Αγγελία που χαζεύω σήμερα .

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Σε αυτό πρέπει να είσαι μόνο όρθιος...
Δεν είναι για την ηλικία σου αυτά... :p
Θυμισου την επόμενη που θα βρεθούμε να τρέξουμε 100 μέτρα... Κολοτεροριτα
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Θυμισου την επόμενη που θα βρεθούμε να τρέξουμε 100 μέτρα... Κολοτεροριτα
Να κάνουμε και στάση για τσιγάρο στα 50 μέτρα...
Σφίχτερμαν...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ε μια που θα πάει ο Θενος, πες του να στο φέρει, μην κάνουμε διπλές δουλειές....
Όλα ο κατεμάκιας πια;;;
Όλα;;;
Ρε φίλε ο Θένος που να το βάλει; Εσύ έχεις τα αμπάρια τα ωραία!
Δε πειράζει ρε φιλαράκι θα το τακτοποιήσω με τον boxer που με αγαπάει!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Ρε φίλε ο Θένος που να το βάλει; Εσύ έχεις τα αμπάρια τα ωραία!
Δε πειράζει ρε φιλαράκι θα το τακτοποιήσω με τον boxer που με αγαπάει!
Εγινε!!!! :ok:
Οταν παω (θελω να αγορασω, αλλα και να φτιαξω κατι SEIKO) θα το φορτωσω.....
Μεσα στο EM/CY GEN ROOM θα στο εχω! Στα ψηλα καταστρωματα που λενε... ;)!!!


(Η καλυτερη μας ειναι, οταν ξερουμε οτι περνωντας το σουεζ, θα σταματησει το βαπορι στην Πύλο για στόρια!!!!!!!!! (σπανια γινεται αυτο, αλλα οταν συμβαινει, γινεται ΠΑΡΤΥ κανονικο)!!!!! :happy: :secret:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγινε!!!! :ok:
Οταν παω (θελω να αγορασω, αλλα και να φτιαξω κατι SEIKO) θα το φορτωσω.....
Μεσα στο EM/CY GEN ROOM θα στο εχω! Στα ψηλα καταστρωματα που λενε... ;)!!!


(Η καλυτερη μας ειναι, οταν ξερουμε οτι περνωντας το σουεζ, θα σταματησει το βαπορι στην Πύλο για στόρια!!!!!!!!! (σπανια γινεται αυτο, αλλα οταν συμβαινει, γινεται ΠΑΡΤΥ κανονικο)!!!!! :happy: :secret:
Και ωρολογόφιλος;;; Αααα, δεν το ήξερα αυτό. Σχετικά πρόσφατα έδωσα ένα πολύ ενδιαφέρον ρολόι της Seiko (μαζί με άλλα) και κράτησα πολύ λίγα.
Αυτό με τη Πύλο θα μου το εξηγήσεις.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Αυτό μας κάνει...?:ha
Θα πληρώσει κάτι παραπάνω βέβαια λόγω απόστασης...:secret:


(το μαμησαμε το θέμα...):roflmao:
Αυτό είναι το πιο άνετο sport touring που υπάρχει με την καλύτερη κάλυψη από αέρα, τα καλύτερα φώτα και παράλληλα είναι πιο γρήγορο από xx και έχει λυμένα όλα τα θέματα του 1100.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Αυτό είναι το πιο άνετο sport touring που υπάρχει με την καλύτερη κάλυψη από αέρα, τα καλύτερα φώτα και παράλληλα είναι πιο γρήγορο από xx και έχει λυμένα όλα τα θέματα του 1100.
Και ο άλλος ο κανίβαλος που ψάχνει touring μοτοσυκλέτα έχει κολλήσει με το Stelvio... :hungover:
Μα τι παράξενος κόσμος...
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Και ο άλλος ο κανίβαλος που ψάχνει touring μοτοσυκλέτα έχει κολλήσει με το Stelvio... :hungover:
Μα τι παράξενος κόσμος...
Επειδή έκανα 100.000 με το 1100, να σου πω ότι στα 160 με σκούνταγε η γυναίκα και μου έλεγε τι έγινε το πάθαμε το εγκεφαλικό? Hταν σα να πήγαινε με 120.

:yew:

Stelvio έεε? Μμμμμ οχι
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Φιλος ψαχνει 250αρι για χαλαρο βουνο-μετακινηση, εχει βρει αυτο εδω

Kawasaki KLR 250 '93 - Car.gr

Το ειδα και εγω ειναι προσεγμενο , παιρνει με μιση μανιβελια κλπ ΑΛΛΑ....καπνιζει...
Χρηζει δηλαδη συντομα επισκευης top end , τσιμουχακια ρεκτιφιε κλπ απο οτι του ειπανε μαστορες που το ειδανε.

Το χτυπαει κανα 200αρι κατω να το επισκευασει η μπα? :cautious:
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Φιλος ψαχνει 250αρι για χαλαρο βουνο-μετακινηση, εχει βρει αυτο εδω

Kawasaki KLR 250 '93 - Car.gr

Το ειδα και εγω ειναι προσεγμενο , παιρνει με μιση μανιβελια κλπ ΑΛΛΑ....καπνιζει...
Χρηζει δηλαδη συντομα επισκευης top end , τσιμουχακια ρεκτιφιε κλπ απο οτι του ειπανε μαστορες που το ειδανε.

Το χτυπαει κανα 200αρι κατω να το επισκευασει η μπα? :cautious:
1000 ευρω για μοτο του 93 δεν ειναι πολλα? εγω δεν θα τα εδινα παντως , ειναι παρα πολυ παλιο!
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
1000 ευρω για μοτο του 93 δεν ειναι πολλα? εγω δεν θα τα εδινα παντως , ειναι παρα πολυ παλιο!
ειναι οντως πολλα, κοιταει να το ριξει καμποσο εφοσον χρηζει και επισκευης. Σε γενικες γραμμες παντως ειναι καλοσυντηρημενο που ειδα.
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
ειναι οντως πολλα, κοιταει να το ριξει καμποσο εφοσον χρηζει και επισκευης. Σε γενικες γραμμες παντως ειναι καλοσυντηρημενο που ειδα.
πιστευω 300 με 500 ευρω αξιζει και παλι πολλα ειναι ,κανονικα αυτα τα μηχανακια τα κανεις δωρο σε καποιον που δεν εχει λεφτα και θελει να παρει ενα μοτο ,εγω ενα tsr 125 του 93 που ειχα ετσι το εδωσα το 2003 κιολας! ( τωρα που το σκεφτομαι ημουν large) :ha:ha
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Φιλος ψαχνει 250αρι για χαλαρο βουνο-μετακινηση, εχει βρει αυτο εδω

Kawasaki KLR 250 '93 - Car.gr

Το ειδα και εγω ειναι προσεγμενο , παιρνει με μιση μανιβελια κλπ ΑΛΛΑ....καπνιζει...
Χρηζει δηλαδη συντομα επισκευης top end , τσιμουχακια ρεκτιφιε κλπ απο οτι του ειπανε μαστορες που το ειδανε.

Το χτυπαει κανα 200αρι κατω να το επισκευασει η μπα? :cautious:
Αυτο πρεπει να ειναι κατω απ το σπιτι μου.
Αν ειναι οντως, το κοιτουσα το μεσημερι και ελεγα, αρε xrακι πουθενα σκουριες και αλλα πολλα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σήμερα σκεφτόμουν καθαρό, με ρώτησε και το κορίτσι γιατί δεν παίρνω ένα, το χωριό γέμισε τέτοια σήμερα Μετά φόρτισα δύο μπαταρίες που είχαν πέσει και θυμήθηκα ότι το να μπορείς δεν είναι ακριβώς προϋπόθεση για να το κάνεις κιόλας. Τετάρτη και Πέμπτη θα έχει καλό καιρό... Χμ.
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Σήμερα σκεφτόμουν καθαρό, με ρώτησε και το κορίτσι γιατί δεν παίρνω ένα, το χωριό γέμισε τέτοια σήμερα Μετά φόρτισα δύο μπαταρίες που είχαν πέσει και θυμήθηκα ότι το να μπορείς δεν είναι ακριβώς προϋπόθεση για να το κάνεις κιόλας. Τετάρτη και Πέμπτη θα έχει καλό καιρό... Χμ.
Μαλλον σκέφτηκες καθαρά!
 
Top Bottom