Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
To έβγαζε και naked, κάποια στιγμή είχα δει ένα στο car (και δική μου μάλλον "Ανωμαλία" να ψάχνω περίεργα/σπάνια μηχανάκια).

Εγώ για σήμερα θα αγόραζα ένα 1290 SAS, παρόλο που χθές πήγα ένα Σουνιάκι με την Μπέμπα και για ακόμα μια φορά σκέφτηκα τι καλό μηχανάκι που είναι....
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Τα γυμνά από όσο με θυμαμαι μου άρεσαν ,δεν έτυχε μέχρι στιγμής να αποκτήσω κάποιο αλλά πιστεύω ότι όταν "μεγαλώσω":roflmao: θα καταλήξω σε ένα μηχανάκι και αυτό θα ειναι γυμνό !!!
Πάντα μου άρεσε το raptor !!!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τα γυμνά από όσο με θυμαμαι μου άρεσαν ,δεν έτυχε μέχρι στιγμής να αποκτήσω κάποιο αλλά πιστεύω ότι όταν "μεγαλώσω":roflmao: θα καταλήξω σε ένα μηχανάκι και αυτό θα ειναι γυμνό !!!
Πάντα μου άρεσε το raptor !!!
Ωραίο το "αρπακτικό"!!! :ok:
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Και με ωραιο πάντρεμα ,Japan μοτερ σε ιταλικό πλαίσιο /κινητήρα /αναρτησεις !!!
Έτσι!
Αν είναι να φεύγουμε από την χώρα του ανατέλλοντος ηλίου και να ερχόμαστε Ευρώπη, ας μείνουμε στις νότιες χώρες!!! ;)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Τα γυμνά από όσο με θυμαμαι μου άρεσαν ,δεν έτυχε μέχρι στιγμής να αποκτήσω κάποιο αλλά πιστεύω ότι όταν "μεγαλώσω":roflmao: θα καταλήξω σε ένα μηχανάκι και αυτό θα ειναι γυμνό !!!
Πάντα μου άρεσε το raptor !!!
Το συγκεκριμένο είναι πάνω από 1,5 χρόνο στις αγγελίες. Αν θέλεις κάτι ιδιαίτερο κοιτάς το 1000 που το βρίσκεις και σε παραπλήσιες τιμές.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Το συγκεκριμένο είναι πάνω από 1,5 χρόνο στις αγγελίες. Αν θέλεις κάτι ιδιαίτερο κοιτάς το 1000 που το βρίσκεις και σε παραπλήσιες τιμές.
Φαίνεται χαρτί το μηχανάκι αλλά και τσιμπημενη η τιμή , ειδικά αν συγκριθεί με ενα άλλο μπλε (σε θέμα τιμής μόνο) που υπάρχει !!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το συγκεκριμένο είναι πάνω από 1,5 χρόνο στις αγγελίες. Αν θέλεις κάτι ιδιαίτερο κοιτάς το 1000 που το βρίσκεις και σε παραπλήσιες τιμές.
Είσαι σίγουρος? Επειδή με τον Ζαχαρία έιμαστε φίλοι και πάω κάθε τόσο και στο μαγαζί και δεν το θυμάμαι γενικά.

Αν κάποιος πάντως θέλει καμιά πληροφορία αξιόπιστη μπορώ να μάθω.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Θα ήθελα να πάω βόλτα με ένα τέτοιο


Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Εγώ απο μικρός γοητευόμουν με τις ιδέες περι μηχανολογίας του Colin Chapman (Lotus)

..Lightweight
..Fine Handling

Όταν βλέπω ρινόκερους με ρόδες είτε μηχανές είτε αυτοκίνητα δεν ψήνομαι.. Μόνο σε 4χ4 μου αρέσουν τα κτηνάκια.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Είσαι σίγουρος? Επειδή με τον Ζαχαρία έιμαστε φίλοι και πάω κάθε τόσο και στο μαγαζί και δεν το θυμάμαι γενικά.

Αν κάποιος πάντως θέλει καμιά πληροφορία αξιόπιστη μπορώ να μάθω.
Όχι, έχω κάνει μέγα λάθος!
Μπερδεύτηκα με ίδιου χρώματος και κυβισμού Raptor που υπήρχε με παρόμοιες φωτογραφίες εντός καταστήματος στη Θεσσαλονική.
Και το έγραψα με σιγουριά γιατί για ένα διάστημα παρακολουθούσα τα Raptor (με έμφαση στο 1000).
Ευτυχώς που το πρόσεξες και έκανες αυτήν την παρέμβαση γιατί θα αδικούσα πωλητή και υποψήφιο αγοραστή.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Σήμερα χαζεύω αυτό, έτσι χωρίς λόγο...


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σήμερα χαζεύω αυτό, έτσι χωρίς λόγο...


Έκανα χαρτογράφηση μια μέρα στο φετινό advtrOFFy με τον διάολο.
Καταπληκτικό σύνολο και οι γνώστες λένε για ασπαστο μηχανάκι
Παρτο.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Έκανα χαρτογράφηση μια μέρα στο φετινό advtrOFFy με τον διάολο.
Καταπληκτικό σύνολο και οι γνώστες λένε για ασπαστο μηχανάκι
Παρτο.
Κουκλί είναι το άτιμο αλλά λέω να μείνω πιο χαμηλά σε μπατζετ για χωμάτινο...

....κάποιες μέρες μου περνάνε και κάτι σκέψεις να έσπαγα την αξία του τίγρη σε ένα track-bike και ένα χωμάτινο αλλά πρέπει να υπολογίσω και τα έξοδα διαζυγίου

Ρε μπελά που έχουμε βρει με αυτό θρεντ, θα το κόψω και θα γράφω στις "σκέψεις καραντίνας" μόνο o_O:roflmao::roflmao:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κουκλί είναι το άτιμο αλλά λέω να μείνω πιο χαμηλά σε μπατζετ για χωμάτινο...

....κάποιες μέρες μου περνάνε και κάτι σκέψεις να έσπαγα την αξία του τίγρη σε ένα track-bike και ένα χωμάτινο αλλά πρέπει να υπολογίσω και τα έξοδα διαζυγίου

Ρε μπελά που έχουμε βρει με αυτό θρεντ, θα το κόψω και θα γράφω στις "σκέψεις καραντίνας" μόνο o_O:roflmao::roflmao:
Πάντως και ο γνωστός μου κάπου τόσο το ψώνισε.
Αν κάνεις την χρήση που πρέπει είναι πολύ καλη η τιμή για τα συγκεκριμένα εργαλεία.
 
Top Bottom