πρίζα για επίσκεψη...!!!:thanx:
 
Περιοχή
Πλαταιές Κιθαιρωνας
Όνομα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ.
Μοτό
GS 1150 ADV
ξαναπαμε αν θες...παρε την νανα και ελα...εχει ωραια μερη η αρκαδια....και καθε φορα ο γλυκος μου :inlove::inlove:
μου εχει και μια εκπληξη:woot:....αλλου λεει οτι θα παμε και αλλου βρισκομαστε:wacky:...
:ha
 
Top Bottom