Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
:cool:
Το Jimny είναι στα αυτοκίνητα...ότι η Tenere 660 στα μηχανάκια..
Ίδιες πολυμορφικες ικανότητες... ίδιες υψηλές τιμές μεταπώλησης...το ίδιο περιζήτητα...!!!!!
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όχι, έχω κάνει μέγα λάθος!
Μπερδεύτηκα με ίδιου χρώματος και κυβισμού Raptor που υπήρχε με παρόμοιες φωτογραφίες εντός καταστήματος στη Θεσσαλονική.
Και το έγραψα με σιγουριά γιατί για ένα διάστημα παρακολουθούσα τα Raptor (με έμφαση στο 1000).
Ευτυχώς που το πρόσεξες και έκανες αυτήν την παρέμβαση γιατί θα αδικούσα πωλητή και υποψήφιο αγοραστή.
Μην ξανασυμβεί Στέφανε.
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Σήμερα χαζεύω αυτό, έτσι χωρίς λόγο...


Το είχα κάνει 3ωρο τεστ, σε εντουραδα στο Λουτράκι. Απίστευτο εργαλείο, πήγαινα γρήγορα χωρίς να κουράζομαι, αλλά όταν ψώνισα το δικό μου πήρα το 450. Το μετάνιωσα εννοείται όχι ότι ήταν κακό απλά ήθελε πιο πολύ προπόνηση για να πας γρήγορα. Το έπαιρνα χθες το συγκεκριμένο...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό το πολύ πρωτοποριακό μοτέρ ήταν θύμα της ΚΤΜ και της συγχώνευσης. Η ημών των αναβατών, που θέλουμε το ίδιο πράγμα συνεχώς γιατί αυτό ξέρουμε.
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Αυτό το πολύ πρωτοποριακό μοτέρ ήταν θύμα της ΚΤΜ και της συγχώνευσης. Η ημών των αναβατών, που θέλουμε το ίδιο πράγμα συνεχώς γιατί αυτό ξέρουμε.
Συμφωνώ και όχι μόνο για αυτό το μοτέρ. Ολόκληρη η σειρά exc του 2001 ήταν κλοπή κανονική από την husaberg αλλά έτσι και αλλιώς η εταιρεία είχε εξαγοραστεί από το 95 οπότε όλα καλά...
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ως κλασικός στριτάς που.... ΟΚ ακόμα δεν ξέρω γιατί το 250 είναι "καλύτερο" από το 450 για τα κιλά μου που είναι πιο πολλά από ενός καθαρόαιμου, είχα πάθει έναν μικρό έρωτα με το 570. Δεν αμφιβάλλω για το 250, μην πιάσουμε αυτή την συζήτηση, θα δω μήπως πάρω του γείτονα μιά βόλτα :p
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Έτσι για κουβέντα (να πεταχτεί Βαγγέλης tc-drift )
300ωρες και αυτή η κατάσταση περίεργο!!!
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Έτσι για κουβέντα (να πεταχτεί Βαγγέλης tc-drift )
300ωρες και αυτή η κατάσταση περίεργο!!!
Η σιλικόνη πάει συννεφο :D
 

ouzakias

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
R 1200GS ADV 2010
Έτσι για κουβέντα (να πεταχτεί Βαγγέλης tc-drift )
300ωρες και αυτή η κατάσταση περίεργο!!!
Το είδα από κοντά!
Είχα πάει να παραγγείλω κάτι ανταλλακτικά έτυχε να πιάσουμε κουβέντα με τον Χάρι και μου το έδειξε πριν ακόμα το ετοιμάσει για πώληση. Στα γρήγορα που το είδα βράδυ μέσα στο μαγαζί ήταν όντως πεντακάθαρο ήταν πελάτη του το μηχανάκι και το ξέρει και το ιστορικό του από ότι κατάλαβα. παραξενεύτηκα και εγώ με την εικόνα που είχε. Πολύ καθαρό φαινόταν μάλλον δεν έχει μπλεχτεί και πολύ σε μονοπάτια χαλαρά πρέπει να το είχε ο άνθρωπος μιας και μου είπε πως είναι και μεγάλος σε ηλικία. Δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

FeatherBrain

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Kawasaki Versys 1000

North_explorer

Where the Pin Shows
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
BMW R 1200 GS Adv Rally
Καλησπέρα και καλή έβδομαδα !!!!
Σταμάτησα να χαζεύω αγγελίες !!!!



 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Top Bottom