ΑΤΥΧΗΜΑ

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Γι όλα τ άλλα υπάρχει το ΚΕΘΕΑ για να σε διαφωτίσει
Ο φαρμακοποιός της γειτονιάς σας

Υγ
Εγώ κάτω από τα σχόλια σου δεν θα έβαζα γέλια θα έβαζα κλάματα
γιατί η όλη κατάσταση που περιέγραψε
(Μην το κάνουμε θέμα να πληρώσει η ασφάλεια)
δεν έχει καθόλου πλάκα.
Αυτά
Δεν έχει εικονίδιο με κλάματα.
Ζητάς διάγνωση σε κάτι που λέω εγώ , αλλά στη ΄΄διάγνωση΄΄ του φίλου ,δεν ζητάς ,φαρμακοποιέ της γειτονιάς μας
Ο φίλος με το ατύχημα ΥΠΟΘΕΤΕΙ ότι ο ένας ήταν υπό την επήρεια . Τον 2ερο τον ξέχασε από το 2ερο ποστ κιόλας , παρόλο που 2 πέρασαν με κόκκινο ,όπως είπε στο 1ο ποστ.
Εγώ θα έπαιρνα το δίπλωμα μόνιμα από αυτούς που παρκάρουν στα πεζοδρόμια πάνω φίλε Νίκο....
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν έχει εικονίδιο με κλάματα.
Ζητάς διάγνωση σε κάτι που λέω εγώ , αλλά στη ΄΄διάγνωση΄΄ του φίλου ,δεν ζητάς ,φαρμακοποιέ της γειτονιάς μας
Ο φίλος με το ατύχημα ΥΠΟΘΕΤΕΙ ότι ο ένας ήταν υπό την επήρεια . Τον 2ερο τον ξέχασε από το 2ερο ποστ κιόλας , παρόλο που 2 πέρασαν με κόκκινο ,όπως είπε στο 1ο ποστ.
Εγώ θα έπαιρνα το δίπλωμα μόνιμα από αυτούς που παρκάρουν στα πεζοδρόμια πάνω φίλε Νίκο....
Έχει...:cry::cry::cry:

:p
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500
Η απορία η δική μου είναι πως ορισμένα μυαλά δεν είναι ήδη πίσω από τα κάγκελα? ...
Και τα φόρουμ τι θα κάνουν ? Με τους mods θα μείνουν ?

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
 

KTiNoS

Μέλος
Όνομα
Athanassiou Nikos
Μοτό
XT 600 sm TDM 900
Δεν έχει εικονίδιο με κλάματα.
Ζητάς διάγνωση σε κάτι που λέω εγώ , αλλά στη ΄΄διάγνωση΄΄ του φίλου ,δεν ζητάς ,φαρμακοποιέ της γειτονιάς μας
Ο φίλος με το ατύχημα ΥΠΟΘΕΤΕΙ ότι ο ένας ήταν υπό την επήρεια . Τον 2ερο τον ξέχασε από το 2ερο ποστ κιόλας , παρόλο που 2 πέρασαν με κόκκινο ,όπως είπε στο 1ο ποστ.
Εγώ θα έπαιρνα το δίπλωμα μόνιμα από αυτούς που παρκάρουν στα πεζοδρόμια πάνω φίλε Νίκο....
Δεν θέλει πολύ να καταλάβεις αν κάποιος είναι ντίρλα
όμως είναι κοινό μυστικό πως όλοι κοιτάνε να τα βολέψουν για να πληρώσει η ασφάλεια
Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας
Σε ένα κανονικό κράτος θα είχε έρθει η αστυνομία
θα είχε κάνει τεστ
θα τον είχε πάει αυτόφωρο
θα του είχαν πάρει το δίπλωμα κλπ κλπ
Εδώ είναι Δευτέρα δεν τρέχει κάστανο αλλά εμάς σκοτώνουν

Φυσικά μπορεί να ήταν και αθώος και να έβγαινε αρνητικός
και ο φίλος να μην είδε καλά....
Το θέμα είναι πως δεν ήρθε κανείς
:ckg:
 
Top Bottom