ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΞΥΛΟΚΟΠΟΥΝ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΗ

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Μην τα τσουβαλιαζουμε ολα..
Εγω μιλησα για την επικινδυνη οδηγικη συμπεριφορα των "συνοδων".....προς τους μοτοσυκλετιστες κυριως..!!!
Για 4χρονια δουλευε η γυναικα μου διπλα στους Αγγελοπουλους κ επειδη γνωριζα ενα παιδι που δουλευε στα γραφεια τους..καθημερινα τα λεγαμε με την ασφαλεια τους 6 τον αριθμο κ με Vstrom 1000
Μια χαρα παιδια ηταν.....το προβημα υπαρχει στο δρομο....λογω υπερβολικου ζηλου...κυριως προς τα μηχανακια που κινουνται αναμεσα στα αυτοκινητα κ πιο γρηγορα στους μποτιλιαρισμενους δρομους...!!!!
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Δεν είναι βλάκες να ρισκάρουν το μεροκαματο για να κάνουν μαγκιές στα παπακια αυτοι....δεν είναι αυτή η δουλεια τους....θα του είπανε να κανει πιο πίσω, να μην κολλάει στην mercedes, θα τους έγραψε, θα τους σήκωσε και το μεσαιο δάκτυλο και μετά τον σταματήσανε και πλακωθήκανε....αμα πας γυρεύοντας αυτά παθαίνεις....και εμένα μου έχουν κόψει τον δρόμο και μπάτσοι και φουσκωτοί με GS....δεν ασχολούμαι.....άστους να πάνε στην ευχή του θεού να μην τους βλέπω και τσαντίζομαι.....δεν κάνει να ασχολήσε με τέτοιους τύπους......αργόσχολοι τεμπεληδες και κουτσομποληδες που τρέχουν πίσω από κουστουμάτους από υποχρέωση στο βίσμα τους......άλλος ένα λόγος που δεν θα έπερνα ποτέ GS.....ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ
Εμένα μου κάνανε τσαμπουκά γιατί σταμάτησα σε φανάρι και ήμουνα μπροστά από το φανάρι και μου φωνάζανε λές και ήμουνα ο ρωχάμης....όταν ξεκινήσαμε πηγαίνανε δίπλα μου και μου λέγανε άνοιξε το να το ακουσουμε!!!! άλλοι γιωτάδες μου κάνανε σουζα με τα TDM και με κοιτάγανε μετά με ύφος σαν να μου λένε....κάνε και εσύ......τι να πείς.....απλά δεν ασχολείσαι γυρνάς αλλού το κεφάλι.....
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Αυτο το "να κοιτας τη δουλεια σου" μας εφερε εδω σημερα...
Υπάρχουν ένα σωρό άλλα πράματα στην ζωη μας να ασχοληθουμε να τα κανουμε καλυτερα....και να αγωνιστουμε για αυτα....το να παιζω κλεφτες και αστυνομους το εκανα στο παρκο παλια.....αυτο πιστευω εγω.......βεβαια πολλοι άλλα τους φταινε και ξεσπανε στα ευκολα για να ξεθυμανουνε......
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Αστυνομικοί / μπράβοι / συνοδοί στελέχους μαξίμου εν κατακλείδη τα καλόπαιδα.
Όσο τέτοιες πρακτικές τείνουν να γίνονται καθεστώς, τόσο περισσότερο τείνουμε προς κάποια σοβαρή ρήξη. Εμετικά απαράδεκτα σαν μεμονωμένα περιστατικά και πολύ δυσοίωνα όσο μαζικοποιούνται.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αστυνομικοί / μπράβοι / συνοδοί στελέχους μαξίμου εν κατακλείδη τα καλόπαιδα.
Όσο τέτοιες πρακτικές τείνουν να γίνονται καθεστώς, τόσο περισσότερο τείνουμε προς κάποια σοβαρή ρήξη. Εμετικά απαράδεκτα σαν μεμονωμένα περιστατικά και πολύ δυσοίωνα όσο μαζικοποιούνται.
Υπάρχουν επαγγελματίες εκπαιδευμένοι για τέτοιες δουλειές και πραγματικά είναι πολύ προσεκτικοί και γνωρίζουν ποτε πρέπει να επέμβουν.
Αυτοί που προκαλούν είναι ερασιτέχνες και προσπαθούν να δικαιολογησουν το μεροκάματο.
Αν χρειαστει πραγματικά να επέμβουν θα ψάχνουν να βρουν κανένα λαγούμι να κρυφτούν.
 

mxersraz

Βοσκός
Περιοχή
Κρήτη
Όνομα
Ορέστης
Μοτό
xrv750 , crf450
Υπάρχουν επαγγελματίες εκπαιδευμένοι για τέτοιες δουλειές και πραγματικά είναι πολύ προσεκτικοί και γνωρίζουν ποτε πρέπει να επέμβουν.
Αυτοί που προκαλούν είναι ερασιτέχνες και προσπαθούν να δικαιολογησουν το μεροκάματο.
Αν χρειαστει πραγματικά να επέμβουν θα ψάχνουν να βρουν κανένα λαγούμι να κρυφτούν.
Δεν διαφωνώ πως υπάρχουν σωστοί επαγγελματίες και σωστά εκπαιδευμένοι και δε δηλώνω συμπάθεια ή αντιπάθεια προς αυτά τα σώματα ανεξαρτήτως της ιδεολογίας μου.
Αυτό που με ανησυχεί είναι η εν δυνάμει αύξηση αυτών των περιστατικών από "ερασιτεχνες που προκαλλούν", που όσο πάει γίνονται "επαγγελματίες που προκαλλούν" με την αύξηση της ανοχής και τις πλάτες των πάσης φύσεως προισταμένων τους.
Εκεί αρχίζει για μένα η διαφορά του προβληματικού μεμονωμένου περιστατικού με το γενικευμένο πρόβλημα.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν διαφωνώ πως υπάρχουν σωστοί επαγγελματίες και σωστά εκπαιδευμένοι και δε δηλώνω συμπάθεια ή αντιπάθεια προς αυτά τα σώματα ανεξαρτήτως της ιδεολογίας μου.
Αυτό που με ανησυχεί είναι η εν δυνάμει αύξηση αυτών των περιστατικών από "ερασιτεχνες που προκαλλούν", που όσο πάει γίνονται "επαγγελματίες που προκαλλούν" με την αύξηση της ανοχής και τις πλάτες των πάσης φύσεως προισταμένων τους.
Εκεί αρχίζει για μένα η διαφορά του προβληματικού μεμονωμένου περιστατικού με το γενικευμένο πρόβλημα.
Δεν μπορεί να διαφωνήσει κάνεις με τα παραπάνω και φυσικά να" τρελαθεί" με την ανομία, όπως είπε ο Πάνος Pikinos παραπανω.
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
πριν απο μερικα χρονια πηγε να με πεταξει κατω μια μαυρη μερσεντες/μπεμβε, κατι κυριλε που πηγαινε σβελτα μεσα στο παλαιο ψυχικο....πραγματικα, χωρις κανενα λογο και αιτια, πιο πολυ για να κανει claim το δρομο ηταν, παρα για οτιδηποτε αλλο...στον κοκ οφειλουμε να υπακουμε ολοι, ειτε ειμαστε απλοι πολιτες, ειτε υψηλα προσωπα/υπουργοι/φιλοι της κυβερνησης...μεχρι και οι μπατσοι ακομα και οταν ειναι συνοδοι πρεπει να ακολουθουν τον κοκ απο τη στιγμη που φορανε πολιτικα, εχουν πολιτικα οχηματα και δεν εχουν φαρο σε λειτουργια...αυτα μονο σε υπαναπτυκτες μουσουλμανικες χωρες γινονται σαν το τζατζικισταν, δε ξερω γιατι αυτη η χωρα λεγεται ακομα ελλαδα, ας μετονομαστει σε δυτικο ιρακ που ειναι πιο ταιριαστο και αντιπροσωπευτικο...

αυτοι φυσικα και ηταν αστυνομικοι, αυτα τα μπεμβε τα εχει αγορασει η αστυνομια μαζι με κατι στροματα για τη συνοδεια ολων των παρατρεχαμενων

στον αντιλογο βεβαια, τετοιες κωλοπαιδαριστικες συμπεριφορες ειναι απολυτως κατανοητες αν αναλογιστουμε τον τροπο που ψηφισε για αλλη μια φορα ο ελληνικος λαος...ηθελε μια κυβερνηση ''αριστων'' βλαχοταραμαδων που αν δει κανεις ποια στελεχη την απαρτιζουν, τετοιο cast δε θα βρει ουτε στο τσιρκο μεντρανο, με εμφανη ροπη στην ακροδεξια και με οτι αυτο συνεπαγεται....δηλαδη ψηφιζεις μια (ακρο)δεξια εντελως διεφθαρμενη κυβερνηση ταχα μου για να σε καθαρισει απο μεταναστες και να καταρισει την ομονοια, απορεις γιατι μετα βγαινουν στο δρομο και πλακωνουν κοσμο και στηριζουν τους μεγαλοεπιχειρηματιες...δεν ξερω αν ειναι να γελας η να κλαις

κατι σαν την αμερικη ενα πραγμα, ολοι λενε για τον τραμπ χωρις κανενας να σκεφτει οτι ειναι πραγματικα ο πιο αντιπροσωπευτικος προεδρος που θα μπορουσε να εχει ο αμερικανικος λαος...απο τους ελαχιστους που πραγματικα αντιπροσωπευουν την μορφωση, την παιδεια και το επιπεδο του μεσου αμερικανου....ψηφισεις λοιπον ειναι η φαση και μετα δεχεσαι τις συνεπειες...καπως ετσι ειναι και τα πραγματα στην ελλαδα λοιπον, θεωρω πως η τρεχουσα και ταυτοχρονα αυριανη κυβερνηση (γιατι με 20εκ. χρηματισμου με το νομο στα μεσα μεχρι τωρα με προφαση τη μαλακια του ιου, ειναι απολυτως αναμενομενο να ελεγχεις και την κοινη γνωμη) ειναι απολυτως ταιριαστη στην ιδιοσυγκρασια του μεσου ελληνα...

γενικα οι πολιτικες συζητησεις ειδικα ονλαιν, δεν μου αρεσουν, πολωνουν και σου βαζουν συνηθως μια ταμπελα χωρις καν να αντιπροσωπευει αυτο που στηριζεις, αλλα το ζητημα ειναι βαθια πολιτικο, και πρεπει ο ελληνας να αρχισει σιγα σιγα να αποκταει πολιτικη συνειδηση, γιατι αλλιως τα πραγματα θα ειναι πολυ ασχημα μεσα στα επομενα χρονια, μιας και η χωρα εχει πεσει σε ενα πηγαδι που δεν εχει ακομα φτασει ουτε κατα διανοια κοντα στον πατο....
 

ChristosGR

Σκουριασμένο Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Χρηστος
Μοτό
V-Strom 800 DE - Husaberg FE-390
Μου έχει τύχει και εμένα ανάλογο περιστατικό αλλά για καλή μου τύχη οδηγούσα το βαν της δουλειάς και όχι μοτοσυκλέτα.
Οταν λοιπόν μου χώθηκε από στοπ η λιμουζίνα, δεν άφησα το Octavia που ακολουθούσε να με κλείσει.
Με το που μπήκαν πίσω μου σε μονόδρομο με μια λωρίδα άναψαν φάρους και βάτραχο σειρήνες.
Οταν σταμάτησα απότρελάθηκαν επειδή σταμάτησα έφ όσον άναψαν φάρους, και τέλος πάντων είπαν διαφορά που έδειχναν υψηλή παιδεία έως ότου καταλάβω ότι ήταν μπράβοι και όχι αστυνομικοί.
Αφού τους έγραψα στα τετοια μου για δύο τρία λεπτά έτσι για τρολαρισμα έφυγα γιατί περίμεναν και αθώοι από πίσω.
Με λίγα λόγια ενεργούν σαν να είναι αρχηγοί σε δικτατορία.
Όσον αφορά τους φάρους όταν η ίδια η αστυνομία δεν ξέρει πότε χρησιμοποιούνται, (και τους έχει αναμένους όλη την ώρα) τι να περιμένεις από πληρωμένους φουσκωτους που δεν τους ελέγχει κανένας.
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16

Κοινώς, φαίνεται να πρόκειται για αστυνομικούς με βύσμα στην προηγούμενη κυβέρνηση που φαίνεται ότι έβγαζαν έξτρα "χαρτζιλίκι" εκτός υπηρεσιας

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa

Κοινώς, φαίνεται να πρόκειται για αστυνομικούς με βύσμα στην προηγούμενη κυβέρνηση που φαίνεται ότι έβγαζαν έξτρα "χαρτζιλίκι" εκτός υπηρεσιας

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτό δικαιολογεί τι;
Την τωρινή κυβέρνηση;
Το αστυνομικο σώμα;
Την όλη κατάσταση;
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s

Κοινώς, φαίνεται να πρόκειται για αστυνομικούς με βύσμα στην προηγούμενη κυβέρνηση που φαίνεται ότι έβγαζαν έξτρα "χαρτζιλίκι" εκτός υπηρεσιας

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
" βρισκόταν στη συνοδεία Υπουργού της προηγούμενης Κυβέρνησης μέχρι και τον περασμένο Ιούνιο. "

Καλα κουμασια ηταν και οι προηγουμενοι, αλλα προφανως τον περασμενο Ιουλιο αλλαξε η κυβερνηση. Εαν ηταν τοσο βυσμα απορω γιατι ο Λατρεμενος Ηγετης τον εβαλε να φυλαει τον ανηψιο του...

"Σύμφωνα με πληροφορίες, ο υπαρχιφύλακας Δ. Φ. αναζητείται από τη Διεύθυνση Εσωτερικών Υποθέσεων, ως αστυνομικός που προκάλεσε το επεισόδιο το οποίο κατέγραψε η κάμερα.

Από τον αριθμό της μηχανής ΙΖΟ 955, (πρόκειται για αριθμό που δεν έχει επίσημη καταχώρηση), βρέθηκε πως ήταν χρεωμένη, στην φρούρηση του προέδρου της Κυβέρνησης, δηλαδή στη φρουρά του πρωθυπουργού. Από τον εσωτερικό καταμερισμό στο πρόγραμμα φύλαξης του πρωθυπουργού, φαίνεται πως ο συγκεκριμένος φρουρός είχε διατεθεί από τον Κυριάκο Μητσοτάκη για τη φρούρηση του ανιψιού του Πρωθυπουργού Γρηγόρη Δημητριάδη.

Παρότι το βίντεο έχει δημοσιοποιηθεί εδώ και δύο ημέρες και ο πρωθυπουργός γνωρίζει πως το άτομο που προκάλεσε το περιστατικό ανήκει στη φρουρά του, δεν υπήρξε καμία ανακοίνωση ή έστω υπόσχεση για διαλεύκανση της υπόθεσης.

Ο αστυνομικός φαίνεται να έχει ενημερώσει την υπηρεσία του πως είναι αυτός που πρωταγωνιστεί στο συμβάν, αλλά έβγαλε από το κάδρο τον Γρηγόρη Δημητριάδη, λέγοντας πως τη στιγμή του συμβάντος δεν τον συνόδευε."


Αμα το παμε στο ποιος τους προσελαβε και ποιος τους συντηρει, το χασαμε το παιχνιδι. Προσωπικα δεν με ενδιαφερει καν ποιανου βυσμα ειναι, εαν τραγουδαει μες στου Απριλη τη γιορτη ή Τρια γραμματα μονο φωτιζουν, αυτες οι συμπεριφορες ειναι που πρωτον εξαγριωνουν τον κοσμο και δευτερον χαλανε την οποια καλη εικονα της αστυνομιας...
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Σάλος! Ο Διευθυντής του Πρωθυπουργικού Γραφείου και ανηψιός του Κυρ. Μητσοτάκη, Γρηγόρης Δημητριάδης φέρεται να είναι ο επίσημος που οι συνοδοί του χτύπησαν και κακοποίησαν μοτοσικλετιστή στο κέντρο της Αθήνας | | the FAQ

"Σύμφωνα πάντως με πληροφορίες του The Faq μεγάλη αναστατωση,έχει προκαλέσει στα ενδότερα του Μαξίμου, ή φημολογία οτι η διαρροή οτι ηταν ο Δημητριάδης ο επίσημος του οποιου οι συνοδοί, κακοποιησαν μοτοσικλετιστη, τον οποίο πρώτα είχαν χτυπήσει με το αυτοκίνητο, προήλθε από το περιβάλλον του υπ Επικρατείας Γιώργου Γεραπετρίτη. Είναι άλλωστε γνωστό οτι χωρίζει έντονη αντιπάθεια τον Διευθυντή του πρωθυπουργικού γραφείου και ανιψιό του Κυριάκου Μητσοτάκη, Γρηγόρη Δημητριάδη με τον Υπ Επικρατείας και για πολλούς Νο2 της κυβέρνησης Γιώργο Γεραπετρίτη "
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Αυτό δικαιολογεί τι;
Την τωρινή κυβέρνηση;
Το αστυνομικο σώμα;
Την όλη κατάσταση;
Γιατί μου αποδίδεις πράγματα που δεν είπα? Τίποτα δεν δικαιολογεί.

Όπως φυσικά (και θα "δικαιολογήσω" τα του οίκου μου) δεν καταδικάζει η πράξη ενός ή δύο ατόμων σύσσωμο το αστυνομικό σώμα.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Γιατί μου αποδίδεις πράγματα που δεν είπα? Τίποτα δεν δικαιολογεί.

Όπως φυσικά (και θα "δικαιολογήσω" τα του οίκου μου) δεν καταδικάζει η πράξη ενός ή δύο ατόμων σύσσωμο το αστυνομικό σώμα.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Προφανώς... Αλλά το σωματείο θα πρέπει ήδη να μεριμνήσει και να ρίξει φως.
Για την αξιοπιστία του σώματος.
 

Pikinos

Ο Φαρμακοποιος
Περιοχή
Αγια παρασκευη -Αθηνα
Όνομα
Πανος
Μοτό
BMW f800gsa
Γιατί μου αποδίδεις πράγματα που δεν είπα? Τίποτα δεν δικαιολογεί.

Όπως φυσικά (και θα "δικαιολογήσω" τα του οίκου μου) δεν καταδικάζει η πράξη ενός ή δύο ατόμων σύσσωμο το αστυνομικό σώμα.

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
"Βύσμα της προηγούμενης κυβέρνησης"
Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το αναφέρεις.
Εγώ εκλαμβάνω τα εξής ως πληροφορία όταν διαβάσω κάτι τέτοιο.



Είναι βύσμα οπότε μάλλον δεν αξίζει να είναι εκεί που είναι-οπότε δεν είναι υπεύθυνο το σώμα που έχει κάποιον ανάξιο στη συγκεκριμένη θέση
Της προηγούμενης κυβέρνησης-οπότε δεν είναι υπεύθυνη η τωρινή για τους ίδιους λόγους
Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να "δικαιολογουμε" τους "οίκους" μας.


Όλους τους βλέπω σαν μονάδες όταν δεν πρατουν σωστά.
Και τον ταβερνιαρη που στο Αλιβέρι που σκότωσε τον σκύλο με την καρέκλα και τον ηλεκτρολόγο που δεν κάνει, δεν ξέρει να κάνει σωστά μια ασφαλής ηλεκτρολογικη εγκατάσταση.
Μη γελάς είναι το ίδιο θανατηφόρος

Κανέναν δεν θα δικαιολογήσω επειδή κάνει το ίδιο επάγγελμα με εμένα



Ποτέ δεν είπα ότι έχω κάτι με τους αστυνομικούς. Έχω φίλους και γνωστούς που είναι αξιόλογοι άνθρωποι. Τους εκτιμώ όσο και όλους τους συνανθρώπους μου που σέβονται τα δικαιώματα και την προσωπικη μου ελευθερία.
Και προφανώς επειδή μιλάμε για επάγγελμα, του τεστιν πληρώνονται, θα πρέπει να κάνουν σωστά τη δουλειά τους
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
"Βύσμα της προηγούμενης κυβέρνησης"
Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το αναφέρεις.
Εγώ εκλαμβάνω τα εξής ως πληροφορία όταν διαβάσω κάτι τέτοιο.



Είναι βύσμα οπότε μάλλον δεν αξίζει να είναι εκεί που είναι-οπότε δεν είναι υπεύθυνο το σώμα που έχει κάποιον ανάξιο στη συγκεκριμένη θέση
Της προηγούμενης κυβέρνησης-οπότε δεν είναι υπεύθυνη η τωρινή για τους ίδιους λόγους
Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί να "δικαιολογουμε" τους "οίκους" μας.


Όλους τους βλέπω σαν μονάδες όταν δεν πρατουν σωστά.
Και τον ταβερνιαρη που στο Αλιβέρι που σκότωσε τον σκύλο με την καρέκλα και τον ηλεκτρολόγο που δεν κάνει, δεν ξέρει να κάνει σωστά μια ασφαλής ηλεκτρολογικη εγκατάσταση.
Μη γελάς είναι το ίδιο θανατηφόρος

Κανέναν δεν θα δικαιολογήσω επειδή κάνει το ίδιο επάγγελμα με εμένα



Ποτέ δεν είπα ότι έχω κάτι με τους αστυνομικούς. Έχω φίλους και γνωστούς που είναι αξιόλογοι άνθρωποι. Τους εκτιμώ όσο και όλους τους συνανθρώπους μου που σέβονται τα δικαιώματα και την προσωπικη μου ελευθερία.
Και προφανώς επειδή μιλάμε για επάγγελμα, του τεστιν πληρώνονται, θα πρέπει να κάνουν σωστά τη δουλειά τους
Συμφωνουμε. Ίσως κατ ιδίαν και στον προφορικό λόγο θα μετέφερα καλύτερα αυτά που εννοώ.


Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

dimos47ki7

Μέλος
Περιοχή
Τρικαλα
Όνομα
Δημος
Μοτό
KTM 1290 Super Adventure 16
Προφανώς... Αλλά το σωματείο θα πρέπει ήδη να μεριμνήσει και να ρίξει φως.
Για την αξιοπιστία του σώματος.
Έχει αναλάβει ήδη το εσωτερικών υποθέσεων, οπότε θα μάθουμε τι συνέβη και πως

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Top Bottom